Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Alla
      Vse več strokovnih člankov prikazuje realno stanje v zvezi z okužbo s Covid19, vendar ti izsledki ne pridejo med ljudi. Precej hujši problem kot z obvladovanjem okužbe, bomo imeli zaradi ukrepov vladajočih, ki so začutili, da je kriza priložnost, da se dokopljejo do še več oblasti in se hkrati znebijo "nadležnih" svoboščin in demokratičnih postopkov, ki so jih doslej omejevali pri njihovem početju. https://swprs.org/a-swiss-doctor-on-covid-19/
    • vandrovec
      V Avstraliji so dobili Kitajko ko je namerno širila virus, pljuvala po bankomatih in s stekleničko nekaj trosila po tržnici. Lahko so tudi v Italijo tako prenesli, npr., na tisti nogometni stadion med tekmo... Je pa v tistem delu Italije precej onesnažen zrak in imajo starejši ljudje že zaradi tega težave. 
    • maus
      V Ameriki so se spomnili nov pristop v boju proti virusu ... odprte orožarske štacune, lov in streljanje virusov https://www.24ur.com/novice/tujina/trgovine-z-orozjem-v-zda-opredeljene-kot-nujne-v-casu-pandemije-vec-kot-3000-mrtvih.html
    • BIF
      https://www.worldometers.info/
    • jvalant
      Verjetno sem marsikaj pozabil. Vseeno, to da imajo najstarejso populacijo ne pomeni, da so tam samo starci. Verjetno tudi pomeni, da je zdravstvo dobro...  So za Japonci, ki nimajo toliko problemov... Namen mojega razmisljanja niso tocne stevilke, ampak sem hotel pokazati, da rec ni nenevarna, da je principu precej agresivna in zahrbtna in da posti ki prikzaujejo corono kot nekak postranskega, pol manj nevarnege od gripe, itd zele verjetno ne drzijo. Italija je samo zamudila z ukrepi in je rec sla  iz kontrole. Brez ukrepov (kot nemalokrat slisimo), bi bila rec lahko zel zelo zajebana...  Brez zaprtih mej in letalisc, pa bi segla zelo dalec. Pac mislim, da razne razlage kako to sploh nic ni, pa da je vse lazno prikazano, ne drzijo.  V butast dokaz je to,  da noben od teh teoretikov ne pomaga v bolnicah brez maske, se rokuje in objema z vsemi ki jih sreca, ipd..  Razmisljanje kot moje, je pac samo razmisljanje. Dokazovati ljudem kako to nic ni, ipd pa po moje narobe in nevarno. Nekaj v stilu zdravilcev, ki polagajo roke, in recejo ljudem, da so ozdravljeni, da nej ne hodijo k zlobnim zdravnikom ipd... V zelo veliko primerih se konca slabo. Ne za njih, za bolane seveda...
  • Similar Content

• PuBeC
      By PuBeC
      evo jaz sn se odločo to temo odpret zato ker sn iskal in iskal ampak nič našel!!! :naughty: :naughty:

ta stran bo namenjena IZKLJUČNO samo Kawasakiju kmx-u 125r!!!

torej povejte vse o:
      -tuning
      -slike
      -torej vse in še več o tem motorju!!!

lp!
      by PuBeC!!! :OK: :OK: :OK:
    • alesg1
      By alesg1
      prosim pomagajte mi kje naj dobim boljsi avspuh od originalnega za kawasaki kr1 250 ccm THANX vsem vam!
    • GT13
      By GT13
      zivjo
      ali mi bi kdo znal povedat kaj o kawasakiju 125 ali 250
      katerega se mi bolj splaca kupit.katere so dobre in slabe lastnosti.
      hvala
    • BORIS
      By BORIS
      Imam omenjeni motor, ki je normalno vozen brez akomulatorja. Sedaj sem montiral akomulator. Motor vžge, vendar pri prestavi v prvo, pri spušcanju kuplunge motor ugasne.
      Prosim za pomoc.
    • ZINGA
      By ZINGA
      Hm. moj Kawasaki je zaribu. utrgan zgorni batni obročk na batu k ma 10 000 km :? . ris na cilindru je tk vlek d ne dobim več tak vlkega bata originalnega. obstaja možnost, da obnovim cilinder => drago, al pa če cilinder iz 54 pobrusim na 67mm pa dam not bat od KMX200. hod mata enak, moj cilinder ma še dost mesa... ka pa blajerca? je ista? bo to držalo? kr drgač sta motorja čist enaka, sam 200tka ma drgačne vilce pa števc do 160. k sm gledu na zuni mata še cilindra čist enaka. ka naj nardim? :?:
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!