Skoči na vsebino

Plačevanje raznih taks, parkirnin, kdaj odprejo, koliko je vstopnina..(Mangart, Logarska..)


BIF

Priporočene objave

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

prvi del da, sm lump

drugi del: pričaka me rampa če se ne motim oziroma zelena kučica.

A si odgovoril na moje vprašanje?

Nobene rampe ni. Pot je prosta. Tukaj imaš oba odgovora. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Nobene rampe ni. Pot je prosta. Tukaj imaš oba odgovora. 

ti si smešen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Tedybear pravi:

Torej..nekateri v Avstriji, pred recimo mitnico na Nockalmstrasse probate mimo, pa potem kritizirate lokalno skupnost, da kasira kar neko cesto???

Seveda ne...ker je to AVSTRIJA....tu smo pa vsi domači....vse je naše, vse vemo, vsak lahko vsakega..ebe.

Je pa res....če že kasirajo (Mangrt, Logarska...) naj potem postavijo ORNK rampo....če plačaš, greš mimo, če ne, lahko samo obrneš......tam ena bajturina, pa trikotnik iz prtljaznika, pa mladoletni inkasant(tka) res ne izgleda. 

Pogovarjamo se o Sloveniji in tukajšnjih kasiranjih. In v tej državi si plačal nadomestilo za uporabo cest in ne v Avstriji. Torej plačaš dvakrat pri nas, če plačaš občini, ko se spomni postaviti kolibe za kasiranje. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

Hvala. Za Bohinj si mi pomagal, a mi lahko še za Mangart, da prihranim tistih 5 evričev?

čisto po domače, če AU plačuemo astronomske zneske, bi jih lahko tudi našim. Edno eno prošnjo imam za naše, dejte denar namensko koristit :D

 

Na Mangart se pelješ mimo. Simpl. 

Našim plačaš, ko je to zakonsko rešeno in ne tako, kot je sedaj, ko plačaš dvakrat, saj si nadomestilo za uporabo cest že plačal. Naj uredijo parkirišče in pobirajo parkirnino. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, XTR pravi:

Od kdaj je rampa? 

pizda nehite nabijat, pa rešite problem:

Tule točno tule stoji človek (na sredi ceste), a naj ga povozim???

Namesto utemeljitve, zakaj bi kot kreten odbrzel mimo se z mano ubadate o tehnikalijah. Blagor ubogim v duhu!!!

 

1004997935_Breznaslova.thumb.png.a7826e01d67de8eea8b2249c0fa75fbf.png

 

 

Pravkar, Borutt pravi:

Na Mangart se pelješ mimo. Simpl. 

Našim plačaš, ko je to zakonsko rešeno in ne tako, kot je sedaj, ko plačaš dvakrat, saj si nadomestilo za uporabo cest že plačal. Naj uredijo parkirišče in pobirajo parkirnino. 

Tis car. In ko bom jaz šel mimo, bodo poklicali bovškega plavega, ki bo pribrzel z vsemi možnimi pomožnimi sredstvi samo da me obvladajo, fakoff maš preveč kolegov, ki drugače kot ti mislijo.

Spomni se samo kako je vožnja mimo stoječe kolone na meji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, thumper pravi:

a v avstriji tudi?

Jaz ne živim v Avstriji, tam ne plačujem davkov in taks...torej se kot gost prilagajm njihovim pravilom. Kot državljan Slovenije pa naj se udinjam lokalnim šerifom?

Nisi zmogel brihtnejšega vprašanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

ti si smešen.

Kaj bi ti sploh rad? Vprašaš in na odgovor napišeš, da sem smešen. Si sploh lahko predstavljaš, kako smešna je ta tvoja nerazgledanost in posledično kršenje vseh vrst predpisov, da se na koncu ustaviš pri kolibi ob cesti? Neizmerno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Pogovarjamo se o Sloveniji in tukajšnjih kasiranjih. In v tej državi si plačal nadomestilo za uporabo cest in ne v Avstriji. Torej plačaš dvakrat pri nas, če plačaš občini, ko se spomni postaviti kolibe za kasiranje. 

