Skoči na vsebino

Ena krožna tura


Kajmipoje

Priporočene objave

Turo sem pajcu kar mesec dni, ko sem izvedel, da bo firma zaprta od 29.12 do 6.1.

V tople kraje, ma januarja, kje in to za pet dni. Do Grčije in nazaj. Prvi plan je bil, spustim se po jadranu, Črna gora, Albanija in Grčija, do Igoumenitze, na trajekt in

povratek z trajektom v Benetke. Ker pa ta varjanta vremensko ni bila ugodna, pa še prehitro bi se lahko premislil in se obrnil, sem v sredo odplu iz Benetk v Grčijo.

Prva noč že v Albaniji, turistično mesto Sanade, zjutraj pa šok. Snežilo je za vse soude, ma se vsaj ni prijemalo cestišča.

Počasi proti severu, nekje pod Tirano crkne Garnim, pravijo zaradi mraza, ker ga uspem vžgat po gretju ob peči. Do sončnega zahoda že v Budvi na čvapih pri Kusti.

Ni bila še šesta, ko prispem v Dubrovnik. Spanje pri prijatelju. Ta dan je bila Jadranska magistrala od Karlobaga do Senja zaprta zaredi burje. Plan A,B... burja ali sneg.

Na srečo v soboto brezveterje, avtocesta Ploče Zadar ugodna, do Novi Vinodolski kar na dah brez se utavit, da ne bi vreme kaj zajebalo.

Do Gorice pa še dva ovinka in ob 18.00 doma.

Po pravici povedano sem v mrazu in vlagi prevozil 1800 km. Z dobro opremo sploh ni problem.

Gume Tkc 80, ki so se na celi turi odlično obnašale.

Aja, slik ni, videa tudi ne.(sorči Tomix).

 

 

Popravljeno . Popravil Kajmipoje
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kajmipoje pravi:

 

........, sem v sredo odplu iz Benetk v Grčijo.........

 

Kdaj je bil odhod iz Benetk in kdaj prihod v Igumenico? In koliko pride prevoz pa spanje (kabina?). Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, izibajker pravi:

Kdaj je bil odhod iz Benetk in kdaj prihod v Igumenico? In koliko pride prevoz pa spanje (kabina?). Hvala.

Sreda 12.00 prihod v Igomenico 14.30. (26ur). Cena prevoza z kabino (samo zame) z pogledom na morje z popustom (early booking) 220€.

https://www.anek.gr/booking/#step2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kajmipoje pravi:

Turo sem pajcu kar mesec dni, ko sem izvedel, da bo firma zaprta od 29.12 do 6.1.

V tople kraje, ma januarja, kje in to za pet dni. Do Grčije in nazaj. Prvi plan je bil, spustim se po jadranu, Črna gora, Albanija in Grčija, do Igoumenitze, na trajekt in

povratek z trajektom v Benetke. Ker pa ta varjanta vremensko ni bila ugodna, pa še prehitro bi se lahko premislil in se obrnil, sem v sredo odplu iz Benetk v Grčijo.

Prva noč že v Albaniji, turistično mesto Sanade, zjutraj pa šok. Snežilo je za vse soude, ma se vsaj ni prijemalo cestišča.

Počasi proti severu, nekje pod Tirano crkne Garnim, pravijo zaradi mraza, ker ga uspem vžgat po gretju ob peči. Do sončnega zahoda že v Budvi na čvapih pri Kusti.

Ni bila še šesta, ko prispem v Dubrovnik. Spanje pri prijatelju. Ta dan je bila Jadranska magistrala od Karlobaga do Senja zaprta zaredi burje. Plan A,B... burja ali sneg.

Na srečo v soboto brezveterje, avtocesta Ploče Zadar ugodna, do Novi Vinodolski kar na dah brez se utavit, da ne bi vreme kaj zajebalo.

Do Gorice pa še dva ovinka in ob 18.00 doma.

Po pravici povedano sem v mrazu in vlagi prevozil 1800 km. Z dobro opremo sploh ni problem.

Gume Tkc 80, ki so se na celi turi odlično obnašale.

Aja, slik ni, videa tudi ne.(sorči Tomix).

 

 

kul, škoda, ker ni fotk, v tem času so fantastične, pa tudi sama mrzla dogodivščina bi si zaslužila širši opis v POTOVANJIH :D

čestitam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

kul, škoda, ker ni fotk, v tem času so fantastične, pa tudi sama mrzla dogodivščina bi si zaslužila širši opis v POTOVANJIH :D

čestitam

Je ena slika, na trajektu, zasneženi Albanski vrhovi.

In  video: Sneg pada 

Pa saj nimaš kaj opisovati, en dan na praznem trajetu, in pole dva dni za vse soude.

IMG_20190103_134100.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!