Skoči na vsebino

Mamutovanje 2019


Dr_Jakob

Priporočene objave

Pravkar, Snecer pravi:

bi bilo za pogledat, da se dejansko vidi, po kakem se je vozilo

domnevam pa, da z verigami je pa kar šlo?

Ni blo panike , vrjem ! 

Po takem in še hujšem sem se vozil po Nanosu Decembra .

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nanos je kar zajebano... Sem bil to zimo dvakrat gor. Prvič  decembra, drugič v začetku januarja... Kot pravi pussy sem šel peš, v gojzarjih in s pomočjo palic za nordijsko hojo... Ma ni hujšega, kot da ti na telohu spodrsne...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, SF pravi:

Sem bil decembra dvakrat gor... Kot pravi pussy sem šel peš, v gojzarjih in s pomočjo palic za nordijsko hojo... Ma ni hujšega, kot da ti na telohu spodrsne...

Čist si me razočaru. Pravi motorist ne gre 100m peš, pa da ga jebeš :)

ps. Fantje bo prišel čas ko se vam pridružimo, sam brez panike :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

ps. Fantje bo prišel čas ko se vam pridružimo, sam brez panike :P

 

Aja? A bomo skupaj kot penzionisti začel hodit na izlete z avtobusi al kaj? ?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, SF pravi:

Na nanos je kar zajebano... Sem bil to zimo dvakrat gor. Prvič  decembra, drugič v začetku januarja... Kot pravi pussy sem šel peš, v gojzarjih in s pomočjo palic za nordijsko hojo... Ma ni hujšega, kot da ti na telohu spodrsne...

Na telohu praviš....vidiš to je podcenjevanje in poveličevanje samega sebe.

Imaš posnetek na moji časovnici po kakem sem vozil z videom vred.

In če si se ulegel v petek ko si vozil po parih ledenih ploščah ti sam rečem, da se drži teloha, ker drugo ni za tebe!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kmet2 pravi:

Na telohu praviš....vidiš to je podcenjevanje in poveličevanje samega sebe.

Imaš posnetek na moji časovnici po kakem sem vozil z videom vred.

In če si se ulegel v petek ko si vozil po parih ledenih ploščah ti sam rečem, da se drži teloha, ker drugo ni za tebe!!!

Dejstvo je, da na Mamutovanje nisi prišel. Kaj si delal namesto tega, je pravzaprav vseeno, kot si pa sam povedal, si bil na motorju, torej ni bilo drugih "bolj pomembnih" zadev. Kar pomeni, da bi bil lahko z nami, pa si se sam odločil, da te ne bo.

Vredu, to je odločitev vsakega posameznika, je pa precej grdo, glede na to, da sem ti jaz zrihtal verige (pustimo to, da originalne niso pasale na LTja in sva potem nekaj zmutila vmes), Igor ti je pa dal cel kup Grickotov.

Ne, ne moreš jih vrnit al pa ponujat denarja v zameno. Igor jih je sam delal v svoji garaži, vzelo mu je kar nekaj časa, vmes se je še poškodoval itd., pa ti jih je brez kakršnega koli pomisleka dal.

Zelo si nas razočaral. In pa; Ne, video kako si se prevračal po plaži in kako si plaval v morju in kako si jedel ribe v Dubrovniku ne pomagajo. Nisem bil edini, ki se je veselil tega, da bomo pobirali tebe z LTjem, da ga bomo potem do 3h zjutraj pili ob tabornem ognju in potem še enkrat pobirali tebe ko se ga boš nacedil. Za letos si totalno zaj... zadevo. Pa greš lahko z Bemflotom 10x v rikverc na Nanos, al pa 2x na Mamutplac. Mamutovanje 2019 se je zaključilo in to brez tebe. Kar se mene tiče je debata okrog tega zaključena in ti nimaš pravo na glasanje.

pred eno uro, Snecer pravi:

bi bilo za pogledat, da se dejansko vidi, po kakem se je vozilo

domnevam pa, da z verigami je pa kar šlo?

