Skoči na vsebino

125cc enduro motorji


Lupek

Priporočene objave

tok ste govoril o tem tomosu...no kdo ga ma zdej??če ga ma sploh kdo???

pa je ta motor sploh že v prodaji?

oziroma če se ga da sploh že dobit??

pa kej ga majo, prodajajo, če je že zunej??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je ta motor sploh že v prodaji?

oziroma če se ga da sploh že dobit??

pa kej ga majo, prodajajo, če je že zunej??

Ga že prodajajo ja, na Maksi delavnici v Celju se je dalo z njim vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam suzukija dr 125 letnik 1998!pojavi pa se nasledn primer:ko se pelem pa prestavlam do 4. prestave je vse v redu ko pa prestavim v 5 ter 6 pa začne motor trokirati tak ko da bi hotu ugasnit!pa začne tud zgubljat hitrost!filter sm spucov,nevem ka bi lah to blo???LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam suzukija dr 125 letnik 1998!pojavi pa se nasledn primer:ko se pelem pa prestavlam do 4. prestave je vse v redu ko pa prestavim v 5 ter 6 pa začne motor trokirati tak ko da bi hotu ugasnit!pa začne tud zgubljat hitrost!filter sm spucov,nevem ka bi lah to blo???LP

fergazer vrjetno razštelan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

pa je ta motor sploh že v prodaji?

oziroma če se ga da sploh že dobit??

pa kej ga majo, prodajajo, če je že zunej??

Če ne drugje ga lahko z popustom dobite v koprski Tomosovi trgovini :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Zdravo. Mam eno vprašanje. Od soseda bi kupol ktm 250 exc-f (4t) Ponuja mi ga za 5k eur zraven pa mi da vso opremo. motor pa je letnik 2007 in ima prevoženih 350 kilometrov. Zanima me vaše mnenje. Motor je brez praske. A se splača dokupit supermoto felge. Mel bi ga mal za po gozdu pa po makadamu, če bi mel pa supermoto felge gor pa bi se vozu samo kake krajše relacije ali pa po kaki progi.

Hvala za mnenje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko poskusiš zmontirat felge od XT-jke gor svoje, pa boš videl potem če se ti splača ali ne :) Pomoje, če maš viška denarja še za felge bi jih definitivno vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se na avtonet vsake tok časa pojavjo kšne feltne za KTM... se pa splača kupt tale motorčk... čeprov za kšne divje suprmoto užitke je mogoče mal prešibak... za teren pa zakon lahk in okretn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc, najprej morm prodat svojo xt da bo keš aza ktm:) Tk da če kdo kupuje xtx oranžno z leo vinceti nej mi javi na pm:) Ej jerry, kok so tebe pršle supermoto felge pa diski pa to...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, si bil ti danes v Mozirju kaj? Js sm se pelu z pumpe, brez neke opreme, samo čelada, pa je blo na krožnem neki tvoji mašini podobnega.. :) Drugače pa če te zanima mogoče 450.. kolega prodaja RMZ-ja 450 K7.. morm rečt da je poštena zadeva hehe :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc, najprej morm prodat svojo xt da bo keš aza ktm:) Tk da če kdo kupuje xtx oranžno z leo vinceti nej mi javi na pm:) Ej jerry, kok so tebe pršle supermoto felge pa diski pa to...

LP

am...

feltne z diski in zobniki 120€ (honda cbr 92) disk ktm duke 320mm 70€ (ebay.de) distančnik za čeljust 0€ (oče + CNC) brušenje barvanje 5€ (samo barva ostalo sam) gume 0€ (ne morš varjet kaj folk stran meče) aja pa še distančniki za feltne spredi zadi in na disku 5komadov 0€ (homemade)

morm pa rečt da sm mu ogromn sreče s feltnam ker jih je skorej sosed prodajov in je po naklučju ratal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 750€ cca dobiš felne Rexfelgen pri Tomosu. Pa je že disk gor tud spredi. 315mm če se ne motm, pa plavajoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 750€ cca dobiš felne Rexfelgen pri Tomosu. Pa je že disk gor tud spredi. 315mm če se ne motm, pa plavajoči.

