Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 1000 (2019) in ostali starejši modeli


DAMI34

Priporočene objave

recimo primer:

Mam 17 jurjev. Kaj bom kupil:

-Versisa, če mi je res všeč ali če sem fan blagovne znamke (kawa fani so v manjšini, tule zihr zmaga BMW, verjetno je drugi v vrsti Ducati)

-KTM ADV, MTS, XR če so mi pomembni konji, poreklo, taljan zna tudi vizuelno zmagati

-če mi konji niso pomembni zna tud GS pasti (pa magar 2-3 leta star) pa še uber znamka je

Jebeš mašine zakaj bi zagonil 17 če za 14 dobim Tracer GT, al pa kaj podobnega

 

Torej 1000ccm Versaču ni lahko. Je izjavil en testnik, ki je bil blazno navdušen (long term test). Ne kupujte SE verzije, bo obična več kot dovolj. To je pa 14 kek nekje. In prekleto dober motor za ta denar.

Men si zdi da bodo spet zamudili segment 800-900ccm, ki je sedaj in. Od MW aguste Turismo veloce, do MTS900, XR900, Tracerja...pa majo agregat od z900, malce zrihtajo okvir 650ici in bi se prodajalo, bolj kot pa 1000ka.

Aja, pa kot prestiž: Versis H2 :D

pred 2 minutami, Snečer pravi:

Mangartu oz cesti pa sem jih videl..

Brez naslova.jpg

zihr je porival čez ovinke :P

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, skalar36 said:

Ko mi nekdo rece, da 600 ccm 4v motor nikamor ne gre, in da je treba velik prestavljat, takoj vidim zelenca. Ce pa to napise nekdo, ki je novinar, za 1000 ccm bi blo pa bolje, da dela teste za kravje vime.

care, tvoja zadevšna tolče precej nad svojo težo. Vleče bistveno bolš kot piše na papirju. Sm pelal tud bol anemične 120 konjske zadeve, kot je 98 konjska 1250ccm suza. verzota nisem, je pa čist možno, de se na vršič lepše spleza z 1200ccm 2cilindrcem, kot 1043ccm l4. Če pogledaš konkurenco, samo SM-T je mel manjši motor.....ne vem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versysu manjka samo 800- 900 ccm agregat. Malo boljse zavore, pa je top motor. Osnova je seveda 650 ccm. Mogoce se ena enduro izpeljanka, katere kawa nima v ponudbi za EU trg.

1000 se meni zameri samo zaradi "kravaste" postave. Raje imam manjse ozke agilne motorje. Cprov sam sebe demantiram, kar trenutno vozim.

Kugla. Jest svojo suzo sploh ne prestavljam v 5. 6. Prestavo. Vcas na avtocesti, tko, da bojo vsi zobniki vsaj približno obrabljeni... Ti povem... Se vedno kdaj preseneti k se v 3. Peljem 110 pa prehitim avto...

Kok je pa teža, mas pa sliko v tapravi temi.

Vsak agregat ima svoj nacin vožnje. Ne vozi se isto 1v kot 4v. To bi moralo biti jasno vsakemu motoristu. Sploh pa "novinarju"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

pa sej lahko kaj o mopedu napišeš

Lep glih ni,verjamem pa da se lepo pelje,za kaj vec je treba probat,na pamet nabijat kaj je in kaj ni je brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je bilo, ko je GS-ovce takrat razburil 4 valjnik, ko so predstavili versača 1000.

Hitro so iskali izgovore za opravičevanje uporabe zastarelih dvovalnikov, zato so se na testu pojavile te bizarne zgodbe z Vršičem.

Sicer pa je škoda, da Versys nima H2 modela :) a to bi bilo zgolj zaradi ulice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, skalar36 said:

Kok je pa teža, mas pa sliko v tapravi temi.

tolče nad svojo težo je blo mišleno bol kot prispodoba z brilnimi športi. za 100 konj gre res hudo fejst. 

