Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 1000 (2019) in ostali starejši modeli


DAMI34

Priporočene objave

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

 

O cevnih pa alu grustih sm mislu. 

Tema je "beri naslov"

Versač ima cevni grušt, precej bolj nosilen in precej bolj komot od SXa. Primerjava obeh je brezpredmetna, to je moj point, ko je nekdo izjavil da je Versač povišan Sx :P

O okvirjih pa lahko kje drugje.

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

 

Zakaj se XR prodaja tolk slabs k gs? Znacka ni problem. Denar ni vprasanje. 
 

 

ker se ljudje bojijo kojnu in ker imajo bolj šwoh domišljijo in so prepričani v nadmočninajboljši moped in to je lahko sam BMW GS.

Ampak verjemi za 17 kek, je versačSE konkurenčen najboljšim BMW in KTM itd...namreč ima vse kar imajo veliki, stane nekoliko manj. Simpl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Katere stevilke? Prodajne? A to je sveta resnica? Ni.  Ce bi bla, bi bil mekdonelds in cocacola najbols futr na planetu. GS je ko iphone. Za popizdit dobr stroj. A je vsemogocn in nevidzen? Ne ni. A je se vedno pol drazji? Ne. Je pa, kjub konkurenci, ostal standard. 

Zakaj se XR prodaja tolk slabs k gs? Znacka ni problem. Denar ni vprasanje. 
 

in konc koncev, kako ti prezvis s samo dvema batoma? 

O cevnih pa alu grustih sm mislu. 

Značka in model se prodajata, GS mora biti, če ne te odrežejo. Vlki GS z alu kufri.

Jaz še kar preživim z dvema v vrsti, ni pa to optimalno, agregat je pri versys650 največji "problem".

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

Versač ima cevni grušt,

Ne bos nehal, a? Zdej se bos jezil. In k otrok skakal po luzi, ker luza ni mokra.  Versacev “cevni” okvir.  Sej tema je Versys 1000. In jez bi gse pogovarjl o njegovem okvirju. 
 

 

069E78A2-2E2A-406C-B4E8-42EE949448F5.jpeg

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ne bos nehal, a? Zdej se bos jezil. In k otrok skakal po luzi, ker luza ni mokra.  Versacev “cevni” okvir. 
 

 

069E78A2-2E2A-406C-B4E8-42EE949448F5.jpeg

Maš prav, SX je cel alu, versač kombiniran, kar poglej si zadnji konec.

Sicer pa moja napaka (in se globoko opravičujem), ker sem pomislil na malega versača in napisal, da ma cevni

1000Versač ekola isti kot SX :D

 

19KLZ1000D_40RGN1NRS3CG_A_strip_3.jpg.f3c6afc2b27cdcb1c68b5bfd68214fee.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

Brezupno. 

kaj bi rad še glasbeno željo? Sem se opravičil, in hkrati poudaril, da ma zadnji konec cevni, tudi to vpliva na nosilnost. Rabiš še sliko SXa?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Snečer said:

Značka in model se prodajata, GS mora biti, če ne te odrežejo. Vlki GS z alu kufri.

Jaz še kar preživim z dvema v vrsti, ni pa to optimalno, agregat je pri versys650 največji "problem".

 

In cim bi ga spremenu/zamnejal, to ne bi bil vec verso 650, ampak nek drugega, drugacnega. In pr gsju je bokser njegov velik plus. Ti lahk stresas nacelne in moralne zadrzke, motor je pa odlicn, tocno tak kot je. Tvoj moralni zadrzek ni argument. To je samo na motosvetu. Po domace, za sankom. Pa se tle bl nc ne pije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

kaj bi rad še glazbeno željo? Sem se opravičil, in hkrati poudaril, da ma zadnji konec cevni, tudi to vpliva na nosilnost. Rabiš še sliko SXa?

 

če se ti, daj še pokaži SX, da vidimo razliko, pa mogoče še RRR :) 

650 pa ima cevnega iz "diamatnega" jekla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

kaj bi rad še glazbeno željo? Sem se opravičil, in hkrati poudaril, da ma zadnji konec cevni, tudi to vpliva na nosilnost. Rabiš še sliko SXa?

 

V slovenscino se ne da prevest. Hopeless and helpless.

