Jump to content
  • Sign Up
  1. Bostjan L

Bostjan L

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• ligenjček
      Niso nas pustli blizje... 😕 smo pa nazaj grede odkrili novo cesto cez preitenegg, odlicna cesta 😁- priporocam
    • Snečer
      Popolnoma enaka zgodba na FB Motoristi, na eni strani fanatični ljubitelji BMW GS, na drugi strani vse ostalo Meni pač ni jasno zakaj bi kdo kupoval štrleče cilindre, ko je toliko lepših in dobrih motorjev na sceni. Mora bit značka, ni druge. Al je pa samo pri meni slučaj, da naletim na čudne tipe na GSkah.
    • Vito23
      To ima on posebni vid... versys vid. Vsi, ki imamo bmwje jih imamo samo zaradi značke in ratamo prec naduti aja pa grde motorje vozimo, ker cilindri vn štrlijo. Pač on ne dojame, da vsem ni lep kawasaki versys iz leta 2006. In, da imamo ljudje drugačne prioritete in cilje v življenju in seveda drugačen OKUS!!! Enooki kiklop(versys) to je pa lepa zadeva čez to pa bog ne daj kaj rečt čez, ker takrat pa rata vesoljni potop. Tip je vozil 10 km bmwja pa še to ne vem ker letnik... ah ja kdo bi ga razumel.   Na koncu pa itak vemo, da samo trolla ampak gre počasi že vsem pošteno na K...odkar sem na tem forumu eno in isto glumi in sploh ni več zabavno.
    • skofk
      Petkovo potepanje 
    • Kričač
      Ja, bi rekel, da v teh šotorih v UKCju pred urgenco in že prej pri gasilskem domu na Proletarskih brigad je bilo že na izgled bolj po "hojladri".  Jaz sem zadevo obavil prav v bolnici in tudi nič posebnega. Sestra je imela samo masko, tisto normalno, ter rokavice. Na rezultat sem pa čakal 6 ur.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!