Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
Sign in to follow this  
MiNa

Vtisi z dnevnih voženj 2019

Recommended Posts

Tedybear

Ja, poleti je res lepo...so pogruntal tud Avstrijci na motorjih....skozi Jesenice skorej nobenega več ne vidiš...vse skozi Radovno. Je pa poleti kolesarjev, rolkarjev in peščev....veliko.

Glede telefona:

a veš, še preden je NOKIA stestirala svoj prvi GSM, je Chuck Norris že imel poziv nanj. Klical ga je pa Skalar.

Ella
pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Pustna sobota, Taman da delam na samopromociji 

:)

IMG_20190302_122609.jpg

IMG_20190302_122440.jpg

IMG_20190302_124308.jpg

Ironman!!! Kje si to našel?! :bounce::yea1:

DAMI34
pred 21 minutami, Ella pravi:

Ironman!!! Kje si to našel?! :bounce::yea1:

kupit sem moral :(

Od sedaj me lahko kličete: Ironman :P

DAMI34
Pravkar, Snecer pravi:

Pokemon na kawasakiju,  sedaj ironman, kaj še sledi? Pocahontas? :) 

Nope Alice in Wonderland :P

dlicen
pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

sm su na crni kal, pa se mi ni dalo tam ustavlat......Ker sm len, se mi tud ni dalo kej prevec oblact, za do Vikija, in me je vecino poti mal zeblo. Vse skup, ni blo tako fajn, kot bi lahk blo. Ma bistveno bols k u delavnici.

Razmišljam, če sem tebe videl, tam pod Črnim kalom, kjer se zavije levo za proti Kubedu in Buzetu, nekaj pred 14. uro. Jaz sem prihajal iz Kubeda gor in zavil levo proti Kopru...

Kugelschreiber
7 minutes ago, dlicen said:

Razmišljam, če sem tebe videl, tam pod Črnim kalom, kjer se zavije levo za proti Kubedu in Buzetu, nekaj pred 14. uro. Jaz sem prihajal iz Kubeda gor in zavil levo proti Kopru...

Mozno. Ura je prava, in nekoga sem videl zavit prot KP. 

DAMI34
pred 12 urami, a79 pravi:

@DAMI34,a mas sprozen airbag brezrokavnik, al je to sam za pusta?

zimska podloga (vdelana edicija) :P

ps. mal bogato oblečen, mal bogato porejen :D

izibajker
pred 14 urami, DAMI34 pravi:

:(

Od sedaj me lahko kličete: Ironman :P

Če je tut za pod vodo, potem boš pa Aj Roniman.:naughty::naughty:

Spasku
22 hours ago, sohen said:

Kar se mora ni težko??

20190302_123306.jpg

20190302_131120.jpg

20190302_144256.jpg

20190302_152155.jpg

A ste šli se sprehodit v Zavratico ker zdaj mora bit super ker ni žive duše tam

DAMI34
pred 12 urami, spasku pravi:

A ste šli se sprehodit v Zavratico ker zdaj mora bit super ker ni žive duše tam

kakšen sprehod, tja se gre z mopedom :P

https://motosvet.com/tabla/topic/35283-jadranska-magistrala/?do=findComment&comment=2473926

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• jvalant
      Ne vem, korona ima navidez majhno cifro... Ampak, kot jaz vidim je pa tretjina vseh umrlih za korono v Italiji. 12.000. Napram celem svetu z 37.000. Italija je indikator, kaj korona lahko naredi, ce so ukrepi pozni in slabi. Ne, ce  ni ukrepov. Ze samo ce so malo pozni, ima ena Italija tretjino vseh umrlih na svetu.  In se to nekako centralizirano na en del Italije, ne vso.  Statistike so lahko zelo varljive. Mislim, da bi brez ukrepov, korona bila precej zoprna zadeva. V Italiji sedajle, ze po ukrepih, le te sprostimo, pa nej se odigra kakih 100 nogometnih tekem, pa par festivalov, z po 30.000 gledalci, ki vpijejo, itd (torej korona brez ukrepov), in dobimo masakr.  Z resno karanteno, imajo ze kar nekaj casa po 700 mrtvih na dan.  Ker pa veliko drzav ukrepa, mogoce celo preodlocno, so pa cifre izven Italije se nekako znosne...  To se pac meni zdi, z mojo logiko. zato se mi zdi da so ukrepi nujni, da ima korona potencial, da naredi resno skodo, tudi ce sama statistika zrtev govori drugace... Zato podpiram ukrepe.  Tudi pomisliti ne upam, kaj bi bilo v Italiji brez ukrepov. In brez njih, bi se rec neovirano sirila. Ne verjamem, da virusi sami silijo v Italijo.
    • Scarabeo 500
      Zanimivo, pa vse te številke so dostopne v trenutku, pa jih večina ne pozna ali noče poznati. Primerjave so zelo zanimive. Ko vidiš, zakaj ljudje umirajo po svetu in v kakšnem številu, je korona  ...  Po moje je zatajila stroka. Podlegla medijskemu in političnemu pritisku. 
    • ukica
      A pravim.. 10.000 ljudi se okuži s Corona virusom pa bi vsi imeli in nosili maske. Na svatu ima 50 milijonov ljudi HIV pa se zmer noben noce seksat s kondomom.. cuden svet a?
    • Alla
      uradni podatki, dosegljivi tudi na WHO, zajemajo vse države sveta v obdobju 01.01.2020 do 29.03.2020, torej prvi kvartal letošnjega leta.... v prvih 3eh letošnjih mesecih je zaradi različnih virusnih bolezni umrlo 3.195.379 ljudi : - 2.021.618 zaradi raka - 413.794 zaradi HIV/AIDS - 241.446 zaradi malarije - 119.666 zaradi sezonske gripe (tudi cepljeni, 99% pljučnih bolnikov zaradi onesnaženega zraka) - 37.091 zaradi covid19 (99% pljučnih bolnikov zaradi onesnaženega zraka) zaradi različnih vzrokov je umrlo 1.871.494 otrok mlajših od 5 let, izvedenih je bilo 10.465,178 abortrusov (splavov), 76.102 žensk je umrlo med porodom, 615.816 je umrlo za posledicami alkohola, 1.230.855 za posledicami kajenja, 332.367 jih je umrlo v prometnih nesrečah, 264.032 pa je bilo samomorov.... vse to v samo prvih 3 mesecih letošnjega leta.....ob čemer moram poudariti, da podatki ne zajemajo milijonov umorjenih zaradi vojn - otrok in odraslih, niti milijonov umrlih zaradi lakote - otrok in odraslih.... Sorry, kdo nas ma za norca, pa kako hudo nas bo to vsekalo po kepi?
    • Dimen
      Ena kratka furca še pred karanteno  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!