Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 1000 (2019) in ostali starejši modeli


DAMI34

Priporočene objave

@Snecer Vsake oci imajo svojega malarja.... Men je bil dolgo casa vsec in sem si ga res zelel zato sem si ga kupu... 

Versys mi ni niti podrazno vsec zato si ga nebi kupil pa ce bi bil pol manj kot KTM, kar pa se vedno ne pomeni da je motor slab

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, gasperX pravi:

@Snecer Vsake oci imajo svojega malarja.... Men je bil dolgo casa vsec in sem si ga res zelel zato sem si ga kupu... 

Versys mi ni niti podrazno vsec zato si ga nebi kupil pa ce bi bil pol manj kot KTM, kar pa se vedno ne pomeni da je motor slab

To samo deloma drži, če je lepo, je lepo in tu ni neke debate :) 

Si pač imel svoje razloge za nakup ktma, verjetno kakšne utvare o enduru in zavidljivih pogledih na ogromen agregat...

Zdaj si pa tak kot vsi ostali :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa Versys ugodnejši, kot se zdi na prvi pogled. Ker je tako redek, ne potrebuje drage individualizacije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Joker pravi:

Je pa Versys ugodnejši, kot se zdi na prvi pogled. Ker je tako redek, ne potrebuje drage individualizacije...

po drugi strani pa jaz sem ga individualiziral pa je blo okol 2 jurja, kar je smešna cifra...

versys 650 je kar pogost na cestah

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim o 1000.

650 je ugoden že sam po sebi... Je skoraj nujno, da daš nekaj nanj. Gostilna pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

Ne, Borut bi reku ZAVAJAŠ. 

 

nč ne razumem, ampak u 7 letih, se je verso 1000 podražil skor x2, in zmer povejo, frame and engine basicly the same....ne štekam, res. 

Dobro..x 2 glih ne, je bil 2012 gol in bos čez 11K. Ampak takrat je bil tudi GS pod 14. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Joker pravi:

Govorim o 1000.

650 je ugoden že sam po sebi... Je skoraj nujno, da daš nekaj nanj. Gostilna pa to...

s tisočakom in kawasaki, to je samo po sebi dovolj

če bi dali gor kompresor pa bi ble gostilne prazne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, gasperX pravi:

Jest sm za 17jurjev ktm-a kupu :D pa se mi vizualno precej bol dopade kot versys... vec pa nemorm komentirat ker niti na njem sedel nism

17 v akciji? Brez kovčkov? Le ti so jurja..sam tok na hitro.

Če pa pogledam, da bo kdo tut za versačeja dal akcijo, bo še jurčka dol in bo matematika taka kot sem jo napisal. CCa 2 jurja cenej od podobno opremljenih motorjev. Torej vsa elektronika, megenke povišan vizir , kufri,, ogrevane ročke, semiactive vzmetenje, quiki gor dol, cornering lights itd...

Recimo GT je 18.800 oziroma 18.500 (gol brez kufrov) oziroma v akciji dobiš jurja opreme (sedaj), al pa 2 leti star za 12 jurjev....še mal pa jih bodo za kupci metal..ampak mene je še vedno prišel 20 jurjev :(

 

pred 44 minutami, gasperX pravi:

@Snecer Vsake oci imajo svojega malarja.... Men je bil dolgo casa vsec in sem si ga res zelel zato sem si ga kupu... 

Versys mi ni niti podrazno vsec zato si ga nebi kupil pa ce bi bil pol manj kot KTM, kar pa se vedno ne pomeni da je motor slab

O lepoti in kaj je komu všeč, je irelavantno diskutirat. Men je KTM adv všeč, nekaterim grd za bruhat in pri Versisu je isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redna cena v avstriji je 20jrckov.. in ja brez kufrov.... v sloveniji je verjetno cenej...... kufri odvisno kaj hoces... te k bi jest imel so kr neki kesa... ampak sej je vedno tako najprej kups motor potem pa pridejo bonboncki.... te pa stanejo... ne gle de na znamko motorja... 

V redkih primerih dobis zraven motorj vse kar ti srce pozeli... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, gasperX pravi:

Redna cena v avstriji je 20jrckov.. in ja brez kufrov.... v sloveniji je verjetno cenej...... kufri odvisno kaj hoces... te k bi jest imel so kr neki kesa... ampak sej je vedno tako najprej kups motor potem pa pridejo bonboncki.... te pa stanejo... ne gle de na znamko motorja... 

