Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 1000 (2019) in ostali starejši modeli


DAMI34

Priporočene objave

Pravkar, vandrovec pravi:

zelo je podoben skuterju od spredaj...Ashampoo_Snap_2020_01.22_17h22m07s_001_.png.465b57f6dce4971049c44fa5a4c80203.png?

učala si spucaj :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, vandrovec pravi:

zelo je podoben skuterju od spredaj...Ashampoo_Snap_2020_01.22_17h22m07s_001_.png.465b57f6dce4971049c44fa5a4c80203.png?

hehe...men podobnost vleče na 

predator-jungle-hunter-maquette-sideshow-300158-31.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli se trudim je točno tale objava še najbolj točna: 

pa mam ful domišljija, saj sem oblikovalec po poklicu.

:P

Versač je skladen, versač je v bistvu lep in zato malce dolgočasen, ne moreš ga več povezati z ničemer, niti z enookim  Kiklopom saj ma dve skladne lučke in lep zavihek za podtlak pod njima.

2019-kawasaki-versys-1000-se-lt-front.jpg.1035749f46b0839419e9691b8b5494e4.jpg61-lAd85YiL._SX466_.jpg.4aacc45a3747974df8516928d3ece761.jpg

prav tako ne morem s stranske fotke razbrati nekih "uber štrečih detajlov" ki bi spominjali na kako žival ali predmet

522411492_2020_Versys1000SETourer_GN1_FRONT.jpg.d3b243ad8a333d6a9d700e519ae69949.jpgNa koncu lahko zaključim, Versač je malce "booring" dizajn, ki je sicer, lep, skladen in verjetno zato tudi večen, žal pa ne štrli ven. Ni podoben kravi od spredaj kot GS, niti Kiklopu slepemu na eno oko, niti Tukanu kot Suza Vštrom itd....

Ali je to kul...hm težko povedati, tudi težko ovrednotiti. Versač sledi hišnemu dizajnu,  lepih in skladnih mopedov. Zna biti, da je zato celo preveč dolgočasen in na prvo žogo ne nagovarja kupca. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je grd. Simetrija je OK, samo tukaj ni simetrije. Simetrija je še kaj drugega, kot samo enako levo - desno. Res škoda, ker ne znajo naredit motorja, ki bi ga z veseljem pogledal. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, mato295 pravi:

Meni je grd. Simetrija je OK, samo tukaj ni simetrije. Simetrija je še kaj drugega, kot samo enako levo - desno. Res škoda, ker ne znajo naredit motorja, ki bi ga z veseljem pogledal. 

 

 

osnovnošolska matematika te jebe, sploh geometrijo so prešprical :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

pri 650ki imamo še boljšo

 

pri ninđah se že slačijo, sam sedaj sem off topic :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez šest let, ko bodo vsi versačeji stari, bo redko kdo pogledal zadnja dva modela - lajnasta. Iskan bo prvi model, ker je nekaj posebnega. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Čez šest let, ko bodo vsi versačeji stari, bo redko kdo pogledal zadnja dva modela - lajnasta. Iskan bo prvi model, ker je nekaj posebnega. :)

to sicer ne vem. -Vem pa, da bodo čez 6 let še vsi versačeji laufali bp :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Čez šest let, ko bodo vsi versačeji stari, bo redko kdo pogledal zadnja dva modela - lajnasta. Iskan bo prvi model, ker je nekaj posebnega. :)

Rezultat iskanja slik za versys 650 woman

em... :) 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!