Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 1000 (2019) in ostali starejši modeli


DAMI34

Priporočene objave

pred 31 minutami, cisco pravi:

pa sem obrnu cel aliexpres okol pa nism nč najdu....

Se za Kawasakija ne dobi teh ščitnikov od Touratecha in podobnih opremljevalcev? Sam sem na svojem zamenjal, ni enak originalnemu, je še lepši. Sem šel pogledat, od Sw-Motecha imam, je pa tudi ta že malo podrsan pa nimam kovinskih škornjev, morda je na peti kdaj luža in pesek...mene ne moti, original je bil tudi malo poškodovan, zato sem ga zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, a79 pravi:

Na peti je luza?:huh::hmm:

Misliš, da se od asfalta umaže, nismo vsi šminkerji...kolk ste eni tečni :BUA: v glavnem, s peto drsam po tem ščitniku, čisto ali nečisto.

Za Kawasakije je res težko dobit ta neoriginalni nadomestni del, sem sedaj iskal. Očitno ni dovolj zanimiv za razne proizvajalce dodatne opreme...

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, vandrovec pravi:

Misliš, da se od asfalta umaže, nismo vsi šminkerji...kolk ste eni tečni :BUA: v glavnem, s peto drsam po tem ščitniku, čisto ali nečisto.

Za Kawasakije je res težko dobit ta neoriginalni nadomestni del, sem sedaj iskal. Očitno ni dovolj zanimiv za razne proizvajalce dodatne opreme...

zato ker ga ne moreš kar odstranit, za druge delajo Kitajci za ceno dveh burekov. Sem imel na Z900, vendar je tam pločevinasta zaščita z lahkoto odstranljiva. SX pa ima enak problem kot Versis.

 

pred 30 minutami, Ris pravi:

@DAMI34za burek tud mora ostat???

sem dal kar eno zadevo (verjetno se razne podobne zadeve dobi tudi ceneje), hotel sem reči, na SXu sem imel podobno nalepko kot tank nalepka, zalito v prozorno plastiko in se je obneslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

zato ker ga ne moreš kar odstranit, za druge delajo Kitajci za ceno dveh burekov. Sem imel na Z900, vendar je tam pločevinasta zaščita z lahkoto odstranljiva. SX pa ima enak problem kot Versis.

 

sem dal kar eno zadevo, hotel sem reči, na SXu sem imel podobno nalepko kot tank nalepka, zalito v prozorno plastiko in se je obneslo.

Vem, malo heca pa tud mora bit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, vandrovec pravi:

Misliš, da se od asfalta umaže, nismo vsi šminkerji...kolk ste eni tečni :BUA: v glavnem, s peto drsam po tem ščitniku, čisto ali nečisto.

Za Kawasakije je res težko dobit ta neoriginalni nadomestni del, sem sedaj iskal. Očitno ni dovolj zanimiv za razne proizvajalce dodatne opreme...

kupuješ kawasakija? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Snečer pravi:

kupuješ kawasakija? 

Bolj opazni so na tem forumu zaradi problemov drugače pa ta firma nima motorja zame, tudi če želijo koga prelisičiti z raznimi oznakami enostavno ne pokrivajo vseh segmentov motornih koles.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, vandrovec pravi:

Bolj opazni so na tem forumu zaradi problemov drugače pa ta firma nima motorja zame, tudi če želijo koga prelisičiti z raznimi oznakami enostavno ne pokrivajo vseh segmentov motornih koles.

zarad problemov zihr ne, zarad lišpanja pa ja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, vandrovec pravi:

Bolj opazni so na tem forumu zaradi problemov drugače pa ta firma nima motorja zame, tudi če želijo koga prelisičiti z raznimi oznakami enostavno ne pokrivajo vseh segmentov motornih koles.

kateri segment pa bi falil po tvoje? celo skuterja imajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

kateri segment pa bi falil po tvoje? celo skuterja imajo

Najbolje prodajan segment med motornimi kolesi v Evropi. Versys samo želi biti zraven, kupci ga pa ne marajo najbolj. Kot, da Kawasaki nima sredstev ali želje za razvoj bolj terenskih motornih koles, če  vemo, koliko časa so rabili za novo AT in Tenere. Lažje je kar cestaka malo bolj na udobje spremenit. Med avtomobili so se križanci dobro prijeli, tudi sam bi ga imel, med motornimi kolesi je malo drugače, sam ga ne bi imel....

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

kje maš teren v Evropi?

Povsod izven asfalta...ampak glavno je, da so tudi na asfaltu udobnejši, robustnejši, zabavnejši... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
3 hours ago, vandrovec said:

...po moje se mu bolj čudijo ?

Dodatne luči, ki od spredaj rahlo spominjajo na cil....., so jih zavedle. :P    Štrleče komponente so očitno magnet za kupce :P  Za sosednjega  ni zanimanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, XTR pravi:

Dodatne luči, ki od spredaj rahlo spominjajo na cil....., so jih zavedle. :P    Štrleče komponente so očitno magnet za kupce :P  Za sosednjega  ni zanimanja. 

meglenke so jih na dom spomnile.. 

gre za nemški zmazek sw motech

ni mi jasno, kako be vidijo, da te meglenke skazijo in res nikakor ne pašejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo družba...se kej vozmo...Ris si že kej zajahu zmaja?

jaz sem se mal igral s "kičem"...kufer, tank padi, rims stripes...

zdej pa zgleda da se je začela zima...drugič...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klobasac Snecer daj ti meni razlozi kako je mogoce da je po tvoje versis z 257 kilam lazji od gesa ki ma 247 kil,ali imajo japanajzeri lazje kile al kaj.  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!