Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Alla
      TAle karantena mi gre pa že mal na živCE
    • VS800
      ŽE ZAMUJA, KER IMA TEŽAVE NA KITAJSKEM Pečečnik tudi z dobavo mask že zamuja, njegova težava pa naj bi bila v tem, da ima trenutno na Kitajskem, zaradi njihovih političnih in strateških interesov, samo 10 kitajskih podjetij uradno dovoljenje za izvoz zaščitnih mask, tistega kitajskega podjetja, prek katerega maske kupuje Pečečnik, pa žal ni med njimi. Zato naj bi maske še vedno stale v skladišču, Pečečnik pa slovenskim vladnim predstavnikom jamra, da ga to stane po 4 tisoč dolarjev na dan. Joc Pečečnik se je posla z maskami, kot pravijo naši viri, lotil zato, ker se je njegov igralniški biznis s specifičnim poslovnim modelom izdelave igralniških naprav in posojanjem (oddajanjem v najem) teh naprav igralnicam in hotelom - zaradi epidemije in zaprtja igralnic teh hotelov - znašel v popolnem kolapsu, Pečečnik pa je hkrati do vratu zadolžen in praktično pod vodo, že pred epidemijo pa se je tudi preselil nazaj iz Las Vegasa v Kamnik. No, še pred epidemijo je Pečečniku propadel poskus odhoda Interblocka na newyorško borzo (leta 2018 - vir) ter leto kasneje poskus prodaje tega podjetja, kar je na primer v časniku Finance že vnaprej napovedoval kot posel svojega življenja (vir). Naši viri pravijo, da je 100-milijonski kredit, ki ga je dobil julija 2018, od konzorcija slovenskih bank ...
    • dr.looney
      Nc bat .... js ti naum nc nardila..... so mi rekli da starih pa mejhnih ne smem tepst..... ......
    • HyperJack
      Centralno mi rešuje življenje. Lažje ga pospravim v kot, itd. Pa da ne boš mislil, dvigovanje z dvigalko je obup. Nastavki za dvig so zelo daleč. Moraš izjemno pazit, da ne popraskaš nihajke. Pa še ko prideš z dvigalko do nastavkov, se dvigalka že zaletava v nosilec tablice. Sam, da ne poškoduješ nihajke dvig motorja ni mogoč. Pa nimam slabih dvigalk...uglavnem centralno je na tem motorju TOP. Tudi dvig motorja je sila preprost...v primerjavi z GS.om k sm mogu skledo žgancov prej pojest predno sem ga dvignil.
    • ProdriveR
      Okej, mislim, da je vsem jasno, da JJ ni priljubljen pri medijih (ki niso njegovi) in tudi , da objektivnih medijev pri nas ni. Je pa JJ sper pljunu v svoj krožnik s takim odgovorom. Zmeri so pri njemu krivi komunisti, pri (sedanji) opoziciji pa JJ in vsem paše ,da je tako. Folk se pa pol prepucava med sabo (tko,k tudi na tem forumu). Vsi se grejo po principu, če nisi z nami, si proti nam.   Zato pa imamo tako kot imamo in živimo v preteklosti. 
  • Similar Content

• PuBeC
      By PuBeC
      evo jaz sn se odločo to temo odpret zato ker sn iskal in iskal ampak nič našel!!! :naughty: :naughty:

ta stran bo namenjena IZKLJUČNO samo Kawasakiju kmx-u 125r!!!

torej povejte vse o:
      -tuning
      -slike
      -torej vse in še več o tem motorju!!!

lp!
      by PuBeC!!! :OK: :OK: :OK:
    • alesg1
      By alesg1
      prosim pomagajte mi kje naj dobim boljsi avspuh od originalnega za kawasaki kr1 250 ccm THANX vsem vam!
    • GT13
      By GT13
      zivjo
      ali mi bi kdo znal povedat kaj o kawasakiju 125 ali 250
      katerega se mi bolj splaca kupit.katere so dobre in slabe lastnosti.
      hvala
    • BORIS
      By BORIS
      Imam omenjeni motor, ki je normalno vozen brez akomulatorja. Sedaj sem montiral akomulator. Motor vžge, vendar pri prestavi v prvo, pri spušcanju kuplunge motor ugasne.
      Prosim za pomoc.
    • ZINGA
      By ZINGA
      Hm. moj Kawasaki je zaribu. utrgan zgorni batni obročk na batu k ma 10 000 km :? . ris na cilindru je tk vlek d ne dobim več tak vlkega bata originalnega. obstaja možnost, da obnovim cilinder => drago, al pa če cilinder iz 54 pobrusim na 67mm pa dam not bat od KMX200. hod mata enak, moj cilinder ma še dost mesa... ka pa blajerca? je ista? bo to držalo? kr drgač sta motorja čist enaka, sam 200tka ma drgačne vilce pa števc do 160. k sm gledu na zuni mata še cilindra čist enaka. ka naj nardim? :?:
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!