Skoči na vsebino

LindauRing


salo

Priporočene objave

Ve kdo kaj več o tem? Po dolžini je videti kot Novi Marof samo manj zaprto.

 

https://sobotainfo.com/novica/lokalno/preverite-kdaj-bo-dokoncana-nova-pomurska-moto-steza/453136

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Dela na progi še niso končana, zato uradno še ni odprta. Zaenkrat se "testira"... lahko pridete pofirbcat, v soboto in nedeljo popoldan se ponavadi kaj dogaja. Ob lepem vremenu, jasno :)

Več slik in par posnetkov najdete na Facebook-u.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Malo sem pozabil na tole... proga je že nekaj časa odprta.

 
Odprto vsak dan od 9h do 19h (ob slabem vremenu zaprto).
Zaenkrat se je potrebno najaviti, kontaktna oseba: Zita Lazar, 031 888 175.
Cena z DDV: cel dan 30€, pol dneva 20€.
 
Na progi je obvezna polna oprema (čelada, obleka, škornji, rokavice).
Pred vožnjo se podpiše izjava.
 
Lokacija: Lendava, Petišovci, poleg steze za speedway.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

O tej stezi smo pred leti brali v časnikih, obetalo je veliko, vmes stečaj firme, in vsi smo pozabili na to. Me pa je pred dnevi o tem obvestil kolega in sedaj vidim, da je v novem lastništvu, ne tako mega kot je bilo pričakovati, ampak sem zelo vesel, da jo imamo ! To poletje sem jo zato žal izpustil, ampak bo še čas. A so še kakšne fotke, kakšne izjave tistih, ki ste bili ali pa zahajate? Tako malo je za prebrat na netu ?!  A je res, da se da na stezi dobiti tudi grelce gum? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tudi jaz imam namen iti kmalu ali na Marof...ali na Lindau. 

... no tu, na Lindau krogu še nisem bil, pa me fejst matra firbec, kako izgleda. Tudi sam pogrešam kake informacije iz prve roke.... na youtube je sicer nekaj posnetkov, tudi "onboard".... ampak filmček je eno....v živo pa čisto nekaj drugega.

Pravijo, da je v primerjavi z Marofom malo hitrejša, vsaj na tisti ravnici.

...me pa na posnetkih motijo neurejene bankine....oz, ni robnikov...ampak kar "odsekan asfalt...in nedokončane bankine (grob šoder...itd).

...bo treba videti v živo..  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje...mende... se ta vikend nekaj dogaja z urejanjem piste, tako, da je trenutno čez vikend zaprta.

Upam, da delajo tisto, kar sem napisal včeraj, da me moti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se je ze vozilo. Azurne informacije najdete na facebook strani https://www.facebook.com/LindauRing-1211683312333288/ Ravnina je kar brutalna, rahlo v desno potem pa bremzanje na nos. Rekordi "top speed" baje 230kmh, navadni smrtniki cca 180kmh, gas drzis "wide open" v nagibu. Proga je recimo kot pol Marofa. Z grelci in opremo nerabite pretiravat, ljudje se pripeljejo kar z motorji, 3je ogrevalni krogi pa gas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/27/2019 at 9:13 AM, Zivnorc said:

Baje...mende... se ta vikend nekaj dogaja z urejanjem piste, tako, da je trenutno čez vikend zaprta.

Upam, da delajo tisto, kar sem napisal včeraj, da me moti.

Gres kej gor? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil 5km proč, pa je dež scal in se mi ni zdelo vredno it gledat/dronat/snemat ...

Upam, da zadeta zalaufa (Csaba, good luck!) ..

Spremljam ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 9. 2019 ob 10:17, Zivnorc pravi:

...tudi jaz imam namen iti kmalu ali na Marof...ali na Lindau. 

... no tu, na Lindau krogu še nisem bil, pa me fejst matra firbec, kako izgleda. Tudi sam pogrešam kake informacije iz prve roke.... na youtube je sicer nekaj posnetkov, tudi "onboard".... ampak filmček je eno....v živo pa čisto nekaj drugega.

Pravijo, da je v primerjavi z Marofom malo hitrejša, vsaj na tisti ravnici.

...me pa na posnetkih motijo neurejene bankine....oz, ni robnikov...ampak kar "odsekan asfalt...in nedokončane bankine (grob šoder...itd).

...bo treba videti v živo..  :D

 

Pista je zanimiva ampak "nevarna" v primerjavi z drugimi pistami. Na hitrem delu je dovolj siroka a zaradi kr visoke koncne hitrosti nevarna na zaviranju(se jih je par komadov precenlo), zaviti del je pa kr ozki in dokler si na idealni liniji si hiter. V kolikor pa malo iz nje ze ruzi soder pod kolami :)

Sem bil in definitivno se bom se vrnil za tiste ki greste prvic idite rajse med tednom ali pa bolj zgodaj za vikend. Popoldan pridejo domacini ki imajo progo v malem prstu in postane kr guzva. 

Morda so ze kaj spremenili ampak ko sem bil ni bilo skupin po hitrih/pocasni. 

Cena je 30€ na dan ali pol dneva 20€

Ob 29. 9. 2019 ob 21:51, marincspeedshop pravi:

Z grelci in opremo nerabite pretiravat, ljudje se pripeljejo kar z motorji, 3je ogrevalni krogi pa gas.

V kolikor uporabljate gume ranga kr/gp 212/213 potem le vzamite grelce polek. Pri trenutnih temperaturah jih ni tak lahko segret na cca 70 stopinj in tudi ogrevalne cikle privarcujete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Prilagam se en video od zadnjega obiska. 

Pohvale lastniku je razsiris en problematice  ovinek in zamenjal asfalt na enem ovinku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!