 

Frame je eno. subframe nek druzga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

če se ti, daj še pokaži SX, da vidimo razliko, pa mogoče še RRR :) 

650 pa ima cevnega iz "diamatnega" jekla

isti versis :P

1173122126_Breznaslova.thumb.png.27c3679c9acb0dbae079aa87bab1036a.png

Saj je vse na kawasaki.eu videt. Sem bil prej prehitr, delam še 3 druge zadeve in gladko pomislil na malega Versisa.

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

V slovenscino se ne da prevest. Hopeless and helpless.

 

Frame je eno. subframe nek druzga. 

Jp, zmagu si. Isti je ko SX, si sedaj srečen?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kugelschreiber pravi:

In cim bi ga spremenu/zamnejal, to ne bi bil vec verso 650, ampak nek drugega, drugacnega. In pr gsju je bokser njegov velik plus. Ti lahk stresas nacelne in moralne zadrzke, motor je pa odlicn, tocno tak kot je. Tvoj moralni zadrzek ni argument. To je samo na motosvetu. Po domace, za sankom. Pa se tle bl nc ne pije. 

Tudi versys je odličen, pravi gs killer. Samo tile argumenti niso toliko pomembni pri nakupu. Kupuje šank in gostilna.

Meni pač GS že vizuelno ni všeč, ostalo pa je drugje lahko tudi boljše. 

Versys 650 bi moral nadgraditi v Versys 800, 4 valje v vrsto in srečno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

... da se vam da...   :slap:

 

... še dobr, da vsem vam samo en tip babe ni všeč.... k bi se potolkli med sabo...

...k sreči so enim všeč visoke bjonde z mejhnimi joški.... drugim meterzwanzig  s sočno ritjo in velkimi joški... drugim rdečelaske s pegastimi joškami.... 

...nekaterim pa črne  s kakršnimikoli joški....sam da so joški...

..pa vsak bo svojo hvalu, da je najlepša.... in tisti, ki ima najlepšo, ki jo najbolj merka..oz. najmanj vozi, jo bo tut šparal in največ vlagal vanjo,  da bo za naslednjega uporabnika odlično ohranjena, da bo čimveč iztržil zanjo... ...no in ta naslednji uporabnik bo vesel k svina, ko jo bo dobu napimpano do kraja, dobro ohranjeno, pa še poceni...

....enmu je pa pač vseeno,  tut če je malo bolj "okorna" ..pa tut če se sam enkrat na teden stušira..... se pa da ful dobr peljat na njej...oz. je "uporabnik" zadovoljen, sam da se kukr tolk dobro pelje...oz. se prilagodi "vožnji" z njo.... na vsake tolk cajta ji da za pedikuro, manikuro, al pa novo trajno.... pa bo spet za neki cajta "kt nova"....

 

Drugače pa tale Versys. Sem sedel na 2 leti starem, pa moram reči, da mi je kr všečen, peljal ga nisem, ima pa lastnik kar nekaj km s sportaki in tudi po pisti ...in ga zelo pohvali.  Ja... vem, glede na zgoraj napisano je isto, kot da bi mi rekel, da se tista tamala z velkimi joški najboljše "poseka" ....

Sej so tudi meni všeč tele "krave", peljal sem nekaj km tudi opevani GS1250 .... pa lahko samo rečem, da je "cukrček   ? " ....takoj mi je prirasel k srcu.... pol sem se pa usedel nazaj na svojega..   :D    .... hotel sem reči, da je človek zelo prilagodljiva žwawca... se hitro navadi na eno stvar... Zdej, če si lahko privoščiš novi GS, si ga kupi in vozi.... če si lahko privoščiš samo 8 let starega Versysa.... si ga kupi in uživaj na njem v vsem njegovem potencialu in ne razmišljaj o novem GS, ker ti tudi vožnja z Versysom potem ne bo več užitek.

... zdej, tisti, ki si ga lahko privošči, si ga kupi in vozi....in se ne bo ukvarjal tule gor z raznimi foušivci....... ostali foušivci se pa prepucavajo, kaj jih moti in ne moti na kakem motorju, predlagajo , kaj bi bilo za spremeniti...itd ....ampak kupil ga pa itak ne bo nikoli.