za tok dnarja dobiš že na ebayu komplet z gumam pa sam še našravfaš na KTM-a... pri teh od tomosa je vprašanje če sploh axa paše... pa distančnike bi sigurn mogu nrdit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednje leto grem delat izpit za 125ccm in me zanima kaj bi kupil (nov motor seveda)? Sicer tehtam med dvema motorjema in sicer Yamaho yzf 125r ali pa Husqvarno ker sm slišal da pride nova naslednje leto link . Sem pa iz gorenjseke in me zanima ker motor bi bil najprimernejši, ter da bi dobr u klanc uleku??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če v 4 temah vprašaš isto neboš dobu velik različnih odgovorov ker načeloma to isti folk vse prebere 3x... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pojbi dajte mi en nasvet.

motor k bom delal za njega izpit in ga tudi vozu bo najverjetneje husa sm125. to bi blo za po cesti furat.

zj pa se je moj stari odloču da bi kupli enga motora k bi ga jaz naganjal po goričkem in foter bi ga meu za pelat tja (50km v eno smer).

rabil bi nekaj močnejšega, kar bi še vedno lahko obvladoval, nekaj kaj se ne kvari pretirano (zato bi blo bolš kakega 4takt pomoje).

torej:

-vožen po goričkem; skoki, gozd, polja, blato,... offroad torej.

-more vlečt dobro saj bo motor več al manj se za zajebavat in zategavat (samo ne PREMOČNO!)

-poraba ne sme bit prevelika (max 10l/100km), vožen bi biu tudi po avtocesti

-4 takt, ali 2 takt k se ne kvari tega pa skoraj da ni.

-cena ni neka vlka ovira.

-250ccm+ prosm.

kaj bi mi priporočali?

jerry kak bi kj ocenu tvojga ktm-a?

hvala vnaprej za odgovore!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojbi dajte mi en nasvet.

motor k bom delal za njega izpit in ga tudi vozu bo najverjetneje husa sm125. to bi blo za po cesti furat.

zj pa se je moj stari odloču da bi kupli enga motora k bi ga jaz naganjal po goričkem in foter bi ga meu za pelat tja (50km v eno smer).

rabil bi nekaj močnejšega, kar bi še vedno lahko obvladoval, nekaj kaj se ne kvari pretirano (zato bi blo bolš kakega 4takt pomoje).

torej:

-vožen po goričkem; skoki, gozd, polja, blato,... offroad torej.

-more vlečt dobro saj bo motor več al manj se za zajebavat in zategavat (samo ne PREMOČNO!)

-poraba ne sme bit prevelika (max 10l/100km), vožen bi biu tudi po avtocesti

-4 takt, ali 2 takt k se ne kvari tega pa skoraj da ni.

-cena ni neka vlka ovira.

-250ccm+ prosm.

kaj bi mi priporočali?

jerry kak bi kj ocenu tvojga ktm-a?

hvala vnaprej za odgovore!

lp

novo ali rabljeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, sem mislo da sem napisau :)

rabljeno seveda, in ne mislim ga pol več prodat, ta motor se bo zgonu do daske.

sam upam da nebo kaj narobe z endurojem kr se bo fural po cesti vsak 2gi dan 55km po avtocesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, sem mislo da sem napisau :)

rabljeno seveda, in ne mislim ga pol več prodat, ta motor se bo zgonu do daske.

sam upam da nebo kaj narobe z endurojem kr se bo fural po cesti vsak 2gi dan 55km po avtocesti.

eh, nima bit kej, razno če ga držiš v rdečem polju ves čas :)

Talebi bil kar primeren, lahka in vzdržljiva endura, samo odvisno koliko €€ si pripravljen dati. Cenejša, malo močnejša (s pravimi modifikacijami) vendar z malo slabšimi zavorami in vzmetenjem je pa Yamaha XT 350.

Tadva, Suzuki DR 350 in Yamaha XT 350 sta nekje najvzdržljivejši in najbolj nezahtevnimi za vzdrževanje v klasi srednjih endur, samo sta pri nas precej redka.

PS: Če hočeš, se lahko zmenimo za probo XT-jke, če le nisi predaleč stran od Celjskega :)

Popravljeno . Popravil jegrmajstr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... kaj pa kaka husqvarna pa predvsem KTM-e exc modele sem gledal.

cena ni nekak problem, rečmo tam do 10000€, idealno okoli 3-7k.

pa mora bit mal močnejši, nočem se ga naveličat po 2h letah.

to kaj si mi dal za link, a se stem res lahko skače? mau bogi zgleja...

ja, se lahko zmenima za test, samo itak vem da mi bo super ker nisem poznavalec motorjev.

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!