Se enkrat, pocasi, ampak res POČASI preberi, kaj sem napisal na zacetku te teme.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

pizda nehite nabijat, pa rešite problem:

Tule točno tule stoji človek (na sredi ceste), a naj ga povozim???

Namesto utemeljitve, zakaj bi kot kreten odbrzel mimo se z mano ubadate o tehnikalijah. Blagor ubogim v duhu!!!

1004997935_Breznaslova.thumb.png.a7826e01d67de8eea8b2249c0fa75fbf.png

 

 

Ne zavajaj. Še nikoli ni stal sredi ceste. Pa sem večkrat tam. 

Je pa res, da ne grem mimo znaka prepoved vožnje, ki stoji na začetku ceste, kot to narediš ti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Kaj bi ti sploh rad? Vprašaš in na odgovor napišeš, da sem smešen. Si sploh lahko predstavljaš, kako smešna je ta tvoja nerazgledanost in posledično kršenje vseh vrst predpisov, da se na koncu ustaviš pri kolibi ob cesti? Neizmerno. 

Hvala. Si mi dal že globoko misel ko si mi rekel, naj plavemu na meji zapizdim, da naj opravlja svoje delo. Edina razlika med mano in tabo na Mangartu je, da ko bodo prileteli ta plavi, jim boš pokazal izkaznico, pa se boste zmenili. Edina, lej mojster, raje pljunem 5€ pa grem gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Ne zavajaj. Še nikoli ni stal sredi ceste. Pa sem večkrat tam. 

Je pa res, da ne grem mimo znaka prepoved vožnje, ki stoji na začetku ceste, kot to narediš ti. 

heh

Pravkar, Tedybear pravi:

@Borutt 

Na Mangart NE pobirajo cestnine. 

on gre mimo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Tedybear pravi:

Se enkrat, pocasi, ampak res POČASI preberi, kaj sem napisal na zacetku te teme.

Res počasi in še enkrat preberi, na kateri tvoj zapis sem stisnil citiraj. 

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

pizda nehite nabijat, pa rešite problem:

Tule točno tule stoji človek (na sredi ceste), a naj ga povozim???

Namesto utemeljitve, zakaj bi kot kreten odbrzel mimo se z mano ubadate o tehnikalijah. Blagor ubogim v duhu!!!

 

1004997935_Breznaslova.thumb.png.a7826e01d67de8eea8b2249c0fa75fbf.png

 

 

Tis car. In ko bom jaz šel mimo, bodo poklicali bovškega plavega, ki bo pribrzel z vsemi možnimi pomožnimi sredstvi samo da me obvladajo, fakoff maš preveč kolegov, ki drugače kot ti mislijo.

Spomni se samo kako je vožnja mimo stoječe kolone na meji...

Sem ti že napisal, da ti tvoja nevednost povzroča težave? Nisem. Napisal sem, da je neizmerno smešna. 

Kaj pa naj naredi ta plavi? Kaj si kršil? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Res počasi in še enkrat preberi, na kateri tvoj zapis sem stisnil citiraj. 

spet flancaš. Se spuščaš na osebni nivo, ni pa konkretnega odgovora (če ga veš) z utemeljitvijo, da je nekaj legalno ali pa nelegalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Hvala. Si mi dal že globoko misel ko si mi rekel, naj plavemu na meji zapizdim, da naj opravlja svoje delo. Edina razlika med mano in tabo na Mangartu je, da ko bodo prileteli ta plavi, jim boš pokazal izkaznico, pa se boste zmenili. Edina, lej mojster, raje pljunem 5€ pa grem gor.

Beri. Beri in potem pametuj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

pizda nehite nabijat, pa rešite problem:

Tule točno tule stoji človek (na sredi ceste), a naj ga povozim???

Namesto utemeljitve, zakaj bi kot kreten odbrzel mimo se z mano ubadate o tehnikalijah. Blagor ubogim v duhu!!!

