Skoči na vsebino

Nakup zazidljivega zemljišča


Scarabeo 500

Priporočene objave

Na lokaciji v trikotniku Velenje - Vransko - Slovenska Bistrica iščeva zazidljivo zemljišče. Ne iščeva parcele v strnjenem naselju, rada bi bila bolj na samem, odmaknjena od hrupa, na sončni lokaciji in ne v prehudi strmini. 

Če kdo ve za kakšno takšno parcelo, se priporočava za informacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

www.nepremičnine.si 

 

Gledam že tretjič, da ja ne bi kaj izpustil. :) Včasih ti pa kaj uide.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, smasher pravi:

tle maš dobr plan:

v pritličju trojna garaža, v nadstropju pa eno povprečno stanovanje :D

https://www.architecturaldesigns.com/house-plans/3-car-garage-apartment-with-class-14631rk

A misliš, da bom imel toliko konjenice. Za vsako žvat (žival :)) svojo garažo. Motor bo stal v dnevni sobi :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, Scarabeo 500 said:

A misliš, da bom imel toliko konjenice. Za vsako žvat (žival :)) svojo garažo. Motor bo stal v dnevni sobi :lol1:.

ah jst mam v glavnem brezkonjske zadeve in nism zbirčn pa se železje na kolesih kar nabira :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 3. 2019 ob 20:25, Scarabeo 500 pravi:

Na lokaciji v trikotniku Velenje - Vransko - Slovenska Bistrica iščeva zazidljivo zemljišče. Ne iščeva parcele v strnjenem naselju, rada bi bila bolj na samem, odmaknjena od hrupa, na sončni lokaciji in ne v prehudi strmini. 

Če kdo ve za kakšno takšno parcelo, se priporočava za informacije.

Občasno videvam oglasne table, ki jih lastniki tozadevnih parcel improvizirano postavijo na ogled...

Omenjeni lokacijski trikotnik prečekiraj po dolgem in počez, morda pa kaj zanimivega ugledaš...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi2 iskala kar par let. Večino boljših stvari se proda še preden prijadra na internet. Pomaga če se klatiš po gostilnah (to je bil pri meni velik hendikep). Poskusi še v lokalnih časopisih in pa med oglasi v trgovskih centrih.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!