Skoči na vsebino

Trganje jermena


andrej11

Priporočene objave

Živijo
Imam problem pri atv-ju in sicer s trganjem jermen. Atv sem kupil nov in prvi jermen se mi je strgal pri cca 4500km sem peljal na servis kjer sem atv kupil in mi niso hoteli priznati garancijo no in ta jermen ni zdržal niti 100km nato spet odpeljem na servis in  pri ogromnen pregovarjanju mi jermen zamenja zastonj no ta jermen mi je zdržal recimo cca 2000km pri dokaj normalni vožnji sedaj me pa zanima če se komu kaj svita v čem je problem
imam pa arctic cat 450 xc 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, andrej11 pravi:

Živijo
Imam problem pri atv-ju in sicer s trganjem jermen. Atv sem kupil nov in prvi jermen se mi je strgal pri cca 4500km sem peljal na servis kjer sem atv kupil in mi niso hoteli priznati garancijo no in ta jermen ni zdržal niti 100km nato spet odpeljem na servis in  pri ogromnen pregovarjanju mi jermen zamenja zastonj no ta jermen mi je zdržal recimo cca 2000km pri dokaj normalni vožnji sedaj me pa zanima če se komu kaj svita v čem je problem
imam pa arctic cat 450 xc 

Lp

Osebno bi prvo razstavil variomat!  Detaljni pregled, čiščenje vseh komponent. Le tako se lahko najde napaka. Jermen kupi orginal ali res kvaliteten, če hočeš da bo nekaj časa mir. Jermen ne spada v garancijo. Uničiš ga lahko z nepravilno uporabo vozila takoj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da vam povem kako je to ko se kupoval atv mi je tok razlagal kaj vse spada pod garancijo ja da so nekom zamenjal nevem kaj že ki sploh ne spada v garancijo da ni nobenega problema samo neko nakladanje ko pa res kaj rabiš dobiš pa prst u rit 

No pa da vam povem še to včeraj sem to zadevo mal razkopal pol pa vidm da je vse u pizd ko sem ga peljal na servis da mi menja jermen mi kurci sploh niso dal kajle not v variomatu je sam konus grabu na variomatu se poznajo razpoke, vse je nekaj zapaljeno notranje ohišje je vse nekaj znucano vglavnem vse je v pizdi, človek pelje na servis te fino opizdjo misliš da so ti zrihtal kot se šika pa ti še to uničjo, 

No v glavnem pozna kdo dobrega mehanika ker jest sm bol laik kar se teh popravill tiče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RB Atv.  ROBERT BLAZINA. Poišči kontakt na spletu.

 

Ja. Tak je! Vsi vse obljubljajo, samo da se proda. Takrat jih je poln gobec. Ko pa je treba kaj popravit pa so guzice!

V osnovi imamo dobre trgovce, a slabe serviserje in mehanike!  

Da te pa malo “potolažim” - deli za variomat pa niso poceni!!!!  Tukaj pa glava peče!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!