Skoči na vsebino

WSBK 2019


maus

Priporočene objave

Druga dirka je bila pa bolj napeta. Izkupicek: 3x Kawasaki na stopnickah. Lustno, ni kaj.? Vzdusje med italjanskimi Kawalieri pa noro! Ne morem opisat evforije na tribuni, ko je Alvaro padel... ?

Drugo leto spet! Najbrz ne z motorjem, pa s kakim mulcem zraven. Fajn je it pogledat, pa fajn je met se paddock pass, da se vsega nagledas.

 

20190623_145648.jpg

20190623_145442.jpg

20190623_141150_033.jpg

20190623_144620.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kokr je zgledal, da bo Bautista tole gladko dobil letos, si komplicira lajf z bednimi padci čist brez potrebe potem ko vodi... 

Za Lowesa sem pa brez besed... Kakšen bumbar res... Ni sposoben ene dirke pripeljat do konca... Kot da mu je blo treba tiščat na vso moč, potem ko je vodil dirko ne daleč do konca... V Yamahini garaži so se večinoma samo cinično smejali. Vrjetno so samo čakali, da ga vidijo v pesku, pa vmes pobirali stave v katerem krogu in katerem ovinku... Jao... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale team green prav fino jebe rdeče u glavo. Prvi Alvarov poraz v Imoli, v Misanu pa trojni podium. :D

funfact, u WSBK majo huj čelade ko u GP :D 

tole je napisal Rea

Kawasaki Racing Team Suzuka 8 Hours, right there! Let’s do this @toprak_tr54 #leonhaslam ?WorldSBK

64869516_2548230468545192_7095855829252833280_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkVQ4DC2vDM2xbq9Kq1lae3zq7PEh2AxM4qoYzUNws9s0pJLVPb9qe9vnkyN0ucZYo&_nc_ht=scontent.flju1-1.fna&oh=dd1ea1be6d4dde9238965b66f41a76c0&oe=5DB8DBD6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/25/2019 at 6:24 PM, KennyJR said:

No, kokr je zgledal, da bo Bautista tole gladko dobil letos, si komplicira lajf z bednimi padci čist brez potrebe potem ko vodi... 

Za Lowesa sem pa brez besed... Kakšen bumbar res... Ni sposoben ene dirke pripeljat do konca... Kot da mu je blo treba tiščat na vso moč, potem ko je vodil dirko ne daleč do konca... V Yamahini garaži so se večinoma samo cinično smejali. Vrjetno so samo čakali, da ga vidijo v pesku, pa vmes pobirali stave v katerem krogu in katerem ovinku... Jao... 

Lowes se je menda še hecal, da je hotel zbežat pred Reo, da bi imel več varnostne razdalje... (spomin na prejšnjo dirko) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kr potihnilo je tukaj .. aja .. Rea spet dve dirki zmagu .. pa superpol ...  :huh:

aja .. pa vodi v prvenstvu :huh:

skratka ... kawa pawa :jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, maus said:

kr potihnilo je tukaj .. aja .. Rea spet dve dirki zmagu .. pa superpol ...  :huh:

aja .. pa vodi v prvenstvu :huh:

skratka ... kawa pawa :jezik:

 

Ja, pa nekaj je blo da so GP dirkaci vsi premium napram WSBK dirkacem ipd...  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jvalant pravi:

Ja, pa nekaj je blo da so GP dirkaci vsi premium napram WSBK dirkacem ipd...  ;)

super, če so .. ampak tema je o WSKB

itak so teme o vseh motorjih, čeprav je premium samo kawasaki ZX10RR :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako jih je sykes dobu po zobeh....bedno do nezavesti. Sej vem pravila so pravila...al vseeno...dirke je blo konc. Cmoknu je na razlogu za prekinitev dirke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kugelschreiber pravi:

Kako jih je sykes dobu po zobeh....bedno do nezavesti. Sej vem pravila so pravila...al vseeno...dirke je blo konc. Cmoknu je na razlogu za prekinitev dirke. 