Ja itak, verige so zakon. Ampak morajo bit dobro narejene. Avtomoto je svoje dobro naredil in se lepo počasi (kolikor je meni znano brez padca) pripeljal gor in dol. FULL fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Dr_Jakob pravi:

Dejstvo je, da na Mamutovanje nisi prišel. Kaj si delal namesto tega, je pravzaprav vseeno, kot si pa sam povedal, si bil na motorju, torej ni bilo drugih "bolj pomembnih" zadev. Kar pomeni, da bi bil lahko z nami, pa si se sam odločil, da te ne bo.

Vredu, to je odločitev vsakega posameznika, je pa precej grdo, glede na to, da sem ti jaz zrihtal verige (pustimo to, da originalne niso pasale na LTja in sva potem nekaj zmutila vmes), Igor ti je pa dal cel kup Grickotov.

Ne, ne moreš jih vrnit al pa ponujat denarja v zameno. Igor jih je sam delal v svoji garaži, vzelo mu je kar nekaj časa, vmes se je še poškodoval itd., pa ti jih je brez kakršnega koli pomisleka dal.

Zelo si nas razočaral. In pa; Ne, video kako si se prevračal po plaži in kako si plaval v morju in kako si jedel ribe v Dubrovniku ne pomagajo. Nisem bil edini, ki se je veselil tega, da bomo pobirali tebe z LTjem, da ga bomo potem do 3h zjutraj pili ob tabornem ognju in potem še enkrat pobirali tebe ko se ga boš nacedil. Za letos si totalno zaj... zadevo. Pa greš lahko z Bemflotom 10x v rikverc na Nanos, al pa 2x na Mamutplac. Mamutovanje 2019 se je zaključilo in to brez tebe. Kar se mene tiče je debata okrog tega zaključena in ti nimaš pravo na glasanje.

Ne keten ne grickotov ne bi potreboval za gor. Opravičevat se nimam nobenemu za kaj , za vse sem pošteno plačal !!! Lahko pa ti prinesem še nazaj , da ne bo očitanja. 

Ko pa se bo do mene obnašalo , kot se je SF te pa nabijem tebe in njega na qrac , ko mi boš drugič sanjal , kje se lahko glasuje!!!

Men so Mamuti zanimivi prav zaradi snega , prav zaradi tega so posebni , snega ni bilo in sem raje potegnil na morje ....še kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Dr_Jakob pravi:

Zelo si nas razočaral. In pa; Ne, video kako si se prevračal po plaži in kako si plaval v morju in kako si jedel ribe v Dubrovniku ne pomagajo. Nisem bil edini, ki se je veselil tega, da bomo pobirali tebe z LTjem, da ga bomo potem do 3h zjutraj pili ob tabornem ognju in potem še enkrat pobirali tebe ko se ga boš nacedil. Za letos si totalno zaj... zadevo. Pa greš lahko z Bemflotom 10x v rikverc na Nanos, al pa 2x na Mamutplac. Mamutovanje 2019 se je zaključilo in to brez tebe. Kar se mene tiče je debata okrog tega zaključena in ti nimaš pravo na glasanje.

 

to pa je bilo s solzami za prebrat :) 

ampak kak posnetek iz mamutovanja pa ne bi škodil, da bi še tisti, ki nimamo možnosti za prihod, vsaj malo videli

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Ne keten ne grickotov ne bi potreboval za gor. Opravičevat se nimam nobenemu za kaj , za vse sem pošteno plačal !!! Lahko pa ti prinesem še nazaj , da ne bo očitanja. 

Ko pa se bo do mene obnašalo , kot se je SF te pa nabijem tebe in njega na qrac , ko mi boš drugič sanjal , kje se lahko glasuje!!!

Men so Mamuti zanimivi prav zaradi snega , prav zaradi tega so posebni , snega ni bilo in sem raje potegnil na morje ....še kaj?

končno spet ena prava MS tema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snecer pravi:

ampak kak posnetek iz mamutovanja pa ne bi škodil, da bi še tisti, ki nimamo možnosti za prihod, vsaj malo videli

The Mamut muvi pride ven takrat kot vedno, torej UPAJMO da nekje sredi junija, ko bo najbolj vroče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Ko pa se bo do mene obnašalo , kot se je SF te pa nabijem tebe in njega na qrac , ko mi boš drugič sanjal , kje se lahko glasuje!!!

Kaj maš ti s SFjem, je med tabo in njim, mene v vajine zdrahe ne vmešavaj, prosim.

