Skoči na vsebino

Tomos Youngster 25 km


bankir

Priporočene objave

pozdravljeni!

sin ima omenjen tomos, pa je prišlo do problema. Vsako žarnico, ki jo dam notri, crkne. Mislim, da je bil enkrat menjan beje rotor ali rele. Mogoče kdo to obvlada? sem iz Lj, Živcu na Kajuhovo pa ne bi peljal.  Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Regulator napetosti? Vcasih je bil montiran tik nad motorjem na desni strani - kovinska skatlica, ki mora za svoje delovanje biti dobro privijacena na okvir, nanjo pa gre rumena zica ali dve, tri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok je verjetno kar "zadel" vzrok. Na te malo novejše Tomose se pretirano ne spoznam, ampak pri Tomosih je bil običajno vzrok za kaj takega slaba "zemlja" . Lahko je problem tudi v ozemljitvi dotične luči (ali pa kakšne druge in potem druga dobi preveč elektrike in pregori) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred eno uro, bankir pravi:

zok , res je šel regulator napetosti.stvar je zamnejana in vse funkcionira kot mora.

 

Lp

Tle na MS  se kr nabija...so pa na njem tudi uporabniki,ki vedo kaj pisejo... @Zok je pac eden takih,zal redkih tle na MS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, sesir said:

Tle na MS  se kr nabija...so pa na njem tudi uporabniki,ki vedo kaj pisejo... @Zok je pac eden takih,zal redkih tle na MS

@sesir... :blush: hvala... ...ko se srecava, dam za kafe.:kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

mene pa zanima kako se na omenjenem motorju v elektronki premakne elektronska blokada na 2. črtnico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Gain pravi:

mene pa zanima kako se na omenjenem motorju v elektronki premakne elektronska blokada na 2. črtnico

Ne pomaga nič (potrebno menjati "elektroniko" ) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!