Preberi to večkrat... velja tudi zate. Vzemi viagro in spucaj najprej tehniko,.. vsaj ta čas  ne boš sral drugje. Nov dan, ista zgodba. Pa lep dan še naprej. 

Na sliki ni rampe, če veš odgovor mi  prosim sporoči. Lani je še ni bilo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Tedybear pravi:

@Borutt 

Na Mangart NE pobirajo cestnine. 

Kje sem pa jaz napisal, da na Mangart pobirajo cestnino? Si razumel iz tistega o dvakrat plačano? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, XTR pravi:

Preberi to večkrat... velja tudi zate. Vzemi viagro in spucaj najprej tehniko,.. vsaj ta čas  ne boš sral drugje. Nov dan, ista zgodba. Pa lep dan še naprej. 

Na sliki ni rampe, če veš odgovor mi  prosim sporoči. Lani je še ni bilo... 

umiri se, če ne znaš razumeti situacije se umiri al pa te bom jaz. Rampa ali človek, dejstvo je da te nekaj ustavi in dokler smo vsaj v normalni državi tudi čez človeka ne bom peljal.

Sicer je pa tema namenjena širšemu debatiranju o zakonitosti/nezakonitosti in posledično reševanju problema, ne pa pomagajmo Damiju na Mangart. Miško bil sem gor vsaj 10x, od tega nekajkrat plačal, nekajkrat ne ( če je zaprto) in me gladko boli đoko.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

heh

on gre mimo

 

Nikoli ne zmoreš nečesa argumentirati. Samo nekaj nabijaš in zavajaš ter na koncu vse zakleneš ali pa zbrišeš. Toliko zmoreš.  

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

spet flancaš. Se spuščaš na osebni nivo, ni pa konkretnega odgovora (če ga veš) z utemeljitvijo, da je nekaj legalno ali pa nelegalno.

To sem nekomu drugemu napisal in ne tebi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Nikoli ne zmoreš nečesa argumentirati. Samo nekaj nabijaš in zavajaš ter na koncu vse zakleneš ali pa zbrišeš. Toliko zmoreš.  

a bi nehal se z mano se ubadat? Si polpismen? Ubadaj se se zakonitostjo ali nezakonitostjo plačevanja nečesa in to na način da ne ogrožaš nikogar (vožnja mimo inkasanta je po mojem mišlenju blesava). Jaz bom zase poskrbel in tudi mimo znaka prepovedan promet (neverjetno ampak takrat ni nikogar in nikogar ne ogrožam). Ti si pa ne upaš. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

In ko bom jaz šel mimo, bodo poklicali bovškega plavega, ki bo pribrzel z vsemi možnimi pomožnimi sredstvi samo da me obvladajo.

Ne bo nikogar. Verjemi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Argument moči je padel sedaj. Zarad mene lahko pišeš o Mangartu in podobnih zadevah v zvezi z naslovom, le mene ne boš imel po zobeh, ker je nepotrebno in niti ne prispeva nič pozitivnega k temi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, DAMI34 said:

spet flancaš. Se spuščaš na osebni nivo, ni pa konkretnega odgovora (če ga veš) z utemeljitvijo, da je nekaj legalno ali pa nelegalno.

Kdo flanca?  A ni to dovolj jasna obrazložitev ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

a bi nehal se z mano se ubadat? Si polpismen? Ubadaj se se zakonitostjo ali nezakonitostjo plačevanja nečesa in to na način da ne ogrožaš nikogar (vožnja mimo inkasanta je po mojem mišlenju blesava). Jaz bom zase poskrbel in tudi mimo znaka prepovedan promet (neverjetno ampak takrat ni nikogar in nikogar ne ogrožam). Ti si pa ne upaš. :P

 

Če ne zmoreš nečesa argumentirati, raje ne vtikaj nos v to. 

O zakonitosti je bilo že vse napisano. Tudi odgovor župana si videl. Pa vse pozabiš. 

Vožnja mimo kolibe ti je blesava, ni ti pa blesava vožnja preko črte, skozi rdečo, prehitro, ... Res se je za vprašati, kdo ti je dal izpit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!