Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 1000 (2019) in ostali starejši modeli


DAMI34

Priporočene objave

japonci so praktičen narod

malo so pobrali po hiši od drugih modelov in sestavili, versys 1000 je dejansko odgovor na katastrofalen suzukijev klon KLV1000, ne vem če so še kdaj pri kawasakiju prodajali motor druge znamke s svojimi nalepkami.

ko so zadevo umaknili s polic, je nastala vrzel, ki so jo nato zapolnili z versačem 1000

vzeli agregat od sx itd. ter hitro dobili povsem nov model

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, Snecer said:

japonci so praktičen narod

malo so pobrali po hiši od drugih modelov in sestavili, versys 1000 je dejansko odgovor na katastrofalen suzukijev klon KLV1000, ne vem če so še kdaj pri kawasakiju prodajali motor druge znamke s svojimi nalepkami.

ko so zadevo umaknili s polic, je nastala vrzel, ki so jo nato zapolnili z versačem 1000

vzeli agregat od sx itd. ter hitro dobili povsem nov model

So. Do nedavnega. Klx400? Suzuki pa do 2006 vulcana 1600 pod imenom bulevard, ali marauder 1600 :)

 

edin problem pr Japoncih je, de iz skladisc poberejo in zlozjo napacne komponente. Ce bi uzeli masino od zx10, bi blo bols. Ce bi pri z1000 uzeli masino in okvir od zx10 pa sploh...terna....ampak oni nek spalamudijo, in rata....versys 1000

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kugelschreiber pravi:

So. Do nedavnega. Klx400? Suzuki pa do 2006 vulcana 1600 pod imenom bulevard, ali marauder 1600 :)

 

edin problem pr Japoncih je, de iz skladisc poberejo in zlozjo napacne komponente. Ce bi uzeli masino od zx10, bi blo bols. Ce bi pri z1000 uzeli masino in okvir od zx10 pa sploh...terna....ampak oni nek spalamudijo, in rata....versys 1000

čigav je klx400?

aha, vidim, to je iz istega obdobja kot KLV, očitno neka španovija, potem so s to norostjo nehali, a ne?

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Snecer pravi:

prodaja je danes odvisna od drugih dejavnikov. npr. da se kim kardashian vsede z debelo ritjo na versača in reče, da je to najjače, verjemi, da so še isti dan zaloge razprodane

Na mojem LT je sedu en brkat iz MB, takoj sm vedel, da moram ta motor imet.

P.S. premium znamke se prodajajo same, za Kawasaki pa potrebuješ Kim , če želiš, da se kaj proda:lol1:

P.S.1) Bolniki in tisti z premium znamko in zeleni . Da crkneš, ko bereš te neumnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Testniki morajo biti zadovoljni, ker drugače naslednjič ne testirajo več te znamke......ta izjava je zelooo blizu resnice!!

o H2 SX je bilo govora in agregatu.

In ne, vedno niso zadovoljni, le brati je potrebno med vrsticami. Vedno povedo zadeve, ki jih ali so moteče na prvo žogo.

In to velja za vse mopede, kot velja da za 15+ težko kupiš slab moped. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

So. Do nedavnega. Klx400? Suzuki pa do 2006 vulcana 1600 pod imenom bulevard, ali marauder 1600 :)

 

edin problem pr Japoncih je, de iz skladisc poberejo in zlozjo napacne komponente. Ce bi uzeli masino od zx10, bi blo bols. Ce bi pri z1000 uzeli masino in okvir od zx10 pa sploh...terna....ampak oni nek spalamudijo, in rata....versys 1000

pravzaprav ne razumem, kaj bi tako spalamudili...očitno ga prodajajo in to bo že 4 generacija..

Kar pa se tiče agregatov bi jaz raje imel

650 kot je

okvir od 650 mašina od Z900

in kot je dejal Skalaprava, nek se prestiž plati, 2 opcije SXovo mašino in H2Sxovo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

pa še kaj drugega zraven, ker so tako redki...je le za izbrance, plus 1,9 m, plus 100kg, plus omejenost razmišljanja... :smoke:

Snecer evo, pravkar si dobil javen poziv, da greš mal v BMW teme poštemplat situacijo, pa še kako o omejenosti jim povej, pa nč ne bom brisal. :P

 

Ti Vandrovec pa le mal razmisli kaj klobasaš. Načeloma, pa pazi, rekel sem načeloma, je tema namenjena debati o Versisu 1000, ne lastnikih, ne omejencih itd...počasi se bom res naveličal nekega nabijanja v tem in podobnem stilu.

 

pred 38 minutami, Joker pravi:

Kdo je ta Kim?

