Skoči na vsebino

Mamutovanje 2019


Dr_Jakob

Priporočene objave

pred 12 urami, thumper pravi:

zdej je prepozn .. in 2 metra snega je bilo..sicer po dolgem a vseeno..

ponoč je bilo nekih -7stC .. cesta ob 18h pa cela jeba.. zgleda , da so se nekateri pozanimali ali pa prebrali snecerjeve objave.. in si premislili .. zakaj ? to vedo samo oni .. dejstva pa ostajajo taka kot so.. 

 

aja ste imel več kandidatov, ker v jadranki je nekdo Kmeta obiral.

Še 10 dni nazaj sem šel mimo Pake pa gledal sneg..škoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potopis bi moral napisat, všečno branje :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk enih pizdarij samo za to da se ga na mrtu nafukas,brez veze,to lahko tud doma za mizo nardis,brez problemov pa tveganja da se poloms.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk enih brezveznih sikatorjev v tej temi ..  

ti @luxsa pa ne piši neresnic brez dokazov. pa če imaš probleme z alkoholom si si sam kriv.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

potopis bi moral napisat, všečno branje :D

saj dejansko je potopis  .. tolk dogajanja v eni uri na 6km je redkost..

pred 2 urami, smasher pravi:

Kaj vse to letos? 

a ti si že  v drugo rodil da te ni blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, thumper pravi:

tolk dogajanja v eni uri na 6km je redkost..

Men uspelo 20km v 4 urah danes...res nepozabno dozivetje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, thumper said:

tolk enih brezveznih sikatorjev v tej temi ..  

 

Nobeno sikanje, cist tehnicno pitanje. SuWaTh nima štarterja? Sam kurbl? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

Nobeno sikanje, cist tehnicno pitanje. SuWaTh nima štarterja? Sam kurbl? 

Kurbl in enega vosla k skače po njem, dokler ne štarta. Člouk bi mislu, da bo nekdo @thumper-jeve starosti prej obupal... pa noče, stara trma očitno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Dr_Jakob said:

Kurbl in enega vosla k skače po njem, dokler ne štarta. Člouk bi mislu, da bo nekdo @thumper-jeve starosti prej obupal... pa noče, stara trma očitno :D

Mene cudi, de se pod thumpom viadukt ne podre. Kr...pametnejsi popusti :lol1:

 

kako ste se meli? Fukn ksno slikco, prosm. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

kako ste se meli? Fukn ksno slikco, prosm. 

v prvih 50m letošnjega Mamutovanja sem uspel telefon vržt s kufra Peggy na tla, seveda med vožnjo. Don't ask. Nou foun, nou koling, nou foutous. Sux.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, Dr_Jakob said:

v prvih 50m letošnjega Mamutovanja sem uspel telefon vržt s kufra Peggy na tla, seveda med vožnjo. Don't ask. Nou foun, nou koling, nou foutous. Sux.

 

Zdej mas prilko de se resis telefona 4ever. Jabuk kup! 

 

Mimgrede, na prejsni strani sm vidu zadost. Sozalje. Bo drugo leto bol avtenticno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

saj dejansko je potopis  .. tolk dogajanja v eni uri na 6km je redkost..

a ti si že  v drugo rodil da te ni blo?

Ma ne, meni samo trebuh raste, samo nkč ne kaže da bi jst kaj rodil. 

 

1 hour ago, sesir said:

Men uspelo 20km v 4 urah danes...res nepozabno dozivetje...

Jaz sem rabil skoraj 4 ure samo za zadnjih 6km prvič, sm vmes kar udpru kufer in nardu malco ki sm bil čisto zjeban, čevlji polni vode in stal v snegu, ampak mi je blo vroče. 

Dokler me ni @thumper rešil s tem ko mi je posodu štrik za okoli gume sm furau safr ki so vsi pripomočki ki sem jih mel sabo odpovedali.

