Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 1000 (2019) in ostali starejši modeli


DAMI34

Priporočene objave

pred 8 minutami, vandrovec pravi:

Očitno so proizvajalci našli tržno nišo, tiste z dovolj denarjem, kateri morajo imeti na motorju vse, kar se da gor namontirat...da se vidi raskoš :naughty:. Imeti motor postaja moderno...kakšno potovanje, važno da te drugi vidijo im pri njih vzbujaš zavist

Samo ti maš pa res hude probleme s samopodobo, ali pa podzavestno trpiš na tem kar voziš. Poznam kup folka, ki ima kup različnih motorjev in se noben niti pol toliko ne sekira kot se nekateri o tem kako izgleda na mopedi pred gostilno.

Nadalje versače 1000 se dobi že od 13 Kek dalje, vsaj kar vem. Če si kdo zaželi pa naloudanega bo pa mal več odkartal.

Ps raj versače ko kak EU precenjen moped :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Poznam kup folka, ki ima kup različnih motorjev in se noben niti pol toliko ne sekira kot se nekateri o tem kako izgleda na mopedi pred gostilno.

:huh: 

je pa lepo, če si lep, mar ne :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

Ps raj versače ko kak EU precenjen moped

Je reku lastnik EU limp mašine za 18 kek, ki sanja samo o novi EU limp mašini, za 20 kek. 

 

15 hours ago, Kmet2 said:

Za 17kek vzamem raje KTM , BMW itd .......velikoooo rajeeee ......? 3...2....1.........

A nis reku de KTM nikad više :hmm:

 

Vrjetno je ta versač odličn motor, ampak s samo 118 konji nima gostinskega creda. Za 17 kek, bi blo higijenično met vsaj 101kW  Resno. 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Kugelschreiber pravi:

Je reku lastnik EU limp mašine za 18 kek, ki sanja samo o novi EU limp mašini, za 20 kek. 

 

A nis reku de KTM nikad više :hmm:

 

Vrjetno je ta versač odličn motor, ampak s samo 118 konji nima gostinskega creda. Za 17 kek, bi blo higijenično met vsaj 101kW  Resno. 

 

večina pred gostilno ima samo 2 valja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snecer said:

večina pred gostilno ima samo 2 valja...

XR ma l4, in od letos, tud ta ravn 2valnik seče na 99kW, ostala V2 pa na 120kW. kot sm reku. 101 bi moglo pisat iz higijene, ne iz potrebe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, maus pravi:

:huh: 

je pa lepo, če si lep, mar ne :blush:

seveda!! Sej sm...neglede kter moped vozim :P

 

pred 52 minutami, Kugelschreiber pravi:

Je reku lastnik EU limp mašine za 18 kek, ki sanja samo o novi EU limp mašini, za 20 kek. 

 

 

Narobe, sanja o 25 Kek Đapaenzerju s turbino. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, gasperX pravi:

Vse je stvar okusa, men osebno se zmer ni vsec.... in ja za 17jurckov.... dobis masrsikaj drugega..... 

dobiš ja...malomorgen. Za 2 jurja več pa že.

Pa ne me narobe razumet, meni je tut 17 jurjev veliko, ampak če hočeš, vso opremo kot jo nudi versače si na cca 19,20 jurjih biloktera druga znamka. So že lukavi tej japonci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

Narobe, sanja o 25 Kek Đapaenzerju s turbino. :P

On 1/28/2019 at 3:05 PM, Kugelschreiber said:

Prodej ta samoprekucna oranžna jajca in kupi motor, al pa vsaj H2SX

 

 

On 1/28/2019 at 3:17 PM, DAMI34 said:

točka 1 ne bom ali pa bom menjal za novega

 

kako bi borutt reku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

kako bi borutt reku?

razlika med sanjami in realnostjo. Pa že nov GT če bo bo zmaga...sicer pa kaj temu manjka?

Pa pustmo tole obdelavo, kdo in kaj, men bi versač izključno za potovanja bil kul, mi je pa žal prevelik in previsok, ampak mi je lep in celo cenovno sprejemljiv (pa ne da mam dnar ampak cenejšega tako naludanega mopeda še ni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

razlika med sanjami in realnostjo. Pa že nov GT če bo bo zmaga...sicer pa kaj temu manjka?

Pa pustmo tole obdelavo, kdo in kaj, men bi versač izključno za potovanja bil kul, mi je pa žal prevelik in previsok, ampak mi je lep in celo cenovno sprejemljiv (pa ne da mam dnar ampak cenejšega tako naludanega mopeda še ni)

Ne, Borut bi reku ZAVAJAŠ. 

