Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Kričač
      Ja, @Quest, po 8ih dneh skoraj človek več ne ve, kako se piše, tako, da sam promašio temu ... sutra idem u moto klub kod Svilajnca (preko Ždrela), da u Drumskom Raju nešto pojedemo, a posle polako proti Mariboru ... ajde, zovu me na piče ... 
    • Kričač
      E, zdaj sem videl, sa sem v napačni temi ... mater, kaj rakija in mastika naredi s človekom. 😀
    • Kričač
      Kaj me je spravlo v dobro voljo? Pa evo, za pola sata palimo roštilj, pa čemo malo da pečemo nešto ... kobasice, vešalica, čevapi ...  kako da ne budeš dobre volje? Mimogrede:  Moj sorodnik je Boban iz Zemuna. @maus njegov zet te pozna (Igor) in te lepo pozdravlja. Ajde, pišemo si kad se vračam - zdaj sem malo pred Kragujevcem. Ajde, lp. 
    • Akito
    • KennyJR
      Prebral sem samo fb sliko... To, da je Rossi dobival posebno gumo zase je splošno znano... Ne zdi pa se mi goljufanje... Je bolj privilegij... Michelin je takrat posebej za dirko čez noč pekel gume za nedeljo... Razvijali so dve vrsti gum... Eno za Rossija, drugo za ostale...  To, da je MM goljufal.. Hjah možno... Ampak tudi ko MM ne goljufa Luthi ni prvak... In Bradl je MMja eno sezono nabil... 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!