Skoči na vsebino

Motorji odslej varni pred tatvino - kakšno je vaše mnenje?


motosvet.com

Priporočene objave

features.jpgMotorji odslej varni pred tatvino

Slovensko zagonsko podjetje Movalyse je razvilo napravo za varovanje vašega motorja. Z njo so prepričali tudi eno izmed največjih zavarovalnic v regiji, s katero zdaj skupaj ponujajo ultimativno varnost vašega motorja.

Več o tem tukaj: https://motosvet.com/news/view/63264-motorji-odslej-varni-pred-tatvino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu je seznam sunjenih motornih vozil

https://www.policija.si/seznami/ukradenavozila/uv_prikaz.php

če gledam po znamkah, leta 2018 niso sunili nobenega kawasakija, 2017 le en 250 kubični zzr, letos pa je izginil 1 motor, kroska 250

Je pa prav žalosten podatek pod zaporedno številko 9.

9  KAWASAKI  SERIJA ZX  LJMAUS  JKAZXT00JKA011000  NAVADEN - ČRNA 09.01.2014
Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če bo ta zadeva vezana na celoletno registracijo motorja, ali jo bo možno sklenit tudi npr. za 6 mesecev, kot je to primer pri ac vinjetah za motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

58 minutes ago, Snecer said:

tu je seznam sunjenih motornih vozil

https://www.policija.si/seznami/ukradenavozila/uv_prikaz.php

če gledam po znamkah, leta 2018 niso sunili nobenega kawasakija, 2017 le en 250 kubični zzr, letos pa je izginil 1 motor, kroska 250

Je pa prav žalosten podatek pod zaporedno številko 9.

9  KAWASAKI  SERIJA ZX  LJMAUS  JKAZXT00JKA011000  NAVADEN - ČRNA 09.01.2014

Men je kr logično, odkar je krize konec, tud tazaden lopov noče met Kawe.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omenil sem zaradi rizika kraje, da iz statistike izhaja, da je kraj motorjev zanemarljivo malo, pri tem pa prednjačijo takšni za potrošni material, kroske ipd.

Zadnjo malo gsko so sunili 2017.

Produkt bi pa pohvalil glede cene, ker zavarovalnica dejansko za majhni mesečno premijo ponuja kar solidno izplačilo v primeru kraje. Tako da je za moje pojme dejansko v ospredju ugodno zavarovanje, kot pa sama naprava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, izibajker pravi:

Zanima me, če bo ta zadeva vezana na celoletno registracijo motorja, ali jo bo možno sklenit tudi npr. za 6 mesecev, kot je to primer pri ac vinjetah za motorje.

Trenutno se lahko zavaruješ izključno za celo leto :) Ni pa potrebe po zamenjavi zavarovalnice za osnovno zavarovanje

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne upoštevamo mopedov in skuterjev, se v glavnem krade CB/CBR pa GS-ke. Prve za prodajo, druge za dele ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 22. 3. 2019 ob 11:13, motosvet.com pravi:

features.jpgMotorji odslej varni pred tatvino

Slovensko zagonsko podjetje Movalyse je razvilo napravo za varovanje vašega motorja. Z njo so prepričali tudi eno izmed največjih zavarovalnic v regiji, s katero zdaj skupaj ponujajo ultimativno varnost vašega motorja.

Več o tem tukaj: https://motosvet.com/news/view/63264-motorji-odslej-varni-pred-tatvino

Varni pred tatvino sigurno niso. Bo pa lažje izsledljiv ali pa (ko bodo lopovi predvidevali o vgrajeni napravi) raztrgan na licu mesta.

Pa pustimo to. Zanima me kako je z to telefonsko povezavo. Grem po čike in, ker je mopi prvi v garaži, nabijem čelado in gas. Telefon se doma dere kot zmešan. Drl se bo tudi, ko bom v službi in mopi doma selijo lopovi, ker ne slišim ter občutim vedno telefona.

Aplikacija deluje na modri zob in ko sem na celodnevni furi crkne baterija. Preden ugotovim, da je baterija prazna sem že zdavnaj stuširan in sit po večerji, saj zame telefon ni nujno zlo, ampak breme. Kaj se potem zgodi, če se moped premika?  ...  Nič-ukradli so ga.

Kak je pa postopek, ko dobim alarm, da se moped premika?   Kličem policijo in do prihoda traja, traja, traja! Končno pridejo, zapisnik, papirji, alkotest, tolmačenje aplikacije in gredo v akcijo (enkrat po praznikih) na drug konec mesta pobrat napravo, katera je bila odstranjena! Mopija pa ni!

Naprava je torej strogo odvisna od telefona, zavarovanju proti kraji verjamem in zaupam ravno tako, kot domačemu župniku in prosim, da me malo podrobneje seznanite z delovanjem čudežne škatlice.

Popravljeno . Popravil The Lakl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!