Skoči na vsebino

MXGP 2019, 2020, 2021, 2022


Sorty

Priporočene objave

pred 55 minutami, KennyJR pravi:

Mah... Če je pa Cairoli od treh voženj eno padel so ga pa izdali živci bla bla bla... A zdej če je pa Tim Slovenec moram pa pisat hvalospeve v vsakem primeru? Medtem ko bi ob taki predstavi tujca teptali na vse možne načine? 

Kr lepo pokaži, kje je kdo pisal s tvojim tonom o Cairoliju. Dejstvo je, da je imel eno res slabo serijo predstav med sezono, ki se je pol končala na oni ritem sekciji.

 

pred 57 minutami, KennyJR pravi:

Povej, po kom sem sral? Serješ ti tukaj... Jaz sem samo napisal nekaj dejstev... Tim pač zna bit serijsko na tleh... Letos smo opazili, da tudi Cairoli... Tako kot Herlings zna biti serijsko poškodovan... 

Daj še enkrat preberi kaj si napisal. In kako si to napisal. Pol pa se vprašaj če bi Tim kdaj postal svetovni prvak v kolikor bi bilo serijsko na tleh res njegov slog.

 

pred 59 minutami, KennyJR pravi:

Medtem ko vi to zelo dobro znate narest KTMovcema... Pa mi noben od njiju ni niti približno simpatičen... Samo dejte no... Pa sej to ni smučanje, pa nabijanje holzerjev na kol... A mamo lahko normalno debato in se ne linča vsakega, ki ne špila nekega patriota... 

Ti kr citiraj kdaj sem sral po Cairoliju. Ali komerkoli v tem športu. Čakam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to za toti gnar. Tim se je malo lovil, očitno res ni bilo več prave koncentracije. On skok v drugi dirki je bil nevarno na meji kostoloma... sam je odnesel brez. Naslednja sezone bo zanimiva, sploh če bo Herlings sfural brez poškodb in bo Coldenhoff še naprej takole vozil. O letošnji pa ni kaj več za povedat.

 

1567512171197.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, tole še nekak spada v ta kontekst. V Imoli so imeli pred MXGP dirko prvo dirko (sicer malo na impro ligo organizirane) eMX kategorije. In v njej je zmagal slovenski proizvajalec e-koles Qulbix na katerem je sedel Anže Svetek. Več o vsem skupaj se lahko prebere v MXGPMag online reviji, naklikaš puščico za naprej in bereš (prispevek je v angleškem jeziku) - https://issuu.com/mxgpmag/docs/mxgpmag073/65

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Tim včeraj v kvalifikacijah prvi, dokler ni Honda počepnila (problem z elektroniko) v 6. krogu in je končal... Brezveze... Ego Herling prejema darilo za darilom... Itak ne bo speljal cele sezone ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tim v prvo izjemno... Iz slabe štartne pozicije parih ovinkih že 3., na hitro prehitel oba KTM-a in zmagal. 

V drugo pa odlično iz štarta takoj drugi, potem pa je pri tem tudi ostalo, saj je Đefi nekoliko dodal, Tim pa naredil par napak.

Kakorkoli, Tim je osvojil enako točk kot Herlings in to na njegovi domači mivki, kar je odlično za prvenstvo. 

Pancar v drugi dirki do prve točke letos ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja druga dirka je bila neverjetna. Samo 5 jih je bilo v istem krogu.

Herlings pa ni več tako suveren. Oziroma je Tim zelo napredoval. Na suhem terenu ga bo šolal po 20-30 sekund. :)

Konkurenca Dessale, Cairoli, Goldenhoff... pa je kar precej vzadaj.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez onega hondinega problema na kvalifikacijah bi Tim v obeh rundah verjetno potegnil direkt na prvo mesto in se odpeljal v daljavo. Ajde, v prvi dirki je imel nekaj sreče takoj po štartu - ene par tekmovalcev je cepnilo po tleh in zgleda je vse ostale totalno presentil.... in odpeljal po svoje naprej. V drugo je štartal še dosti bolje (ko Herlings izjavi da ne ve od kod se je vzel je to resna pohvala) in če bi mu takoj na začetku ratalo mimo Herlingsa priti bi verjetno odpeljal po svoje naprej. Ko si v takih razmerah enkrat zadaj je pri približno isti hitrosti z onim spredaj pač res težko prehitet če ni posredi kake napake. Herlings je ni naredil in to je to. Glede na razmere in konkurečnost Tima v mivki (kjer resnici na ljubo do letos res ni bil zelo dober) bojo dirke na ostalih podlagah zelo zanimive. Ne pozabit da je tole domač teren od Herlingsa in vseeno ni imel odgovora na Tima v prvi vožnji.

Je treba še to omenit - pri Hondi so nekaj dobrega pogruntali z novim motorjem. Se je videlo že na tekmah v Ita da so štarti precej boljši kot so bili. In v tej mivki se je lepo videlo da je zdaj tudi na štartu kombinacija Tim in Honda zelo močna. Zdaj pa sam tako naprej in brez poškodb.

 

@DAMI34 če si kje naokoli... daj prosim zadnjih par objav v novo temo - MX GP 2020 :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jskrablin pravi:

 

@DAMI34 če si kje naokoli... daj prosim zadnjih par objav v novo temo - MX GP 2020 :)

ker ni veliko strani, gremo kar tu dalje, sem naslov popravil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Jutri se ponovno zažene 2020 sezona. Prenos Š1 in èurosport2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ja... Tim gre preveč na Marqueza... 5x po tleh, pa še v koga drugega za povrh...

Herlings je pa lepo zapravil zmago 2 kroga pred koncem...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Sicer dokaj povprečni rezultati za Tima na zadnjih dveh GPjih, je pa Herlings spet poškodovan, tako da je verjetno že izločen iz boja za naslov in bosta bitko bila ponovno Tim in Cairoli... 

pred 1 minuto, KennyJR pravi:

 

 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
pred 1 uro, Joker pravi:

Če ga ne zjebejo s korono kot so Prada. Pa bo Cairoli lahko prišel do 10-ke...

Honda močnejša ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!