Skoči na vsebino

WSBK 2019


maus

Priporočene objave

pred 2 minutami, Zok pravi:

...smo se ze zadnjic s kolegi pogovarjali... ...kaj Honda dela tu? Mislim - poleg guzve... :P

Ni logicno???Resno ti to?

Kako bi pa naj imeli piknik?

MM prinese šampanjca konkretne kolicine in oni v SBK morajo poskrbeti vsaj za klobase...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je taka razlika pri Bautisti in ostalih? Saj so tudi nekateri ostali prihajali iz GP,  pa niso tako suvereno pošolali ostalih! Kaj tu dogaja? Po 10 krogih, pa je prec 7 sekund prednosti, med tem ko se Davis bori za drugo mesto na "enakem" motorju!!!! 

Je kdo že kaj izbrskal, kje tiči odgovor? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja kaj ima veze DUCATI, saj ga vozijo tudi ostali:

- Davies

- Rinaldi

- Laverty

pa samo Alvaro B. naredi razliko, pa ne samo razliko, celo luknjo med prvim in drugim mestom...k da bi vozil na NITRO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi kdo zna povedat, zakaj je bila današnja dirka "sprint race" in dolga le 10 krogov.? 

Mogoče da Alvaro ne bi pobegnil predaleč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Fazer03 pravi:

Ali mi kdo zna povedat, zakaj je bila današnja dirka "sprint race" in dolga le 10 krogov.? 

Mogoče da Alvaro ne bi pobegnil predaleč?

Vsakič je v nedeljo najprej sprint dirka. Sledi pa še druga kompletna dirka in to si očitno izpustil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Darko3g said:

A je na 14. mestu ta KIYONARI, ki je drsal v deževnem Doningtonu pred devetimi leti?

Jp. Isti. Ko je Honda odjebala Ten Kate, in nardila svoje mostvo, je Kiyota zaposlila predvsem kot prevajalca. Rezultate bi moral lovit Camier, pa se je kar precej polomil. Hcno ga je blo poslusat, kako neverjetno razlicna sta 18 in 19 dirkalnika. 

6 hours ago, Port Folio said:

Zakaj je taka razlika pri Bautisti in ostalih? Saj so tudi nekateri ostali prihajali iz GP,  pa niso tako suvereno pošolali ostalih! Kaj tu dogaja? Po 10 krogih, pa je prec 7 sekund prednosti, med tem ko se Davis bori za drugo mesto na "enakem" motorju!!!! 

Je kdo že kaj izbrskal, kje tiči odgovor? 

Dejansko, so vsi dobri gp dirkaci v wsbk precej razturili. Melandri, Checa, Biaggi, Guintoli. Tud Nicky je hondo prec pelal dobro, in ob prvi prilki zmagal. Zal je bla tist ena zadnjih prilik.  Pozabla se, de je bil Bautista zelo dobr gp pilot, pa da ima totalno fabrisko podporo, in da je Davies izpustil precej zimskih testov. 

 

To mi je ena bol cudnih stvari. WSBK. Piloti se bol lomijo kot v gp. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nj se mau ducati veseli ... jim že kr mal privoščim po dolgih sušnih letih ;) 

Proti koncu sezone se bo ugotovilo, da je replika iz GP vozila v superbike klasi .. ampak ... vse čestitke Alvaru, ker res fantastično pelje. To so običajne razlike med GP in superbike motorji ... sicer pa ... sj že vedo kaj delajo :P

Na koncu bi pa še pohvalu Kawasaki ... oba .. Rea je pa itak Daviesa šolal po ovinkih ... :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoGP vs. WSBK kateri motor hitrejsi na krog? Zanimivo bi bilo Dovi vs. Bautista....! Je sploh mogoca primerjava....?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Roger G. Jagger pravi:

MotoGP vs. WSBK kateri motor hitrejsi na krog? Zanimivo bi bilo Dovi vs. Bautista....! Je sploh mogoca primerjava....?

 

tle tle bi bla ;) 

p.s.

zame je Bautista boljši od Dovija .. edin možnosti mu niso dal taprave ;) 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alvaro je spet razred zase. Čist brez prave konkurence. Glede na njegovo hitrost bi blo zanimivo videt lanski sistem druge dirke, z obrnjeno štartno listo. Par krogov ziher nebi bil prvi . :D  Sicer pa kapo dol za Reo, vozil je dobro. Prehiteval na polno in res je blo videti, da ima polno dela, za razliko od preteklih dirk, ko je drugo mesto zasedel praktično takoj in ga tudi obdržal.

