Skoči na vsebino

125cc enduro motorji


Lupek

Priporočene objave

Eden ki ga dobro poznam je suzuki DR 125.Bil je moj prvi motor, sedaj ga ima brat, zadeva je vzdržljiva in primerna tudi za malo daljše poti.Z njim sem malo križaril po Hrvaški cca 400km/dan.

Drugače pa obstaja tudi Honda Dominator 125.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beta Alp 125 4T

CPI Sahel 125

Hyosung RX 125

Kymco Stryker 125 OffRoad

MZ 125 SX

MZ 125 SM

Rieju MRX 125 4T

Simson 125 GS

Alfer VRE 125

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, svaka čast, potrdil si da si vseved.

Meni je iz glave padel samo mini dominator, pa se to zato, ker ga je imel en sošolec iz srednje, ki sem mu redno z mojim bivšim (slava mu ) kazal moj avspuh + vse ostalo, kar je zadaj (hrbet, zad. blatnik, zad. luč, ...itd) On pa je skozi nekaj fretal po mašini, pa nikoli ni bilo dovolj. Tekmovalna relacija je bila Limbuš-MB (cca 2 km)

LP, ElB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice, kje si Ti si načitan, hitro jih naštej!

kaj? kdo? kje? ...huh,cisto sem zmeden.....a take stvari tudi obstajajo?

ja ja ok,samo o tej kategoriji vem pa res originalno nula.no domi 125 bi se vedel,pa TW 125 (?),ampak vec.......?? ej caki,grem po katalog........

evo,po motorrad-ovem katalogu,izdaja 2001 (novega se nimam ) se v D dobijo naslednji modeli:

beta alp 4T 124

hyosung XRX

Kymco stryker 125 on/offroad

MZ 125 SM

MZ 125 RT

MZ 125 SX

simson 125 GS/SM

yamaha TW 125

za SLO ti je pa najbrz brrrm ze vse povedal.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem le prelistal Motorradov in Bikerjev katalog za 2002.

Zato je v spisku dosti eksot za slovenski trg.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

živjo mene pa mal zanimajo enduro motorji 125ccm:? letos ga mislm kupt č bo dnar pa me zanimajo vaše izkušnje s temi motorji??kerga mi priporočate mal podatkov o teh endurah??!!pa še kšna slikca če se da!??!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo pozdravljen na forumu ;)

za 125 endure maš zlo veliko izbiro ... yamaha DT,suzuki DR,KTM exc,lc2, husqvarna wr,wre, kawasaki kmx,yamaha tw,gilera.....

uporabi iskalnik in poglej po temah od teh motorjov k že obstajajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj mal sm se že pozanimu sam me zanimajo osebna mnenja!jst išem bl enduro za ceste ne za enduro tekme!me pa zlo zanimajo KTM-ji al obstajajo tud taki "civilni"k s z njim lh vozš po cest na dovge relacije(avtoceste)??hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst išem bl enduro za ceste ne za enduro tekme!me pa zlo zanimajo KTM-ji al obstajajo tud taki "civilni"k s z njim lh vozš po cest na dovge relacije(avtoceste)??hvala za odgovore!

Ja za dolge relacije bi ti priporočal nekaj 4T recimo Suzukijevega DR-ja, ga imel sam in bil z njim zelo zadovoljen.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mislš bl po cest vozt poj exc odpade... lc2 bi še šlo :hmm: če pa mislš tko ene 80,90% po cest vozt bi bla pa husqvarna wre SM fajn... mašina je podobna ko od KTM-a pa res se lepo po cest pele (je pa supermoto).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa take mašince kj letijo brez d bi jih kj predelavu?pa kva se da kj s predelavam nardit??kva pa recimo yamaha DT kakšn motor je kj to (uredu al ne)??kakšn pa je kj ta suzuki DR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaho DT mam jest pa je super... rablenga dobiš za zlo nisko ceno hitrost brez da bi kej dokupu... ja dobrih 130km/h... biv sm pa z motorjam že v dubrovniku tko da se da tud na dovge fure lepo pelat.... tud vzdržvane je zlo pocen (primer nov bat 9.400sit) mav ola pa bencin pa gre....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry_junior a mi lh poveš približne cene take yamahe?no nekej takga bi jst rabu k je dost pocen pa k se da na dovge ture hodt-pelat!!!čim več napište o endurah 125ccm boste zlo pomagal hvala!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ti proporočam kawasaki kmx 125r! .) .)

je SKORAJ enak kot yamaha dt-vsaj po značilnostih!

ampak jaz prisegam na KAWASAKI KAKOVOST!! :OK: :yea2: :yea2:

drgač pa še maš tuklaj o tem motrju nekaj več! :)

kawasaki KMX 125R

lp!!

B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa take mašince kj letijo brez d bi jih kj predelavu?pa kva se da kj s predelavam nardit??kva pa recimo yamaha DT kakšn motor je kj to (uredu al ne)??kakšn pa je kj ta suzuki DR

Suza je šla okrog 100km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suza je šla okrog 100km/h

sam je pa 4T tko da mn kur, dl zdrži ne reb nbenga ola..... pa pač mav mn moči sam so pa stroški nasplošno manjši... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduro 125 ccm za dolge ture....hmm...ta dva mi prideta prvo na misel

ZA tvoje potrebe bi bil najboljši: HONDA XL 125 V VARADERO

Imaš tudi npr. YAMAHO TDR 125, samo je dvotakten

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja kr občutno manj moči ma!! .) .)

to je res ampak vleče na vse obrate ne sam na visoke tko k 2T... stroški so pa tud občutno manjši .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!