 

mislim, da je dovolj iluzorno povedal zakaj imajo vsi v Hameriki Jabuk za foun, pa še pol Europejcev misli, da drži boga za jajca ko ma jabuk...al pa kako drugo znamko (beri plave barve v nekem krogcu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa res dovolj, prvi ki pade na mino in mi njegovo nabijanje ne bo sedlo bo šel na pavzo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 2. 2019 ob 16:20, DAMI34 pravi:

 pa še pol Europejcev misli, da drži boga za jajca ko ma jabuk...al pa kako drugo znamko (beri plave barve v nekem krogcu)

e lepo si to razložil..kdo jim je kriv , če ne znajo direkt prostate stisnt ..tko kot mi s klasiki.. :P

ma kakšno kilo manj bi lahko imel vsaj osnovni .. kilo na teži in kilo na ceni.. 

kaj pa vem.. bi bilo za primerjat s tigrom 1200 ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, thumper pravi:

e lepo si to razložil..kdo jim je kriv , če ne znajo direkt prostate stisnt ..tko kot mi s klasiki.. :P

ma kakšno kilo manj bi lahko imel vsaj osnovni .. kilo na teži in kilo na ceni.. 

kaj pa vem.. bi bilo za primerjat s tigrom 1200 ? 

Par let nazaj mi Tigr 1200 sploh ni bil všeč. Takoj ko je prišel ven. Medtem ko mi je 800Xc sedel kot tata na mamo.

Primerjaš lahko potovalne krave med sabo. Al pa karkoli v cenovnem rangu. Mislim, da zgornji opis v "tujem" jeziku (kdor ne razume naj vklopi podnapise) dokaj realno opiše kakšen je moped. Nekaj časa bo zanimiv, dokler ne bo kdo kaj novega izzumil.

Bi se pa bilo že za vprašat: Ali nov SDGT 2018 (vsa oprema, cornering lučke, tempomat, gretje kviki, semiactive vzmetenje) za 14.500 ali gol Versače 1000 s kovčki?

Je res da primerjam nekaj kar ni za primerjat (čeprav včasih opažam podobne primrjave), ampak ko cene naloudanim padejo...edino kar me pizdi je, da pri Kawasakiju nikoli ne zasledim, da bi recimo naloudanim cene padle :(

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

mislim, da niso sfalili, ni pa več "poseben" oziroma samosvoj, saj je gobec podoben kawi oziroma SXu in Ninđam. Meni je sicer lepši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Vito23 pravi:

Prejšnji model mi je bil velik lepši. Sprednji konec so čist sfalil.

meni se pa dopade, lepo, simetrično, le dodatne meglenke so preglomazne

a tebi pa je gska s kljunom in grdimi nesimetričnimi žarometi lepša? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepota je relativna...tudi preveč zglancani, svetleči, brezhibni, simetrični motorji mi niso vseč, mora bit malo pestro, razgibano...s KTMom se nisem sprijaznit pa z AficoTwin tudi..tako je žal:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Snečer pravi:

meni se pa dopade, lepo, simetrično, le dodatne meglenke so preglomazne

a tebi pa je gska s kljunom in grdimi nesimetričnimi žarometi lepša? 

Tale kljun je čisto sfaljen...saj zame. Ja gska mi je veliko lepša. Prejsni versace je bil res lep. Snecer vsak ma svoj okus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kolegi motosveto(val)ci...ena pomoč.

Na mojem Versaceju 2012 se mi je začela na zarometu znotraj delati neka "prevleka" kot kakšna vlaga.

IMG_20191122_123715_681.thumb.jpg.a3075f3eff84a3aa24ba6fde990ed044.jpg

Od blizu izgleda takole:

IMG_20191122_123640_227.thumb.JPG.7bff92804e6432d3021e239444ec2245.JPG

Rad bi zaromet razstavl, tako da bi poizkusil ocistiti isti "flek" od znotraj. Ima sicer neke zatiče s strani, ampak zaenkrat ne gre narazen. Ali je ponavadi to  spojeno tudi z lepilom, kitom, vročinsko....ali je možno steklo ločiti od ostalega dela žarometa?.

IMG_20191122_122928.thumb.jpg.e1878d6d986023fb52537cb634c0bb3e.jpg

 

 

IMG_20191122_122922.jpg

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno znotraj.....

pred 14 minutami, vandrovec pravi:

Je ta flek sigurno znotraj, da ni zunaj kakor običajno na žarometih, katere je potrebno očistit?

Znotraj je. Res da žaromet tudi zunaj še ni povsem zglancan, ampak tudi ko je bil, se je tisti flek videl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Sigurno znotraj.....

Znotraj je. Res da žaromet tudi zunaj še ni povsem zglancan, ampak tudi ko je bil, se je tisti flek videl...

tudi jaz sem pomislil, da je zunaj. Žal luč rastaviš "v pečici" s segrevanjem, da spusti lepilo. Je veliko o tem na yutubi. Recimo če pogledaš montažo angel eyes boš hitro našel.

Tale, je sicer za sxa jih je kar s fenom demontiral

A samo s kakim drotom, pa krpo na koncu ne bi šlo skozi luknjo?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

 

A samo s kakim drotom, pa krpo na koncu ne bi šlo skozi luknjo?

Na drat in krpo sem tudi jaz pomopislil...AMPAK....je notri "senčnik" čez žarnico....ne gre.

Hvala..bom brskal naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!