Skoči na vsebino

Prekmurje


GO_Tomi

Priporočene objave

Wejla

Pomagajte ... moja ženička me je zvlekla, dobesedno, v toplice. Jst nism za te reči, meni tam dogaja premalo. Ampak, glej, za ljubi mir in veliko sexa se splača potrpet ;)
V Moravskih toplicah bova in bi blo fajn po Prekmurju malo pogledat kakšno reč. Skoraj vse mi je neznano. Predvsem naravne in kulturne znamenitosti. Stolp v Lendavi me ne zanima ...
A mi lahko kdo kaj svetuje? Take reči, kot je recimo tole.

Puhno hwala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, GO_Tomi pravi:

Wejla

Pomagajte ... moja ženička me je zvlekla, dobesedno, v toplice. Jst nism za te reči, meni tam dogaja premalo. Ampak, glej, za ljubi mir in veliko sexa se splača potrpet ;)
V Moravskih toplicah bova in bi blo fajn po Prekmurju malo pogledat kakšno reč. Skoraj vse mi je neznano. Predvsem naravne in kulturne znamenitosti. Stolp v Lendavi me ne zanima ...
A mi lahko kdo kaj svetuje? Take reči, kot je recimo tole.

Puhno hwala :)

Bukovnisko jezero, Plecnikova cerkev ,v Bogojini, grad Grad, Tropski vrt orhidej v Dobrovniku, vinske kleti , otok ljubezni v Ižakovcih

Drugace imajo pa na recepciji prospekte in pa organizirane izlete.

 

Muzej v Murski Soboti

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Lendavi imas zidovsko cerkev z razstavo, cerkev sv. Katarine, grad s stalno razstavo, sv. Trojico z mumijo Mihaela Hadika

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, GO_Tomi pravi:

Wejla

Pomagajte ... moja ženička me je zvlekla, dobesedno, v toplice. Jst nism za te reči, meni tam dogaja premalo. Ampak, glej, za ljubi mir in veliko sexa se splača potrpet ;)
V Moravskih toplicah bova in bi blo fajn po Prekmurju malo pogledat kakšno reč. Skoraj vse mi je neznano. Predvsem naravne in kulturne znamenitosti. Stolp v Lendavi me ne zanima ...
A mi lahko kdo kaj svetuje? Take reči, kot je recimo tole.

Puhno hwala :)

Kdaj boš tam.....jaz grem v Vivat dva dni po Prešernovem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hwala usim :) Nekaj ste nanizali. Bom pregledal in sestavil zanimive točke v eno ruto ;)
Greva pa predvidoma med sedmim in osmim tednom letos ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!