Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 1000 (2019) in ostali starejši modeli


DAMI34

Priporočene objave

Krpa ne bo dovolj, najmanj polirna pasta ali celo vodobrusni papir pred polirno pasto...sem očistil že nekaj žarometov, vedno pa je bila ta meglica na zunanji strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na drat in krpo sem tudi jaz pomislil...AMPAK....je notri "senčnik" čez žarnico....ne gre.

To je bilo bolj v smislu "kako bi da ne bi"......drugače pa GRE...sicer bolj počasi. Notri je navadna umazanija....prah.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Tedybear pravi:

Na drat in krpo sem tudi jaz pomislil...AMPAK....je notri "senčnik" čez žarnico....ne gre.

To je bilo bolj v smislu "kako bi da ne bi"......drugače pa GRE...sicer bolj počasi. Notri je navadna umazanija....prah.

Kaj pa če bi dal not mal čistila, pa mivko, al pa pralni prašek nalil vodo in zmučkal? Saj veš kako se pere flaše z vinsko usedlino :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Kaj pa če bi dal not mal čistila, pa mivko, al pa pralni prašek nalil vodo in zmučkal? Saj veš kako se pere flaše z vinsko usedlino :D

 

Na to nisem pomislil.....sem pa razmišljal, da luč vpnem v "šraubštok" pa iz enega metra z parnim...ni hudič, da nekaj curka ne bi šlo skozi odprtino za žarnico na pravo mesto........:slap:

 

Ajetopress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Tedybear pravi:

Na to nisem pomislil.....sem pa razmišljal, da luč vpnem v "šraubštok" pa iz enega metra z parnim...ni hudič, da nekaj curka ne bi šlo skozi odprtino za žarnico na pravo mesto........:slap:

 

Ajetopress

ne, ker jo boš rasfukal....počas pa nežno, kot bi babo kuril :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Ris pravi:

?

_20191023_173015.JPG

Do tule diši po novem :P Srečno vožnjo, pa kak vtis, kako si zadovoljen zabeleži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Do tule diši po novem :P Srečno vožnjo, pa kak vtis, kako si zadovoljen zabeleži.

Hvala, seveda bom napisal. Že, da je v garaži sem vesel, kje je še pomlad?

(Ein echtes GS Killer) kot je naslov enga testa na youtubu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Ris pravi:

Hvala, seveda bom napisal. Že, da je v garaži sem vesel, kje je še pomlad?

(Ein echtes GS Killer) kot je naslov enga testa na youtubu. 

kako si karboniziral špegle? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

kako si karboniziral špegle? :)

To je hydro grafika. Sem prilimal za vzorec. Bom pa top case dal naredit tist sivi del na zeleno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Ris pravi:

To je hydro grafika. Sem prilimal za vzorec. Bom pa top case dal naredit tist sivi del na zeleno. 

spremljamo individualizacijo :) 

res lepa zadeva za potovanja in "vsak dan"

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima po cem bi.... ce ne bi blo bmw pa GS,se prau,ce nimas za gs kups versaceta pa reces da je GS kiler?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, luxsa pravi:

Me zanima po cem bi sral ce ne bi blo bmw pa GS,se prau,ce nimas za gs kups versaceta pa reces da je GS kiler?

versys SE, ki je na sliki stane v osnovni različici 17.200 eur v letu 2020... torej ima za gs... 

in je pravi gs killer

4valjni vrstni motor, ki ima cilindre lepo pospravljene, simetrična maska po vzoru čelade samuraja, lepo oblikovani kovčki, vrhunska izdelava, legendarna japonska znamka itd...v vseh pogledih gs killer

poleg tega, da s tem motorjem izstopiš iz množice in ne rabiš alarma

pravi gs killer

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...me zanima, kako pašejo enduro gume na ta motor...:naughty:

Saj je le malo povišan SX, tako zgleda...

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Kugelschreiber pravi:

Dokler se na 10 gs-jev proda en versys, tezko govorimo o kakem killerstvu. 

Glede prodaje GSa ne more premagat, to je dejstvo, ker dokler bo človeška civilizacija na tej stopnji, se bo gska prodajala za tople žemljice :) samo da bo gor pravi znak

Glede samega motorja pa ni dileme. Ko so ga predstavili 2012 so se muzali o 4valjniku v vrsti, kaj hitro se je pojavil XR (2014), ki mu je še bližje.

190202jwdr_56369jpg_bigimage.jpg

@Ris naložba v prihodnosti? :) 

pred 27 minutami, vandrovec pravi:

...me zanima, kako pašejo enduro gume na ta motor...:naughty:

Saj je le malo povišan SX, tako zgleda...

GSka je enduro? 99,99% se jih vozi pa asfaltu, tisti mikron preostalih pa še naleti na kak makadam ali drugo slabšo cesto, kjer se tudi konča "enduro" za GSko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Snečer pravi:

Glede prodaje GSa ne more premagat, to je dejstvo, ker dokler bo človeška civilizacija na tej stopnji, se bo gska prodajala za tople žemljice :) samo da bo gor pravi znak

Glede samega motorja pa ni dileme. Ko so ga predstavili 2012 so se muzali o 4valjniku v vrsti, kaj hitro se je pojavil XR (2014), ki mu je še bližje.

190202jwdr_56369jpg_bigimage.jpg

@Ris naložba v prihodnosti? :) 

GSka je enduro? 99,99% se jih vozi pa asfaltu, tisti mikron preostalih pa še naleti na kak makadam ali drugo slabšo cesto, kjer se tudi konča "enduro" za GSko.

https://www.akrapovic.com/sl/moto/product/20556/Kawasaki/Versys-1000/2019/Slip-On-Line-Titanium?brandId=31&modelId=177&yearId=5209

Res je lep, ampak neke pridobitve razen manjše teže pa ni. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ćm ga kupt  :huh:

kje so tehnični podatki .. višina sedeža, teža in konji ... upam, da jih ima vsaj 180 konjeu, pa težek tja do 210 kil in višina sedeža največ 810 mm :huh:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Snečer pravi:

2019-Kawasaki-Versys-1000-SE-LT-Review-Touring-Motorcycle-17.jpg

res lep stroj

evo "enduraše" na versys (vse za reklamo...)

518667294_Breznaslova.jpg.00e213274b2ad9a2293bc7b779a9123b.jpg

Prvič sem ga videl februarja v Münchenu na IMOB, presenečen kak je dobro zgleda. Takoj je bil konkurenca SX-u, ki je bil nekako prva izbira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo razume tole od auspuha za versysa 1000  :huh: 

zmanjšanje moči in navora zaradi auspuha 

Versys 1000.jpg

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

a kdo razume tole od auspuha za versysa 1000  :huh: 

zmanjšanje moči in navora zaradi auspuha 

Versys 1000.jpg

Zgoraj je link do Akrapovič strani, ne men niso jasne št. Spoštovanje do Akrapoviča, ampak mene ne prepriča. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!