se strinjam ... nisem mogu verjet .. glupa pravila :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je tud mene presenetilo. Pogledam SP dirko, vidim vrstni red in ugasnem TV. Popoldan pa na startu sykes 10??!!! In potem vidim, zakaj. Neverjetno. Razumel bi pravilo, če bi on padel po svoji krivdi, tako pa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda za Toma. Hudič... vedno bolj mu leži ta bemfl... :) Rea pa zgodba zase. Sem vesel da je tako, je postalo prvenstvo odprto... hecno kako se obrne ne ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rea dobro startal in na koncu obdrzal prvo mesto. ? Bautista je zopet padel. Zivcki delajo prevec? Chaz-a je lepo videt na podiumu, je ocitno nasel taprave nastavitve na v4r. Toprak tretje mesto... ah ti turki ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Turčin zgleda da je dobo vredi navodila ko je takle v prvem ovinku skeglal Alvarota. Pa še Kawla vozi. Brez sramu...sumljivo.

JR mi je pa počasi postal neprebavljiv tak ko stari v GP-u....Desetletja gledam SBK pa GP pa mi JR nikoli ni sedo kot persona.

Taki prljavi vozač in ego ko stari....prvi del sezone je bil ko murka zaj pa cveti in daje butaste komentarje za dirkača njegovega nivoja.

Taka pederčina samovšečna je ratal z leti....pa res dobro vozi samo je poln napuha...Upam da še Tom pa kaki WDM dobita kako dirko...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh .. v drugi vožnji je biu kawl sam drugi :dry:

Rea nj gre u penzijo travo kosit :mad:

je pa poveču prednost :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/8/2019 at 10:20 PM, apirko said:

Škoda za Toma. Hudič... vedno bolj mu leži ta bemfl... :) Rea pa zgodba zase. Sem vesel da je tako, je postalo prvenstvo odprto... hecno kako se obrne ne ... 

In...se je zaprlo :lol1:

 

kar tezko verjamem. Po Alvarotovih 11 zaporednih zmagah, je Rea spet prefukal cel grid, do konca so se 4je vikendi, in ima cel vikend, 3 dirke,  prednosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je katastrofa za Bautisto... ? Res da je odstop v drugi dirki posledica padca v Superpole race, ampak vseeno...

Rea je ta vikend gladko povedel v prvenstvu z 1-1-2. Sem pa vesel tudi za Daviesa, da se je našel z V4R! ?

 

Zdaj pa se začne abstinenčna kriza od WSBK in MotoGP...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Toprak pa Kenan, ki ga rihta, sta nezadovljna s Kawasakijevim odnosom v Suzuki, zato zdaj iščeta druge možnosti, pravzaprav drug tovarniški sedež. Šušlja se o Yamahi, Kawa pa bi rada španskega dirkača zaradi pritiska španskega managerja. Baje naj bi Tito Rabat iz Moto GP prišel v KRT... Pa sem mislil da sta Haslam in Rea dober par... Bi pa raje videl Topraka zraven Ree kot pa Rabata... :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Dobro se bodo premesali. Alvaro v Hondo, Redding na Ducatija, Laverty k BMW, Toprak verjetno na yamaho, lows ali pucetti kawasaki, ali Honda z alvarom. Za drug hondin stol je v igri tudi Fores. Nic se ne omenja Camierja

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje pa alvaro pa honda? Ducati ga ja ni odpikal? On pa tudi verjetno ni extra želel na hondo? Razen, če so v igri miljončki? Hmmm... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 7/15/2019 at 9:21 AM, Kugelschreiber said:

In...se je zaprlo :lol1:

 

kar tezko verjamem. Po Alvarotovih 11 zaporednih zmagah, je Rea spet prefukal cel grid, do konca so se 4je vikendi, in ima cel vikend, 3 dirke,  prednosti. 

Rea ni prefukal nicesar... Alvaro je

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Race 2 Rea 2 :P

 

pred 21 urami, Darko3g pravi:

Dobro, pa kaj si naredil z Alvarom

dons sm mu pustu zmagat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!