Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 1000 (2019) in ostali starejši modeli


DAMI34

Priporočene objave

Versače 1000 je doživel svoj preporod, in ker ima vse kar imajo veliki, si že zasluži svojo temo.
kawasaki.eu_en-EU_model_19MY_Versys_1000__emotion_window_desktop-1920x1152_001.thumb.jpg.9301276e4de24c205aea177c98fe7d98.jpg
2019-Kawasaki-Versys-1000-SE-LT-First-Look-Touring-Adventure-Motorcycle-8.thumb.jpg.da2c271f0eeda519d6faf7a4945245b8.jpg
 
 
 
 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

poezija

si videl kako se cornering lights prižgejo? Pa obe LED lučke gorita? Pa semiactiv vzmetenje?

In to za 17 jurjev? Ga ni cenejšega na tržišču s to opremo. Sej ne bom rekel da je poceni, je drago, ampak še vedno mal manj kot ostali.

Meni edino manjkajo konji..ne vem zakaj ne obdržijo SXovega razmerja 111nm in 140 konjičev. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

si videl kako se cornering lights prižgejo? Pa obe LED lučke gorita? Pa semiactiv vzmetenje?

In to za 17 jurjev? Ga ni cenejšega na tržišču s to opremo. Sej ne bom rekel da je poceni, je drago, ampak še vedno mal manj kot ostali.

Meni edino manjkajo konji..ne vem zakaj ne obdržijo SXovega razmerja 111nm in 140 konjičev. 

prenevarno, konji so dandanes itak samo zaradi gostilne, ker če maš premalo, se moraš presest :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

prenevarno, konji so dandanes itak samo zaradi gostilne, ker če maš premalo, se moraš presest :) 

heh

MCN se pravkar zabava na Fuerti :D kar se mene tiče, zelo, zelo lep motor.

 

50879357_10156664795773855_396854067617333248_n.jpg

51510904_10156664795523855_7745360424639397888_n.jpg

51528025_10156664795698855_5593070691055304704_n.jpg

51674599_10156664795753855_5382250056667627520_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

edino meglenke od SW motecha, ki so oem gor so katastrofalno grde

vložijo trud in novec v LED cornering lights pol pa navesijo tako skropucalo gor

se strinjam, nepotrebna navlaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

si videl kako se cornering lights prižgejo? Pa obe LED lučke gorita? Pa semiactiv vzmetenje?

In to za 17 jurjev? Ga ni cenejšega na tržišču s to opremo. Sej ne bom rekel da je poceni, je drago, ampak še vedno mal manj kot ostali.

Meni edino manjkajo konji..ne vem zakaj ne obdržijo SXovega razmerja 111nm in 140 konjičev. 

Za 17kek vzamem raje KTM , BMW itd .......velikoooo rajeeee ......? 3...2....1.........

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Za 17kek vzamem raje KTM , BMW itd .......velikoooo rajeeee ......? 3...2....1.........

ktm nima motorja v tem segmentu, bmw pa ima xra, a slabši agregat, trese, defekti itd. 

po moje je/bo top nakup tenere 700, pri katerem ti ostane še 7 jurjev za individualizacijo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

heh

MCN se pravkar zabava na Fuerti :D kar se mene tiče, zelo, zelo lep motor.

če ga z očmi pogledaš, je res očesno všećen na videz  :huh:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Snecer pravi:

ktm nima motorja v tem segmentu, bmw pa ima xra, a slabši agregat, trese, defekti itd. 

po moje je/bo top nakup tenere 700, pri katerem ti ostane še 7 jurjev za individualizacijo

 

Da je slabši ali boljši ne bi razpredal , vozil sem SX ki ima se mi zdi podoben agregat in lahko samo pohvalim . Vozil S1000R ki je zelo podoben agregat , meni TOP .

Na tem Versysu mi niso všeš vizualne zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Kmet2 pravi:

Da je slabši ali boljši ne bi razpredal , vozil sem SX ki ima se mi zdi podoben agregat in lahko samo pohvalim . Vozil S1000R ki je zelo podoben agregat , meni TOP .

Na tem Versysu mi niso všeš vizualne zadeve.

kaj pa je na ktmu=kateremu? tako vizualno lepega? 

novi imajo katastrofalen izgled luči, vedno. slabše, še grše kot versys mk1 in 2 :)

kaj bi torej oko videlo lepega na ktmih? 

s1000r sem videl na servisu pri 40k, kak je v mašini ružlo in treslo, še nisem videl... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Snecer pravi:

kaj pa je na ktmu=kateremu? tako vizualno lepega? 

novi imajo katastrofalen izgled luči, vedno. slabše, še grše kot versys mk1 in 2 :)

kaj bi torej oko videlo lepega na ktmih? 

s1000r sem videl na servisu pri 40k, kak je v mašini ružlo in treslo, še nisem videl... 

Vsake oke imajo svojega malarja B)

Sej Versys je tudi ružil in tresel , pač motor , če te moti raje kupi Teslo ne trese in ne ruži .

pred 8 urami, Dugales pravi:

Pa smo spet v sedlu. Ali nisi malo zašel iz teme Kawasakija?

Samo odgovoril sem Snecerju . 

Temu se reče komunikacija  in ne v sedlu ! 

Lep post si napisal o Kawasakiju , bravo .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, DAMI34 pravi:

 

 

Nekam neokreten je tale Versys. Pol bi se jih skoraj v tiste stebre zaletelo... :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Joker pravi:

 

Nekam neokreten je tale Versys. Pol bi se jih skoraj v tiste stebre zaletelo... :lol1:

prej zaradi sunka, ni navajen

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Vsake oke imajo svojega malarja B)

Sej Versys je tudi ružil in tresel , pač motor , če te moti raje kupi Teslo ne trese in ne ruži .

Samo odgovoril sem Snecerju . 

Temu se reče komunikacija  in ne v sedlu ! 

Lep post si napisal o Kawasakiju , bravo .

mogoče je tvoj ružil in tresel, moj poje in ziba

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je stvar okusa, men osebno se zmer ni vsec.... in ja za 17jurckov.... dobis masrsikaj drugega..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, gasperX said:

Vse je stvar okusa, men osebno se zmer ni vsec.... in ja za 17jurckov.... dobis masrsikaj drugega..... 

Ja, komot se kej nafukaš :lol1:Hec. Cene so poludele. Verzo pa Strom sta bla do lani mal cenej kot "taveliki", očitno je zdej Suzuki zadnji SUV tisočak, za manj k 15000€. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da tudi motociklizem postaja dekadenten. Na te motorje vesijo že vse živo, posledično imajo 300 kil in ceno 20 jurjev. Čez par let pa se bo komu izmed velikih utrnila "genialna" ideja: "hej, dejmo mi naredit okreten, lahek motor, dejmo odstranit vso navlako in dajmo za to zaračunat... še več!"... In bodo motorji spet relativno goli, stali pa bodo 25 jurjev.

In mi bomo kupovali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kmet2 pravi:

Za 17kek vzamem raje KTM , BMW itd .......velikoooo rajeeee ......? 3...2....1.........

Vernik :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so proizvajalci našli tržno nišo, tiste z dovolj denarjem, kateri morajo imeti na motorju vse, kar se da gor namontirat...da se vidi raskoš :naughty:. Imeti motor postaja moderno...kakšno potovanje, važno da te drugi vidijo im pri njih vzbujaš zavist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!