 

@Roger G. Jagger GP so hitrejši za kako sekundo ali manj, končna hitrost je višja za kakih 20 km/h. Primerjava je smiselna samo na istih motorjih... 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Nj se mau ducati veseli ... jim že kr mal privoščim po dolgih sušnih letih ;) 

Proti koncu sezone se bo ugotovilo, da je replika iz GP vozila v superbike klasi .. ampak ... vse čestitke Alvaru, ker res fantastično pelje. To so običajne razlike med GP in superbike motorji ... sicer pa ... sj že vedo kaj delajo :P

Na koncu bi pa še pohvalu Kawasaki ... oba .. Rea je pa itak Daviesa šolal po ovinkih ... :jezik: 

Sam res... A nebi blo fino, da bi vse ekipe naredile replike gp motorjev in z njimi vozile v WSBK... Oh wait... Kawa... Khm.... :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 3 minutami, KennyJR pravi:

Sam res... A nebi blo fino, da bi vse ekipe naredile replike gp motorjev in z njimi vozile v WSBK... Oh wait... Kawa... Khm.... :lol1:

susuki v WSKB tut za burek nima :lol1:.. aja .. jih ni, ker dnarja nima :P 

pa tut če bi pršla replika iz GP-ja, nima za burek  :lol1:

smeško kajne :ras: 

še vedno čakam, kdaj mi boš linijo pokazu :huh: 

si že kupu kakšn motor :? 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maus pravi:

Nj se mau ducati veseli ... jim že kr mal privoščim po dolgih sušnih letih ;) 

Proti koncu sezone se bo ugotovilo, da je replika iz GP vozila v superbike klasi .. ampak ... vse čestitke Alvaru, ker res fantastično pelje. To so običajne razlike med GP in superbike motorji ... sicer pa ... sj že vedo kaj delajo :P

Na koncu bi pa še pohvalu Kawasaki ... oba .. Rea je pa itak Daviesa šolal po ovinkih ... :jezik: 

ufff - vidm, da še vedno "kawa pawa"...sm se že ustrašu, da je res, kar se govori - da so te vidli u salonu Ducatija, kjer ste gledali, kako ga znižat, da bi ti ustrezal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, tomaz69 pravi:

ufff - vidm, da še vedno "kawa pawa"...sm se že ustrašu, da je res, kar se govori - da so te vidli u salonu Ducatija, kjer ste gledali, kako ga znižat, da bi ti ustrezal.....

:eek: :nono:

gledam superbike replico od Ree iz leta 2018 :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

@KennyJR .. Ne joki .. nič slabega nism mislu ... mal heca mora bit :P 

Na jok mi gre zaradi tvojega komentarja... K čebula je... Bol ko ga gledam bolj se mi oči solzijo... Tale tvoj "Susuklu" že v GP vse dol butne... Ne rab v WSBK nič praskat... Sploh ker je to eno 3. razredno tekmovanje kokr zdej zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, KennyJR pravi:

Na jok mi gre zaradi tvojega komentarja... K čebula je... Bol ko ga gledam bolj se mi oči solzijo... Tale tvoj "Susuklu" že v GP vse dol butne... Ne rab v WSBK nič praskat... Sploh ker je to eno 3. razredno tekmovanje kokr zdej zgleda...

ti me pa s tvojimi izjavami vedno v smeh spraviš ... še zate so prešvoh teli superbajkouci, mar ne ... res ti ne primejo več tablete, boš moral mal pojačat dozo :ninja: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Roger G. Jagger pravi:

MotoGP vs. WSBK kateri motor hitrejsi na krog? Zanimivo bi bilo Dovi vs. Bautista....! Je sploh mogoca primerjava....?

tam tam bi bila..pustimo na stran tistih 0.012s na krog kolikor bi bil spredaj alvaro..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

Si že kupu kakšn motor :? 

Zdaj šparaško,špara ko bo men mogu gajbo piva dostavt in to on castit...kaj ne ves,da nabavo ducati v4...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje vam idej, da bi bila tam tam? Še vedno je po kvalfikacijskih krogih gp motor v Aragonu kar nekaj hitrejši. Recimo Lorenzo lani za pole 1.46.881. Bautista ta vikend s SBK pod 1.49.049 mislim da ni šel. V top speedu pa nekje 20km/h razlike.  Ozirma, če pogledamo samo Bautisto lani 1.47.678 z GP motorju. Seveda je tu veliko spremenljivk, od pogojev do gum. Ampak v Aragonu je očitno gp paket kar hitrejši.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!