Ostalo pa je tako kot sem napisal. Nihče ti ne očita, nihče ti ni ničesar prepovedal, nihče se ne spravlja nate, tko ohrani "nabijanje na kurac" kar lepo zase. Da si nas pa razočaral, pa itak sam veš. Če te pa TO buba, pa... well, kar naj te. Si si zaslužil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Dr_Jakob pravi:

Kaj maš ti s SFjem, je med tabo in njim, mene v vajine zdrahe ne vmešavaj, prosim.

Ostalo pa je tako kot sem napisal. Nihče ti ne očita, nihče ti ni ničesar prepovedal, nihče se ne spravlja nate, tko ohrani "nabijanje na kurac" kar lepo zase. Da si nas pa razočaral, pa itak sam veš. Če te pa TO buba, pa... well, kar naj te. Si si zaslužil.

Prizadel si me?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Prizadel si me?

Še ujok meuš spravu. A so ble vsaj dobre ribe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Dr_Jakob pravi:

Še ujok meuš spravu. A so ble vsaj dobre ribe?

Sam na dveh nogah, vse ostalo je bilo zaprto:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Ko pa se bo do mene obnašalo , kot se je SF te pa nabijem tebe in njega na qrac , ko mi boš drugič sanjal , kje se lahko glasuje!!!

Počasi... Prišel si provocirat na temo ceste, po kateri se nisi peljal, nazaj pa si dobil primerjavo pešpoti s telohi in ceste, po kateri nisem hodil. Sem mislil, da boš razumel primerjavo, pa sem se motil... Če me že hočeš nabit na qurac, te prosim, da med lubrikant nasuješ malo mivke, da bova naslednjič oba imela kaj od tega...

p.s. cesta na Nanos je bila res ledena, videl na lastne oči s poti, ki pelje proti cerkvici sv. Jeronima...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Dr_Jakob pravi:

51662361_10218980150160953_1102291867480883200_o.thumb.jpg.1b90cc5fc41456ee1b7411217f452cf1.jpg51579228_10218980178881671_3666808396016779264_o.thumb.jpg.7eab5756ceb11f3bfd33ac1bb4d3e97b.jpg

MUAHAHAHA!!

benti, moram pridet na Rilčke 1x...mogoče celo naslednje leto. Ne, ne rabim verig, jih bom kr sam naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, SF pravi:

Počasi... Prišel si provocirat na temo ceste, po kateri se nisi peljal, nazaj pa si dobil primerjavo pešpoti s telohi in ceste, po kateri nisem hodil. Sem mislil, da boš razumel primerjavo, pa sem se motil... Če me že hočeš nabit na qurac, te prosim, da med lubrikant nasuješ malo mivke, da bova naslednjič oba imela kaj od tega...

p.s. cesta na Nanos je bila res ledena, videl na lastne oči s poti, ki pelje proti cerkvici sv. Jeronima...

Počasi.....nisem provociral , edino , če si ti to tako aceptiral . Povedal sem dejstva zaradi katerih nisem prišel . 

Drugič se mi pa ni kupovalo šotora za eno nočitev , ko sem vprašal če ima kdo prostor v šotoru je bilo pa vse tiho.

Mivko poštimam za drugič :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislil , da je grozdje kislo samo za lisice..pa vidim , da je tudi za lisjake..

je pa 1001 razlog dober , da se nekdo izogne "the cesti" .. pa šotor "nekako sredi pomladi ko je pivo že toplo ponoči" res ni pomemben za prenočitev ..jaz sem si za spat pripeljal surf vrečko,armafleks in spalno vrečo s katero sem se pokril.. top spanje pod zvezdami.

tisti,ki niste uspeli priti gor iz kakršnegakoli razloga prosim,če se vzdržite kakršnegakoli ocenjevanja letošnjih razmer na cesti in na placu.

boste lahko svoje vtise delili naslednje leto iz prve roke če vam bo uspelo priti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri so se pa celo vozili na motorju ponoči...sampovem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem štartal ob 17,30 iz vitanj..tam kjer pot poteka skozi gozd je bila tema ... še kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajt povejte, kdo use zasluzi medaljo? Castim! Tud postnino! 

 

 

Res ste special.  Edino kar steje, a si se mel fino? Jez sm vesel za vse vas.  Za jadrankarje in  mamute enako.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!