Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Sorty

MX GP 2019

Recommended Posts

jskrablin
pred 55 minutami, KennyJR pravi:

Mah... Če je pa Cairoli od treh voženj eno padel so ga pa izdali živci bla bla bla... A zdej če je pa Tim Slovenec moram pa pisat hvalospeve v vsakem primeru? Medtem ko bi ob taki predstavi tujca teptali na vse možne načine? 

Kr lepo pokaži, kje je kdo pisal s tvojim tonom o Cairoliju. Dejstvo je, da je imel eno res slabo serijo predstav med sezono, ki se je pol končala na oni ritem sekciji.

pred 57 minutami, KennyJR pravi:

Povej, po kom sem sral? Serješ ti tukaj... Jaz sem samo napisal nekaj dejstev... Tim pač zna bit serijsko na tleh... Letos smo opazili, da tudi Cairoli... Tako kot Herlings zna biti serijsko poškodovan... 

Daj še enkrat preberi kaj si napisal. In kako si to napisal. Pol pa se vprašaj če bi Tim kdaj postal svetovni prvak v kolikor bi bilo serijsko na tleh res njegov slog.

pred 59 minutami, KennyJR pravi:

Medtem ko vi to zelo dobro znate narest KTMovcema... Pa mi noben od njiju ni niti približno simpatičen... Samo dejte no... Pa sej to ni smučanje, pa nabijanje holzerjev na kol... A mamo lahko normalno debato in se ne linča vsakega, ki ne špila nekega patriota... 

Ti kr citiraj kdaj sem sral po Cairoliju. Ali komerkoli v tem športu. Čakam.

jskrablin

To je to za toti gnar. Tim se je malo lovil, očitno res ni bilo več prave koncentracije. On skok v drugi dirki je bil nevarno na meji kostoloma... sam je odnesel brez. Naslednja sezone bo zanimiva, sploh če bo Herlings sfural brez poškodb in bo Coldenhoff še naprej takole vozil. O letošnji pa ni kaj več za povedat.

1567512171197.jpg

jskrablin

Ajde, tole še nekak spada v ta kontekst. V Imoli so imeli pred MXGP dirko prvo dirko (sicer malo na impro ligo organizirane) eMX kategorije. In v njej je zmagal slovenski proizvajalec e-koles Qulbix na katerem je sedel Anže Svetek. Več o vsem skupaj se lahko prebere v MXGPMag online reviji, naklikaš puščico za naprej in bereš (prispevek je v angleškem jeziku) - https://issuu.com/mxgpmag/docs/mxgpmag073/65