Jump to content
  • Sign Up
MiNa

Vtisi z dnevnih voženj 2019

Recommended Posts

Xebec

evo en vtis od dons...

zapaliu sm si jaja k ma sedež ene 300 stopinj po parih urah parkiranja na soncu :panic:

Xebec
pred 10 urami, skalar36 pravi:

@Xebec si bil v kobaridu? Pri rondoju gledu telefon?

ne

Tedybear
pred 1 uro, skofk pravi:

Mangart, Belopeška jezera, Mojstrana, Pokljuka, Sorica, Cerkno, Sveti trije kralji 

20190724_114636.jpg

Kje si najdu Mojstrano...hehe. Je bilo dosti kolesarjev skozi dolino Radovne?

skofk
pred 3 minutami, Tedybear pravi:

Kje si najdu Mojstrano...hehe. Je bilo dosti kolesarjev skozi dolino Radovne?

Pa všeč so mi tisti konci 😁 sicer brez kolesarjev bi bili še lepši 🤫 preveč jih je blo ja 😬

maxxa
pred 12 minutami, Tedybear pravi:

Galičica

Dobr, da sedaj vidim, kaj se vidi iz Galicice. Jaz sem lani videla samo oblake :cry:

Tedybear

Ja, vidljivost je bila kar dobra. Niti vrocine ni bilo neke hude.....na prelazu pod 20 stopinj, na Ohridu 25. Je pa dva dni nazaj kurlo na Meteori. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• marincspeedshop
      Prodam svojo legendarno fazerco. Narejen velik redni servis pri MarincSpeedShop v vrednosti skoraj celega motorja. Nastavljeni ventili, nove prirobnice,ultrazvocno scisceni in obnovljeni fergazerji, sinhronizacija, obnovljena zadnja celjust, zavorno olje, olje masina, olni filter, antifreeze, zracni filter, svecke,filter goriva, obnovljene vilice,rocica sklopke+zajla. Izmerjena kompresija je v rangu nove masine, olja ne pokuri nic. V motor sem tako preprican da ponujam garancijo 20kkm ali dve leti. Kilometri so skrivnost lahko pa jih nastavimo po zelji naivnega kupca haha. Prodajam ker imam (spet) 15pik in samo se kihnem pa poleti izpit. Cena 1800€.
    • Primosio
      Za to pa ne rabiš biti sodnik, to je ZKP. Nimam cajta, moram v službo, da bodo davki plačani...
    • hajamoto
      Hvala za info. Vsaka informacija je dobrodošla, ker najslabše se je učiti na napakah. Če bom kaj potreboval se oglasim. Lp
    • Kugelschreiber
      Dobro se bodo premesali. Alvaro v Hondo, Redding na Ducatija, Laverty k BMW, Toprak verjetno na yamaho, lows ali pucetti kawasaki, ali Honda z alvarom. Za drug hondin stol je v igri tudi Fores. Nic se ne omenja Camierja
    • marincspeedshop
      Ricks stator uporablja par mm krajse vijake. Ce jih nimas zraven jih dobis lahko pri meni.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!