 

nč ne razumem, ampak u 7 letih, se je verso 1000 podražil skor x2, in zmer povejo, frame and engine basicly the same....ne štekam, res. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ne, Borut bi reku ZAVAJAŠ. 

 

nč ne razumem, ampak u 7 letih, se je verso 1000 podražil skor x2, in zmer povejo, frame and engine basicly the same....ne štekam, res. 

sj ne rabiš štekat, dnar rabiš, dnar :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bo zdj cenej, ker je EU podpsala neke prostocarinske trgovinske sporazume ... itak nemci nabijajo ninđam davke, da se prodajajo njihova jajca :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Kugelschreiber pravi:

XR ma l4, in od letos, tud ta ravn 2valnik seče na 99kW, ostala V2 pa na 120kW. kot sm reku. 101 bi moglo pisat iz higijene, ne iz potrebe. 

xrof bolj malo vidiš na cestah in pred gostilnami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Je reku lastnik EU limp mašine za 18 kek, ki sanja samo o novi EU limp mašini, za 20 kek. 

 

A nis reku de KTM nikad više :hmm:

 

Vrjetno je ta versač odličn motor, ampak s samo 118 konji nima gostinskega creda. Za 17 kek, bi blo higijenično met vsaj 101kW  Resno. 

 

Jaz ne rabim konjev sem sam dost velik :P sem imel GS 650(800ccm) z 75hp pa sem jih skoz čakal po jadranki ......:P

pred eno uro, Snecer pravi:

večina pred gostilno ima samo 2 valja...

Baje tud Versys slovi z dveni valji ..............da se nisi zmotil B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz ne rabim konjev sem sam dost velik :P sem imel GS 650(800ccm) z 75hp pa sem jih skoz čakal po jadranki ......:P

Baje tud Versys slovi z dveni valji ..............da se nisi zmotil B)

pred gostilnami jih ne vidiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

pred gostilnami jih ne vidiš

Videl sem ga videl B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

58 minutes ago, DAMI34 said:

sj ne rabiš štekat, dnar rabiš, dnar :P

 

Kdo zdej slabo vidi? Jez al ti? XR je na cesti vsaj ene 4x bol pogost k verzo1000

 

@Kmet2 mali GS je manj dnarja, zato manj konj.  To je pa flagship.  Ene sorte.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V IT imajo akcijo ce koga zanima. Ce kupis nov kawaski motor, dobis touring paket zastojn. Good deal, do 31.3.2019.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Greencaj pravi:

V IT imajo akcijo ce koga zanima. Ce kupis nov kawaski motor, dobis touring paket zastojn. Good deal, do 31.3.2019.

Ja...nekak morajo lastnike versys prepricat v menjavo za novga...Crkuje ne,problemov ni,kawasaki je,z zlato verigo sune...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Ja...nekak morajo lastnike versys prepricat v menjavo za novga...Crkuje ne,problemov ni,kawasaki je,z zlato verigo sune...

lahi lažje ponudijo touring paket "gratis", ker je od givija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasplosno je vsaj v Italiji tak...ko sem testiru bmw so vsi imeli akrapo gor pa to ni njihov proizvod ampak mislim Slovenjski,ce še...

Poznam veliko italijanov,ki kupili oz kupujejo nove mopede....vedno kovcek in povisan vizir dobijo povrh...njim logicno saj zato kupujejo mopi...original sploh ne vzamejo...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

dobiš ja...malomorgen. Za 2 jurja več pa že.

Pa ne me narobe razumet, meni je tut 17 jurjev veliko, ampak če hočeš, vso opremo kot jo nudi versače si na cca 19,20 jurjih biloktera druga znamka. So že lukavi tej japonci.

Jest sm za 17jurjev ktm-a kupu :D pa se mi vizualno precej bol dopade kot versys... vec pa nemorm komentirat ker niti na njem sedel nism

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, gasperX pravi:

Jest sm za 17jurjev ktm-a kupu :D pa se mi vizualno precej bol dopade kot versys... vec pa nemorm komentirat ker niti na njem sedel nism

za 17 ti mora biti všeč, če ne takoj pa sčasoma...

1290SuperAdvRz.jpg.175f00462dfcce84cfefd728db808dca.jpg

ružno ko jodlar v pumparcah :)

in versač, res lep

19KLZ1000D_40RGN1FCW3CG_ASMALL.thumb.jpg.6a41046ba3e249f67b1317621e29a833.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!