 

poznam paciente, ki hodijo po avtosalonih, testirajo avte.... dajo delati ponudbe ..predračune... a v žepu ima -300€ .... samo da naredi vtis...   "mi k mamo...si lahko izmišljujemo"...  

 

 

 

...mah... sej ne vem, kaj sem sploh hotel napisati...    :huh:

... vzemite to, kot da imam trenutno preveč cajta, pa pišem neumnosti...    :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Snečer said:

GS že vizuelno ni všeč

In temu so prilagojeni vsi tvoji "argumenti". 

 

6 minutes ago, Zivnorc said:

Sej so tudi meni všeč tele "krave", peljal sem nekaj km tudi opevani GS1250 .... pa lahko samo rečem, da je "cukrček   ? " ....takoj mi je prirasel k srcu....

si bil tud ti presenečen, de zadeva s stola nit ni glomazna, de se ful luštno preloži, in de daš nogo komot na tla? Pa kako nezahtevno je žlajfanje...matr je simpl....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

In temu so prilagojeni vsi tvoji "argumenti". 

 

si bil tud ti presenečen, de zadeva s stola nit ni glomazna, de se ful luštno preloži, in de daš nogo komot na tla? Pa kako nezahtevno je žlajfanje...matr je simpl....

nekje se vedno začne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kugelschreiber pravi:

In temu so prilagojeni vsi tvoji "argumenti". 

 

moraš razumet, da obstajajo tudi kontraargumenti, ko nekateri tako zaljubljeni v nekaj (beri Norčev post zgoraj) v vsako temo privlečejo tako opevani GS in začnejo razkladat, da je vse ostalo nič. In očitno si človek kupi Versačeja (al pa Aprilio) ker nima denarja za GSa, ker očitno je merilo kvalitete odkartan znesek za moped :D 

Ne morejo in ne znajo razumeti, da nekaterim pa enostavno ni všeč.

In da, jaz tudi Versisa ne bom imel, ker mi je mal prevelik, pa preneroden, pa pa...mi je pa všeč, vsaj vizuelno in še nekaj: prepričan sem v njegovo kvaliteto. 

Sneči je pa ko Švedka aktivistka, on se žrtvuje za kawo :P in se bo boril do zadnjega diha.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snečer said:

nekje se vedno začne

sm pelal r1150GS in mi je bil podrtija prve kategorije. Res dizastr. Ampak to je blo 20 let nazaj. Stare zamere, de je relativno švoh, de je nerodn, de prednje kolo nima filinga, de se zelo čuti kardan in vrtilni moment motorja, pa de je za pržgat/ugasnt žmigavc treba prtiskat tri knofe...Od 2013 naprej ne držijo. Kako nej še naprej pizdakam, če ni res? Pač LC je več al man bomba.

Cepc pa mrtev nikoli ne podvomita vase, in se nikoli ne premislita. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

nekje se vedno začne

... bil bi presenečen, da bi ti pri ugasnjeni luči prišla v spalnico gospa..... pod kowter.... še prej bi si pa protezo ven iz ust ven vzela....    :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

sm pelal r1150GS in mi je bil podrtija prve kategorije. Res dizastr. Ampak to je blo 20 let nazaj. Stare zamere, de je relativno švoh, de je nerodn, de prednje kolo nima filinga, de se zelo čuti kardan in vrtilni moment motorja, pa de je za pržgat/ugasnt žmigavc treba prtiskat tri knofe...Od 2013 naprej ne držijo. Kako nej še naprej pizdakam, če ni res? Pač LC je več al man bomba.

Cepc pa mrtev nikoli ne podvomita vase, in se nikoli ne premislita. 

Peljal GSA LC, pelje se lepo, udobje bp, grd pa je še vedno. Teža v ovinku se čuti.

Raje bi imel Versys 1000 SE v istem cenovnem rangu oz. celo za malo manj novca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Peljal GSA LC, pelje se lepo, udobje bp, grd pa je še vedno. Teža v ovinku se čuti.

