Skoči na vsebino

Plačevanje raznih taks, parkirnin, kdaj odprejo, koliko je vstopnina..(Mangart, Logarska..)


BIF

Priporočene objave

pred 19 minutami, skalar36 pravi:

Sej zdej smo ti povedali. In širi znanje naprej. Ne pa spuščat hlače dol, če vidiš, da jih tudi drugi. Poduči jih, da jim ni treba.

Če gre denar v koristne namene, dam jaz več kot je treba. Če pa en lokali šerif pobira zato, da bo svojmu sinčku\hčerkici kupil en gadget, zato, da ne bo videl, kako med tem krade ljudem... to pa ne. Če se le da.

Ljudje smo čisto zabredli. Danes ko pridejo k nekom rubit, je sosed vsel. Ne zaveda pa se, da lahko drug dan pridejo k njemu, pa bo njegov sosed TUDI samo vesel. Gotofi smo.

mal sva zašla v moraliziranje. hlače pa zaenkrat kr dobro drži zgornji del kombinezona, tudi ko grem mimo pravega znaka "prepovedan promet za vsa vozila", kar si pa nekateri ne upajo :P

Se moraš zavedati, da meni (pa niti ni potrebno) samo pojasnjuješ kako se lahko pošmuglam mimo nečesa, kar ni "vsaj po trenutni" zakonodaji ok. Zakonodajo pa se da spremenit, eno vejico premaknit, pa bo vse "kao" legalno.

 

 

pred 50 minutami, sesir pravi:

Skoda,da nisem blizje doma...bi si poleg ute dal lezalnik in vse,ki bi obstali glasno upozarjal,da vse skupaj nateg in kraja denarja z zegnom drzave!!!!

P.s

Seveda bi si poleg nesu termovsko kave in skatlo cigaret....

Borutt???

Ali bi si jz tud lohk dal mizo kje ob cesto....ustavljal promet....delil prospekte in kasiral po 5eu za tiste,ki bi sli mimo?Recimo na izvoz za rondojem v katerih od Slo term...ha se prospekte bi res kvalitetne talal...

P.p.s

Tudi jz nisem kupo kje zemlje in ceste kot je ni kupila obcina!!!!

jaz bom tut šel na en semafor pa krožišče, se hitro da nabrat denar. Ampak eni trije z Motosveta pa zihr naujo plačali :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

jaz bom tut šel na en semafor pa krožišče, se hitro da nabrat denar. Ampak eni trije z Motosveta pa zihr naujo plačali :P

 

Mogoce zasluzek...

Poleg ute sedis in vsak ko pride reces ali date njemu 5eu ali meni 2 in lahko greste...glede na vse prebrano taksno dejanje ni kaznivo???

Borutt prosim povej...mogoce mi bil to res en zabaven dan v katerem bi se zasluzil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo salo na stran...

Borutt nam prosim lepo razlozis kako lahko  policija dovoli,da se to dogaja???????

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

Jaz bom tut šel na en semafor pa krožišče, se hitro da nabrat denar. Ampak eni trije z Motosveta pa zihr naujo plačali :P

 

Tebe ali mene ovco bodo po hitrem postopku oglobili in odstranili...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, DAMI34 pravi:

Mislim da je zelo žalostno od nekoga, ki 100% tako rad upošteva znake, da ne upošteva znaka in cenika pri kučici, tudi tisto je znak, a je manj vreden od onih tvojih? :ras:

Sedaj je pa že čas, da pokažeš ta znak pri kolibi. 

Niso moji znaki. Žalostno, da tega ne veš :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Sedaj je pa že čas, da pokažeš ta znak...

Ja...in da docakamo tvojo obrazlozitev kako se ta goljufija izvaja in policija nic ne ukrene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasbprebe

pred 28 minutami, sesir pravi:

Ja...in da docakamo tvojo obrazlozitev kako se ta goljufija izvaja in policija nic ne ukrene...

Vsak plača prostovoljno. Kdor noče mu ni treba. Če se pa kdo počuti opeharjenega, pa poda prijavo na policijo, potem, pa mora policija po uradni dolžnosti raziskat. Sami od sebe ne morejo. Prijavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, skalar36 pravi:

Včasbprebe

Vsak plača prostovoljno. Kdor noče mu ni treba. Če se pa kdo počuti opeharjenega, pa poda prijavo na policijo, potem, pa mora policija po uradni dolžnosti raziskat. Sami od sebe ne morejo. Prijavi.

Jz nisem placu! In vse ni potrebno prijavit....pac policist lahko isto orgira oz celo mora,ce izve za kaznivo dejanje v prostem casu...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!