Skoči na vsebino

Vize in ostali dokumenti za potovanja


Priporočene objave

Temo sem ustvaril kot naslov, kjer lahko ozmenjujemo podatke in informacije o dokumentih, ki so potrebni za daljša potovanja.

Za začetek...Uzbekistan s 1 februarjem ukinja vize za 44 držav. Če je Slovenija med njimi še ne vem...kdor izve naj sporoči.

https://silkroad-adventures.com/tours/classic-uzbekistan-minarets-madrassahs/

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn bi bilo ustvariti nek dokument ali pa selekcijo po državah. Kako še ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Fajn bi bilo ustvariti nek dokument ali pa selekcijo po državah. Kako še ne vem.

Evo za Iran samo kopiraš mojo prvo stran , vse piše , kaj potrebuješ in kako to dobiš ? 

Iranska Ambasada v Ljubljani sprejema dokumente za vizo od 09h do 11:30  in odaja dokumente  od 14h do 15:30h 
 
Za informacije kaj potrebujete in kako pridobite vizo imate elektronski naslov :   ljubljana.mfa.ir
 
Za informacije kaj potrebujete za vlogo za izdajo AIT/FIA carinskega dokumenta-karneta :AMZS tadej.kastelec@amzs.si (01 5305-238) ,od ponedeljka do petka  7.30-15.30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A visa-free entry procedure is established for citizens of this country for a period up to 30 days.

Te dni uradno. Ne potrebujemo vize za Uzbekistan. Alora, za prist tja dol rabimo samo Rusko vizo. Ja, lahko pa Iransko in Turkmenistansko. Z avanturiste pa Azerbajdžansko in trajekt.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 1. 2019 ob 11:52, DAMI34 pravi:

Fajn bi bilo ustvariti nek dokument ali pa selekcijo po državah. Kako še ne vem.

www.mzz.gov.si/si/predstavnistva_po_svetu/azija_kavkaz_in_bliznji_vzhod/uzbekistan/

www.mzz.gov.si/si/predstavnistva_po_svetu/azija_kavkaz_in_bliznji_vzhod/

www.mzz.gov.si/si/predstavnistva_po_svetu/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Da mal prebudim temo. ?

Turistična viza za Belorusijo. Jo je kdo pridobival v zadnjem času?

Zanima me predvsem, ali še rabimo povabilno pismo za pridobitev vize in če ga, kje oz kako ga pridobiš? Jaz namreč ne poznam nobenga tam gor, obiskal jo bi pa vseeno rad. ? In ali ti potni list pošljejo nazaj iz ambasade v Budimpešti ali ga moraš it sam osebno iskat?

 

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!