V redkih primerih dobis zraven motorj vse kmjev ti srce pozeli... 

gre se za razumevanje cen: (pokaži mi pa cenik KTMjev) SE Turer je polno opremljen moped. 1000SE je naludan  brez kovčkov itd

 Versys 1000 SE, Grand Tourer -- - - - 18.951
-newblue1.gif  Versys 1000 SE, Tourer + - - - - 18.279
-newblue1.gif  Versys 1000 SE, Tourer - - - - 17.849
-newblue1.gif  Versys 1000 SE - - - - 16.915
-newblue1.gif  Versys 1000 Grand Tourer - - - - 15.550
-newblue1.gif  Versys 1000 Tourer + - - - - 14.878
--newblue1.gif  Versys 1000 Tourer - - - - 14.448
-newblue1.gif  Versys 1000 - -- - -

13.399

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 ne komplicirej brez veze... Gre se samo za to da sem jest reku da bi si za 17 jurckov raje kupil kaj drugega kot pa versisa ker mi pac ni vsec.... Nikjer nism pisal da je grd ali da je slab.....  Valda je KTM ziher drazji po rednih cenah in dodatki so dragi sej sem napisal nov v avstriji pride 20jurckov, brez kovckov brez ogrevanih rock nekje 1500€ dodas in imas se te stvari zraven.... Kaksne so pa cene KTM-ov v sloveniji pa nevem.... 

 

 

Sicer pa ravno gledam kawasaki.at     Kawasaki 1000 versys SE 19,999 ...... SE GRAND TOURER paket 2360€ 

Tut kawasaki ni v avstriji neki pocen... zdej kaj vse ti paketi in ostalo ponujajo se nisem  prevec poglabljal... vem samo da je KTM 1290 SAR 20500€  brez kufrou brez gretja rock brez meglenk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, gasperX pravi:

@DAMI34 ne komplicirej brez veze... Gre se samo za to da sem jest reku da bi si za 17 jurckov raje kupil kaj drugega kot pa versisa ker mi pac ni vsec.... Nikjer nism pisal da je grd ali da je slab.....  Valda je KTM ziher drazji po rednih cenah in dodatki so dragi sej sem napisal nov v avstriji pride 20jurckov, brez kovckov brez ogrevanih rock nekje 1500€ dodas in imas se te stvari zraven.... Kaksne so pa cene KTM-ov v sloveniji pa nevem.... 

 

 

Sicer pa ravno gledam kawasaki.at     Kawasaki 1000 versys SE 19,999 ...... SE GRAND TOURER paket 2360€ 

Tut kawasaki ni v avstriji neki pocen... zdej kaj vse ti paketi in ostalo ponujajo se nisem  prevec poglabljal... vem samo da je KTM 1290 SAR 20500€  brez kufrou brez gretja rock brez meglenk

jebiga dobro robo moraš plačat. V glavnem pri nas pridem cenej do njega kot do KTM Advenčerja 1290. Aja..kupil ne bom nobenega, tok da se ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

jebiga dobro robo moraš plačat. V glavnem pri nas pridem cenej do njega kot do KTM Advenčerja 1290. Aja..kupil ne bom nobenega, tok da se ve.

Naus kupu advencrja  ampak SDGT :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gasperX pravi:

Naus kupu advencrja  ampak SDGT :D?

SDGT ali H2SX ali Z1000SX ali....fak sam da loto zadanem...potem pa tut enga Versisa mogoče :P

ps. Trenutno še najbolj cenim Kawasakije in to že kar nekaj let.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, gasperX pravi:

@Snecer Vsake oci imajo svojega malarja.... Men je bil dolgo casa vsec in sem si ga res zelel zato sem si ga kupu... 

Versys mi ni niti podrazno vsec zato si ga nebi kupil pa ce bi bil pol manj kot KTM, kar pa se vedno ne pomeni da je motor slab

Pri meni je pa ravno kontra :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 45 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Kawasakijeva pregovorna kvaliteta izdelave tudi tokrat ni zatajila in stroški rednega vzdrževanja ter življenjska doba zagotovo govorijo v njemu in nakupu v prid. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, DAMI34 said:

Kawasakijeva pregovorna kvaliteta izdelave tudi tokrat ni zatajila in stroški rednega vzdrževanja ter življenjska doba zagotovo govorijo v njemu in nakupu v prid. :OK:

Je ugotovu po 3 dneh lezernega furanja..... :worship:

 

svaka cast. 

 

:D 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawasaki-versys-100se-9.jpg

zgornji desni kot slike - super charged ... to ni slika od versys-a..

1043ccm in 120 konjev? https://www.kawasaki.eu/en/products/Dual_Purpose/2019/Versys_1000/overview?Uid=0943Cg5fCV0MUQ4KWAsLXFBfCQleWlhQWQsLWwleDFpdWQk

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

Je ugotovu po 3 dneh lezernega furanja..... :worship:

 

svaka cast. 

 

:D 

Vsekakor lahko imaš svoje mnenje, v tvojem vesolju :ras:

ps. mnenje je moje, le kopiral sem ga :D

 

pred 22 minutami, thumper pravi:

kawasaki-versys-100se-9.jpg

zgornji desni kot slike - super charged ... to ni slika od versys-a..

1043ccm in 120 konjev? https://www.kawasaki.eu/en/products/Dual_Purpose/2019/Versys_1000/overview?Uid=0943Cg5fCV0MUQ4KWAsLXFBfCQleWlhQWQsLWwleDFpdWQk

da sune itak :P

mogoče so hoteli "semiactive" vzmetenje pokazati kako izgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!