Skoči na vsebino

Rešitev kje bi lahko shranil čelado na destinaciji


X_mo_to

Priporočene objave

Predlog ni slab. Kot prvo bi moralo biti poleg teh omaric parkirišče, saj če se pripeljem tja z motorjem in tam oddam opremo, potem moram tam pustiti tudi motor. Drug problem je, da sem potem omejen na tisto lokacijo. Razen če se s taksijem vozim naokoli. Pri prejšnjem motorju sem imel top case in je bilo super, vsaj čelado sem lahko pustil notri. Sranje je, če si na večdnevni furi in imaš kovčke polne druge krame. Tako sva z mojo lani po Dubrovniku šetala v polni usnjeni opravi. Na slikah zgledava, ko da bi naju kdo pred tem polil s škafom vode. In ker sva prava hepana, sva šla še na "sprehod" okoli obzidja. Vroče pa ko v savni. Nazaj grede sem že besno gledal kdaj bom kirega poševnookega usekal, ko mi je s selfi palco mahal pred nosom. 

 

Mogoče bi morali na določenih turističnih točkah postaviti javne omarice, ne samo za motoriste, ker nas je premalo, ampak za vse. Prav tako nismo zanimivi za celo leto. Podobne omarice kot imajo v trgovinah. 

Nekja podobnega:

https://www.slo-zeleznice.si/sl/novice/potniski-promet-novice/na-zelezniski-postaji-ljubljana-v-uporabi-nove-avtomatske-garderobne-omarice-za-shranjevanje-prtljage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah... manj kot se sekiraš boljše je.. 

Skledo za puding na komolc, in po fasngo v trgovino. Ga ni boljšega, kot gledat stare tete, kako se križajo, ko tlačiš zobno pasto, doručak in ostalo fasngo v prešvicano čelado. Potem prideš na blagajno in vse skupaj streseš na trak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, mene bolj zanima, kaj ima, da se kovček ne da zmontirat gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Buschi pravi:

Ma, mene bolj zanima, kaj ima, da se kovček ne da zmontirat gor?

Iz prve objave razberem, da vozi "dirkača"  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še na hayabuso, ki je  zame tahud dirkalnik...paše kufer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hočeš reči, da se ne vidi tvoje ritke, če jo zakriva kufer...   :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, KARMEN1 pravi:

Nekateri ne maramo kovčkov, ker pokvarijo videz motorja.

Tudi pelje se moped drugace...men not go...pa sprobu od razlicnih frendov...

Jz za celado nikoli nisem skrbel saj sem celado vedno za trak zaklenil pod sedez...

Bolj problem jakna ali kombinezon....enkrat se spomnim...imel z zajlo priklenjeno na mopi....ko vrnu vse smrdelo po urino in "zivalska" velika luza okoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 3. 2019 ob 10:26, J.a.m.e.s pravi:

Predlog ni slab. Kot prvo bi moralo biti poleg teh omaric parkirišče, saj če se pripeljem tja z motorjem in tam oddam opremo, potem moram tam pustiti tudi motor. Drug problem je, da sem potem omejen na tisto lokacijo. Razen če se s taksijem vozim naokoli. Pri prejšnjem motorju sem imel top case in je bilo super, vsaj čelado sem lahko pustil notri. Sranje je, če si na večdnevni furi in imaš kovčke polne druge krame. Tako sva z mojo lani po Dubrovniku šetala v polni usnjeni opravi. Na slikah zgledava, ko da bi naju kdo pred tem polil s škafom vode. In ker sva prava hepana, sva šla še na "sprehod" okoli obzidja. Vroče pa ko v savni. Nazaj grede sem že besno gledal kdaj bom kirega poševnookega usekal, ko mi je s selfi palco mahal pred nosom. 

 

Mogoče bi morali na določenih turističnih točkah postaviti javne omarice, ne samo za motoriste, ker nas je premalo, ampak za vse. Prav tako nismo zanimivi za celo leto. Podobne omarice kot imajo v trgovinah. 

Nekja podobnega:

https://www.slo-zeleznice.si/sl/novice/potniski-promet-novice/na-zelezniski-postaji-ljubljana-v-uporabi-nove-avtomatske-garderobne-omarice-za-shranjevanje-prtljage

Midva prikleneva z raztegljivo zajlo, pa je. Drugače pa že marsikje v tujini imajo takšne bokse - ful fajn.

IMG_0542.thumb.JPG.e260b0a893dafb4ef20b85203f15d9f6.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, KARMEN1 pravi:

Nekateri ne maramo kovčkov, ker pokvarijo videz motorja.

Aja, ja pol pa hod naokol v kombinezonu in čelado na komolcu...da si ne pokvariš videza pravga bajkerja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ene take omarice sem videl pri Madroniču ob Kolpi. ... fina... prostorna... zračna...pa še zmečkajo se ne obleke

... .samo da namesto ključa dobiš žebelj.... kamen imaš pa 5m nižje ob vodi...  :P

 

...malo za hec..    :P

image.thumb.png.779217facfc55d86d382186ec4b16d00.png

IMG_5303.thumb.JPG.9705469023eb2fc5022a9fb25950174a.JPG

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa, ideja o motorističnih omaricah ni tako slaba. Zdej, iz enačbe je potrebno vzeti TIC za ključ, ker niso odprti cel dan tja do polnoči.

Omarice, ki bi ob vstavitvi dveh evrov izpljunile ven kodo, s katero bi odpiral omarico. Kakšnikoli fizični ključi ne pridejo v upoštev, ker navsezadnje smo na Balkanu.

Zdej je samo potrebno to idejo predstaviti 212-tim TIC-om ali občinam po Kuri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Avstriji so te omarice "biker safe" čisto nekaj običajnega, vstaviš novec in je "tvoja", ko odkleneš, je novec spet tvoj

hofer varianta vozička

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!