Skoči na vsebino

Poceni skute -Scarabeo 500


MaraTone

Priporočene objave

Sem nov med motoristi, sicer pa že v letih..

Zanima me vaše mnenje o nakupu starega maxi skuterja, npr. kakšnih 14 let starega Aprilia Scarabeo 500. Ali bo tak povprečno ohranjen (40.000 km, že več lastnikov..) še služil svojemu namenu, ali pa bo samo še na servisu stal? Scarabeota so že pred časom nehali delati. Ali ga bo sploh še kdo znal oziroma mogel poservisirati? Kako je z nabavo rezervnih delov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga imam in sam servisiram. Dele se dobi brez problemov. In kilometri 40.000 niso noben problem. Filtre dajem hiflo, olje najboljše sintetično motul za 4t skuter. Rezervne dele običajno jemljem v Trstu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajata dva motorja s to oznako. Starejši model sem si lastil. Meni je bil lep, a z gumami križi in težave - zaradi dimenzij in pa variomat ni bil glih nekaj. Zavore slabe. Priporočam novi model. Na sliki je star model.

DSC_0050.thumb.JPG.131b353abaeac2b8bdb98e6e5931a067.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 1. 2019 ob 14:46, BRANE pravi:

Jaz ga imam in sam servisiram. Dele se dobi brez problemov. In kilometri 40.000 niso noben problem. Filtre dajem hiflo, olje najboljše sintetično motul za 4t skuter. Rezervne dele običajno jemljem v Trstu.

Kje pa v Trstu? A je v Italiji tudi kakšen odpad za rabljene dele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 1. 2019 ob 15:08, Scarabeo 500 pravi:

Obstajata dva motorja s to oznako. Starejši model sem si lastil. Meni je bil lep, a z gumami križi in težave - zaradi dimenzij in pa variomat ni bil glih nekaj. Zavore slabe. Priporočam novi model. Na sliki je star model.

DSC_0050.thumb.JPG.131b353abaeac2b8bdb98e6e5931a067.JPG

Težav z gumami pa res ne bi pričakoval -hvala za opozorilo. Verjetno za novejšega Scarabeota  ni težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, MaraTone pravi:

Težav z gumami pa res ne bi pričakoval -hvala za opozorilo. Verjetno za novejšega Scarabeota  ni težav.

Če se prav spomnem ima novejši drugačno dimenzijo. Moj je imel 16 colske gume in ne spomnem se, da bi imel še kakšen takšno dimenzijo. Baje je bil novejši boljši, čeprav pa je bila meni ta retro izvedba super lepa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, MaraTone pravi:

Kje pa v Trstu? A je v Italiji tudi kakšen odpad za rabljene dele?

Charlie moto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!