Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Kugelschreiber
      Trailaattack2 se mi je zdela mal bol stabilna kot terraforce r. Z Mitasko je meni lazje prekladat levo desno.  Ceste se drzi bolj kot se upas pelat. V nagibu drsam z nozniki, sovoznicinimi nozniki in ce mava kufre, tud s kufri. Unicim jih v 8000km. 
    • Snečer
      Versys je versatile motorno kolo, nekakšen SUV, vse v enem, tako je nakup brez probne vožnje brez tveganja. In ta segment se danes najbolje prodaja pri motorjih. Jaz Ninje npr. ne bi kupil, ker je to cestak in vemo kam to sodi oz od kod prihaja. In danes ne delajo več slabih motorjev, lahko naštejem cel kup motorjev, ki bi z lahkoto nadomeščali mojega sedanjega. Eni pač preveč komplicirate.
    • DinDiin
      Najboljs, da probas kar sam TerraForce. Tistih 130 flik te pa ze ne bo bolel, oz ga bos mogu orng srackat, da bi te. 
    • MiNa
      Mitas E-07 brez problema 140-ka ima 12mm profila ko je nova. @avtomoto je z enako gumo "prišel" do Indije se vrnil, pa vem da ima guma še kar nekaj profila. Mogoče objavi sliko kako guma izgleda trenutno... Je pa treba razumet, da takšne poti pomenijo povsem drug tempo, kot gas do prve pizzerije ali kafetarije. Ni Mitas. Je pa Metzeler Tourance, ta guma je po vrnitvi iz Armenije (tja in nazaj na R1150GS) po 9000km imela še kar nekaj uporabnega profila.
    • Roger G. Jagger
      🖤
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!