Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Vito23
      Še par dni dopusta in je konec za letos. Morja in lezanja brez motorja imam dost zato sem popakiral svojo drago domov in na motor.  Danes start do Herviz do največjega termalnega jezera. Hotel je v samem centru in moram rečt, da so me madžari tukaj presenetil z čistočo. Jutri do blatnega jezera in domov. Razmisljava, da bi potegnila še en dan tukaj okrog sam nimam pojma kam bi šla. Budimpešta odpade...kaj bi bilo še kaj za pogledat, če ima kdo kakšno indormacijo? Jebemtis servis pa menjava gum sta na vidiku. 😉
    • Snečer
      če ni mogoče najti storilca, se pač kaznuje lastnik, imetnik vozila, v tem primeru ne sme dobiti pik, do sedaj so jih talali, kar je milo rečeno bolano trenutna ureditev Sedaj lastnik faše tudi pike. Če jih ima v zbirki preveč, se da doma zmenit, pa nekoga drugega iz familije obremenijo   Po novem (končno) pa bo lastnik "samo" plačal in nič več pravljic. Na koncu bo vedno nekdo plačal. p.s. pravni osebi ne moreš dat pik, ampak jih lahko samo pajsneš
    • Vito23
      Z motorjem ni nič narobe. Sodelavec je res pedanten in ga ne zanemarja. Non stop ga je čistil, servisiral. Sedaj ima hondo cb1100 in zaradi tega ta motor prodaja. Pokliči ne bo ti žal.
    • DinDiin
      Ko bos kredit dobil oz denar, bo tut morda motoristka 😋😁
    • ligenjček
      se pravi, če dokažem da nisem vozil jaz, plačam kazen ker sem lastnik, ampak ne dobim pa kazenskih točk? če sem prav razumel..
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!