Kot pravijo prvič ne pozabiš nikoli, še posebaj če je edina oprema optimizem in ideja "how hard can it be"... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

 

Nobeno sikanje, cist tehnicno pitanje. SuWaTh nima štarterja? Sam kurbl? 

sam kurbl.. tolk old skul mopeda še ti nimaš pa si s postojne :naughty:

pred 51 minutami, Dr_Jakob pravi:

Kurbl in enega vosla k skače po njem, dokler ne štarta. Člouk bi mislu, da bo nekdo @thumper-jeve starosti prej obupal... pa noče, stara trma očitno :D

tak kot pri alkoholu tak pri motorizmu.. :D

pred 16 minutami, Dr_Jakob pravi:

The Fucking Mountain Road (tko so jo poimenovali Ingliši) se je zopet izkazala (vsaj 8 padcev po mojem štetju), temperature so bile prave (-8 prvo noč in okrog -1 drugo) družba je bila zopet super, hrana in pijača tudi, bajki šotori, bale, ni da ni.
Imel sem se fino. To je vse, kar šteje. In pa, kdor je manjkal, si je sam kriv.

p.s. Tud live music smo imeli.

vi vont snou!! vi vont snou!!  :lol1:

pir je bil glih za glih mrzu..

live music? not me i supose..

 

pred 3 minutami, smasher pravi:

Ma ne, meni samo trebuh raste, samo nkč ne kaže da bi jst kaj rodil. 

Jaz sem rabil skoraj 4 ure samo za zadnjih 6km prvič, sm vmes kar udpru kufer in nardu malco ki sm bil čisto zjeban, čevlji polni vode in stal v snegu, ampak mi je blo vroče. 

Dokler me ni @thumper rešil s tem ko mi je posodu štrik za okoli gume sm furau safr ki so vsi pripomočki ki sem jih mel sabo odpovedali.

Kot pravijo prvič ne pozabiš nikoli, še posebaj če je edina oprema optimizem in ideja "how hard can it be"... 

to je ena od mamutovskih - "če želiš somamotuvalcu dobro mu posodi štrik"  ... .. .. če je pametn ga bo ovil okol gume.. ..

 

 

 

 

 

.. .. .. NA MOTORJU PERVERZOTI !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, smasher pravi:

Kot pravijo prvič ne pozabiš nikoli, še posebaj če je edina oprema optimizem in ideja "how hard can it be"... 

Sm bruhnu čaj skozi nos :D:D:D:D:D

Letos smo šli vsi v tej veri gor, pa smo se zmenili, da bomo na vsakem večjem ovinku nardil obvezno šnopc pavzo... Putašesti jeblo že krptoblem statpo konc, kajšele vozittko da nispadu, barjatu...


Pol pa še FAKING L E D !! Takega še nism vidu, tko k bi bil na tapravem drsališću z zambonijem itd. Jao bože mili, to ni blo normalno kok je to drselo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... hvala bogu, da je tole "Mamutovanje" pozimi ... da se vsaj kej "dogaja" ... :kva2:

sicer pa, kdor je bil gor z mopedom, svaka čast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Dr_Jakob pravi:

Sm bruhnu čaj skozi nos :D:D:D:D:D

Letos smo šli vsi v tej veri gor, pa smo se zmenili, da bomo na vsakem večjem ovinku nardil obvezno šnopc pavzo... Putašesti jeblo že krptoblem statpo konc, kajšele vozittko da nispadu, barjatu...


Pol pa še FAKING L E D !! Takega še nism vidu, tko k bi bil na tapravem drsališću z zambonijem itd. Jao bože mili, to ni blo normalno kok je to drselo.

kolk znaš pa ti lepo zamaskirat stvar.. dej še to povej v kaj si vlil tistih par kaplc čaja :naughty:

LED? ja to sem pozabil omenit , da sem se samo z eno led lučko peljal ponoči ja.. hvala k s me spomnu ..ups dve LED sta bili - parkirna je tud ledica..:D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Uspelo mi je dokunentirati dva padca... Od objave me odvračata GDPR in dejstvo, da kar se zgodi na mamutovanju™ ostane na mamutovanju™... Naj glavni akterji odločijo sami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, thumper said:

sam kurbl.. tolk old skul mopeda še ti nimaš pa si s postojne :naughty:

 

:hmm:. Celo...po Tomosu, nism mel nč več na kurbl sploh. Pa je bil moj prvi motor letnik 1979. Ampak pr nas, u Postojni, tehnični prestolnici, edinem mestecu z metrojem v Sloveniji, smatramo kurbl kot artefakt, za jugonostalgike, oziroma, retardinhote. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, SF pravi:

 Uspelo mi je dokunentirati dva padca... Od objave me odvračata GDPR in dejstvo, da kar se zgodi na mamutovanju™ ostane na mamutovanju™... Naj glavni akterji odločijo sami...

bi bilo za pogledat, da se dejansko vidi, po kakem se je vozilo

domnevam pa, da z verigami je pa kar šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!