Skoči na vsebino

MXGP 2019, 2020, 2021, 2022


Sorty

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Sem odprl novo temo za MX GP 2019 in preselil par objav iz teme 2018.

Začelo se je dobro, pomojem bi v prvi vožnji ob boljšem štartu Tim znal odnesti prvo mesto, tako pa je preveč časa izgubil za Kwakami. Drugo vožnjo je bil štart boljši sam je bila tudi podlaga čisto druga... in se je kr malo nazaj držal na začetku. Vseeno je tole vrhunski začetek sezone in prav čas da se nabere nekaj rezerve pred Herlingsom. Dasiravno se mi zdi da letos Herlings ne bo tako lih dominiral kot lani, ker so vsaj Gajser, Cairoli in Fevbre res dobro pripravljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Roman pravi:

Ali kdo kaj ve, ali se je Febvre kaj poškodoval ob padcu v drugi vožnji?

Sem prav iskal info o tem in našel nič. Zgledalo je kr grdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 3. 2019 ob 9:04, jskrablin pravi:

 

Začelo se je dobro, pomojem bi v prvi vožnji ob boljšem štartu Tim znal odnesti prvo mesto, tako pa je preveč časa izgubil za Kwakami.

 

Ne bi. Kljub temu, da je na motorju izgledal daleč boljše, kot na kateri koli lanski dirki pa je imel kar precej težav s prehitevanji.

Medtem ko je Cairoli vsakogar prehitel ravno kadar je hotel. Ta človek me res nikoli ne preneha presenečati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Roman pravi:

Ali kdo kaj ve, ali se je Febvre kaj poškodoval ob padcu v drugi vožnji?

Grdo zvil gleženj, če sem prav razumel je preveč natečeno da bi lahko povedali več.

53289743_2411698418900323_49292739649260

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Joker pravi:

Medtem ko je Cairoli vsakogar prehitel ravno kadar je hotel. Ta človek me res nikoli ne preneha presenečati.

To je res. Sploh kako je na hitro pošolal Gajserja in pol Fevbra...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo gledat Tima....peljal je odlično....malo mu je zmanjkalo za Cariolija.... Škoda za Herlingsa in Favreja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tim suveren cel vikend v GB. Dobil kvalifikacije, v prvi vožnji takoj na začetku prehitel Cairolija, naredil razliko potem pa tole: 

Na koncu je prečkal cilj kot 3. 

V drugi vožnji je takoj po startu prehitel Cairolija, držal razliko okoli 6s do zadnjega kroga kjer se mu je Cairoli nekoliko približal, ampak ne dovolj, da bi sploh poizkusil z napadom. 3.Paulin je imel malo manj kot minuto(!) zaostanka. 

Bravo #243✌️✌️✌️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govori se, da imata dvojčka Lowes še enega brata, ki so ga dali v posvojitev eni družini v Makole...

Se pa vidi, da ko je 100% pripravljen, da je najboljši na svetu na trdi podlagi... Tudi herlings bi mu tukaj težko pariral... Do prvega padca... To bo treba še popravit, že 3 leta se vleče... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem drugo dirko, res je dobro peljal, pa tudi Cairoli, saj sta bila skoraj minuto spredaj.

Zanima pa me, ali je letenje po zraku dobro ali slabo za hitro vožnjo. Imam občutek, da bi več stika s podlago pomenilo večjo hitrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Darko3g pravi:

Gledal sem drugo dirko, res je dobro peljal, pa tudi Cairoli, saj sta bila skoraj minuto spredaj.

Zanima pa me, ali je letenje po zraku dobro ali slabo za hitro vožnjo. Imam občutek, da bi več stika s podlago pomenilo večjo hitrost.

Bodi prepričan, da se vsi trudijo voziti čim več po tleh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Darko3g pravi:

Zanima pa me, ali je letenje po zraku dobro ali slabo za hitro vožnjo. Imam občutek, da bi več stika s podlago pomenilo večjo hitrost.

Takoj ko zadnje kolo zgubi stik s podlago - upočasnjuješ. Zato pa maš 'scrubbing' in ostale tehnike, da se zniža višina in dolžina skoka. En ektremen primer sem nalimal spodaj :D

 

Ob 25. 3. 2019 ob 6:12, Rey pravi:

Tim suveren cel vikend v GB. Dobil kvalifikacije, v prvi vožnji takoj na začetku prehitel Cairolija, naredil razliko potem pa tole: 

Tule je mel precej sreče da se ni poškodoval. Sam jbg, za hitrost je treba tvegat. MX proge zelo hitro kaznujejo napake in ponavadi imajo čisto vsi tekmovalci vsaj par 'o f*ck' momentov na dirko, ki se običajno (al pa tudi ne) dobro končajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Darko3g pravi:

Gledal sem drugo dirko, res je dobro peljal, pa tudi Cairoli, saj sta bila skoraj minuto spredaj.

Zanima pa me, ali je letenje po zraku dobro ali slabo za hitro vožnjo. Imam občutek, da bi več stika s podlago pomenilo večjo hitrost.

Ja no lih reaktivcev nimajo, da bi lahko v zraku gas tišali ane? ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KennyJR pravi:

Ja no lih reaktivcev nimajo, da bi lahko v zraku gas tišali ane? ???

Pa še kako po zraku gas tiščijo! Pojdi raje nazaj v MotoGP temo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KennyJR pravi:

Šiši... nisva šla stavit, ker si nisi upal se uradno dogovorit. Povedal sem na kakšen način se lahko dogovoriva. Kljub prvi dikri ponudba še vedno velja... tko da čakam...

Joj keni...evo to bom copi paste in ti poslal,da nevs muto...

Dragi keni...seveda sprejmem tvojo stavo,saj jaz meni,da jLo nima šanse,da v letu 2019 osvoji svetovno prvenstvo v moto gp! Trdim,da ne more biti prvi,tako,da ce osvoji klobaso sem jz zmagu...

Zmagovalec stave prejme plato "staro pramen" bi jz...kero pivo napisi...

Je ok,ce ti to posljem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prva dirka....Tim in Toni razred zase ?

Tim je 3min pred iztekom časa prehitel Cairolija in vodstvo zadržal do konca. 

 

Ostali pa...??

FB_IMG_1554642856424.jpg

Popravljeno . Popravil Rey
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!