 

4 minutes ago, luxsa said:

Lep glih ni,verjamem pa da se lepo pelje,za kaj vec je treba probat,na pamet nabijat kaj je in kaj ni je brez veze.

lep res ni, kateri pa je sploh še očesu prijazn? Sej se je vsem zmešalo. Sori, men je to ostudno. 

bmfa.thumb.jpg.123e4baaebcf366747985bb623cba058.jpg

 

pa multistrade s surlo do tokija, škilavi XR, obupn v strom.........meni zadnji res šik motor je bil ktm 1290, letnik 2016.....ampak....o okusih...grem na kozla, k mi je bolš k laško. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vau.....20 strani. Tale versuljisis pa more bit res uber stroj.

Aja....mam jest tud enga starga...nekje...grem pogledat u garažo, ce je še tam....nazadnje sem ga vidu zacetek novembra, ko sem ga parkiral..:ras:

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Tedybear pravi:

Vau.....20 strani. Tale versuljisis pa more bit res uber stroj.

Aja....mam jest tud enga starga...nekje...grem pogledat u garažo, ce je še tam....nazadnje sem ga vidu zacetek novembra, ko sem ga parkiral..:ras:

če imaš alarm na motorji, idi gledat, da ti alarma niso sunili.. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

recimo primer:

Mam 17 jurjev. Kaj bom kupil:

-Versisa, če mi je res všeč ali če sem fan blagovne znamke (kawa fani so v manjšini, tule zihr zmaga BMW, verjetno je drugi v vrsti Ducati)

-KTM ADV, MTS, XR če so mi pomembni konji, poreklo, taljan zna tudi vizuelno zmagati

-če mi konji niso pomembni zna tud GS pasti (pa magar 2-3 leta star) pa še uber znamka je

Jebeš mašine zakaj bi zagonil 17 če za 14 dobim Tracer GT, al pa kaj podobnega

 

Torej 1000ccm Versaču ni lahko. Je izjavil en testnik, ki je bil blazno navdušen (long term test). Ne kupujte SE verzije, bo obična več kot dovolj. To je pa 14 kek nekje. In prekleto dober motor za ta denar.

Men si zdi da bodo spet zamudili segment 800-900ccm, ki je sedaj in. Od MW aguste Turismo veloce, do MTS900, XR900, Tracerja...pa majo agregat od z900, malce zrihtajo okvir 650ici in bi se prodajalo, bolj kot pa 1000ka.

Aja, pa kot prestiž: Versis H2 :D

zihr je porival čez ovinke :P

 

Če bi se jaz vozil sam, brez sopotnice, bi kupil SX-a... Je bil prva izbira dokler se sopotnica ni vsedla na zadnji sedež. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Ris pravi:

Če bi se jaz vozil sam, brez sopotnice, bi kupil SX-a... Je bil prva izbira dokler se sopotnica ni vsedla na zadnji sedež. 

in pravilno si izbral. Versis1000 je komot potovalnik z veliko več prostora za voznika in sopotnika kot ga ima sx. Ima cornering lights (sx nima) ima 3 kufre serijsko. Meni pokončna drža ne sede, pa se raje mal stiskam :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/20/2020 at 5:52 PM, skalar36 said:

@DAMI34 kolikokrat izklopis pomagla na ktm- u pa odpiraš poln gas!?

Tok konjov kot uporabljaš pri svoji voznji ma zig verso vec. Jest te zastopm, fajn je met tis "mal vec". Da jih ma pa versys premal pa ne prebavim.

Zakaj jih nebi imel?

Odpres gas do daske in uzivas.

On 1/20/2020 at 6:15 PM, skalar36 said:

Ko mi nekdo rece, da 600 ccm 4v motor nikamor ne gre, in da je treba velik prestavljat, takoj vidim zelenca. Ce pa to napise nekdo, ki je novinar, za 1000 ccm bi blo pa bolje, da dela teste za kravje vime.Itak da negre. Jaz sem pri prehitevanju na svojem mal porinu.. k kremenckovi :P 

1000 za odperat brezglavo je prevec. 
js priznam da brez tc tc tc in wc wc wc tuone ne upam sred ovinka prtegnt do konca. Bom vidu kako bo pr 750ki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

TO gre zihr 300 :huh: 

niti v prostem padu ne :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!