Raje bi imel Versys 1000 SE v istem cenovnem rangu oz. celo za malo manj novca.

a ni teža tam tam nekje?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

tu nekje sta, gsa ima kakih 15kg več

odvisno katerega gledaš. 250kg ima Versys (curb mass)

Vem da sva s Krucijem primerjala prometni, ko sem imel še Sxa, pa je bil GS lažji za 1 kg . 230kg je pa bil SX.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

ker očitno je merilo kvalitete odkartan znesek za moped :D 

Ne ni, pol bi bla GoldWinga odgovor na vse.

 

Kar se mene tiče, sm prepričan de je verso top shit bajk. Še več. je najverjetnejša menjava za Capota, če do menjave pride prej kot v 8 letih.  Zagovarjat stališče, de je GS killer je pa bu da la šti na. Pa me ne briga kje se je prebralo. Na žalost Japonci SUVom posvečajo strašno malo pozornosti. in so motorji več al manj enaki že skor 10 let. Ne štekam. 

 

@Ris, fejst mašino maš, upam de zelo hitro pride pomlad. Srečno

 

Over.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zivnorc pravi:

:slap:

... da se vam da...   :slap:

 

... še dobr, da vsem vam samo en tip babe ni všeč.... k bi se potolkli med sabo...

...k sreči so enim všeč visoke bjonde z mejhnimi joški.... drugim meterzwanzig  s sočno ritjo in velkimi joški... drugim rdečelaske s pegastimi joškami.... 

...nekaterim pa črne  s kakršnimikoli joški....sam da so joški...

..pa vsak bo svojo hvalu, da je najlepša.... in tisti, ki ima najlepšo, ki jo najbolj merka..oz. najmanj vozi, jo bo tut šparal in največ vlagal vanjo,  da bo za naslednjega uporabnika odlično ohranjena, da bo čimveč iztržil zanjo... ...no in ta naslednji uporabnik bo vesel k svina, ko jo bo dobu napimpano do kraja, dobro ohranjeno, pa še poceni...

....enmu je pa pač vseeno,  tut če je malo bolj "okorna" ..pa tut če se sam enkrat na teden stušira..... se pa da ful dobr peljat na njej...oz. je "uporabnik" zadovoljen, sam da se kukr tolk dobro pelje...oz. se prilagodi "vožnji" z njo.... na vsake tolk cajta ji da za pedikuro, manikuro, al pa novo trajno.... pa bo spet za neki cajta "kt nova"....

 

Drugače pa tale Versys. Sem sedel na 2 leti starem, pa moram reči, da mi je kr všečen, peljal ga nisem, ima pa lastnik kar nekaj km s sportaki in tudi po pisti ...in ga zelo pohvali.  Ja... vem, glede na zgoraj napisano je isto, kot da bi mi rekel, da se tista tamala z velkimi joški najboljše "poseka" ....

Sej so tudi meni všeč tele "krave", peljal sem nekaj km tudi opevani GS1250 .... pa lahko samo rečem, da je "cukrček   ? " ....takoj mi je prirasel k srcu.... pol sem se pa usedel nazaj na svojega..   :D    .... hotel sem reči, da je človek zelo prilagodljiva žwawca... se hitro navadi na eno stvar... Zdej, če si lahko privoščiš novi GS, si ga kupi in vozi.... če si lahko privoščiš samo 8 let starega Versysa.... si ga kupi in uživaj na njem v vsem njegovem potencialu in ne razmišljaj o novem GS, ker ti tudi vožnja z Versysom potem ne bo več užitek.

... zdej, tisti, ki si ga lahko privošči, si ga kupi in vozi....in se ne bo ukvarjal tule gor z raznimi foušivci....... ostali foušivci se pa prepucavajo, kaj jih moti in ne moti na kakem motorju, predlagajo , kaj bi bilo za spremeniti...itd ....ampak kupil ga pa itak ne bo nikoli.

 

poznam paciente, ki hodijo po avtosalonih, testirajo avte.... dajo delati ponudbe ..predračune... a v žepu ima -300€ .... samo da naredi vtis...   "mi k mamo...si lahko izmišljujemo"...  

 

 

 

...mah... sej ne vem, kaj sem sploh hotel napisati...    :huh:

... vzemite to, kot da imam trenutno preveč cajta, pa pišem neumnosti...    :D

 

 

@Zivnorc tista ženska, ko je večini moškim všeč, ima po navadi slab sloves?.  Ampak všeč jim pa je. 

Hahaha štekaš? 

 

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!