Skoči na vsebino

Toskana - prvomajske počitnice


Priporočene objave

Živjo motoristi,

med 27.4. in 4.5.2019 imam namen it z motorjem v Toskano za cca 4-5 dni (seveda če bo vreme). Je kakšen interesent za zraven s svojim motorjem. Šel bi turistično, vozim pa Yamaho Tracer 700.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo, v podobnem terminu planiram Assisi. (30.4. do 3.5.) Če si za, da skupaj prevoziva kak ovinek ali pa spijeva dobro kavo, javi.

Furam Street tripla, vozim umirjeno. Ker nimam kovčkov, načrtujem spanje v sobi s kopalnico in ostalo za žensko pomembno komoditeto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, BlondDiversion pravi:

Živjo, v podobnem terminu planiram Assisi. (30.4. do 3.5.) Če si za, da skupaj prevoziva kak ovinek ali pa spijeva dobro kavo, javi.

Furam Street tripla, vozim umirjeno. Ker nimam kovčkov, načrtujem spanje v sobi s kopalnico in ostalo za žensko pomembno komoditeto.

pejt na jadranko ... bova velik ovinkov poovinkala in velik kave pokavala :P

prepozn vidu tole povabilo  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, BlondDiversion pravi:

Živjo, v podobnem terminu planiram Assisi. (30.4. do 3.5.) Če si za, da skupaj prevoziva kak ovinek ali pa spijeva dobro kavo, javi.

Furam Street tripla, vozim umirjeno. Ker nimam kovčkov, načrtujem spanje v sobi s kopalnico in ostalo za žensko pomembno komoditeto.

Greš sam ali s sopotnico? Jaz bom imel sopotnico. Lahko si izmenjava številki in če se ujamemo kje komot gremo na kakšno pijačo. A greš/gresta direkt v Assisi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Očitno se nisva dobro razumela. Sem samostojna voznica in vozim načeloma sama. Najmanj kar si želim je, da bi pristala v družbi para.

Za kavo z vama torej kdaj drugič in kje drugje... Pozdravim, če srečam.

Srečne kilometre.

pred 8 urami, maus pravi:

pejt na jadranko ... bova velik ovinkov poovinkala in velik kave pokavala :P

prepozn vidu tole povabilo  :P

 

Imam v dobrem torej kofe na ovinku?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, BlondDiversion pravi:

Imam v dobrem torej kofe na ovinku?

maš :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, BlondDiversion pravi:

Živjo. Očitno se nisva dobro razumela. Sem samostojna voznica in vozim načeloma sama. Najmanj kar si želim je, da bi pristala v družbi para.

Za kavo z vama torej kdaj drugič in kje drugje... Pozdravim, če srečam.

Srečne kilometre.

Jaz se ponavadi tudi vozim sam ampak za v Toskano me je kolegica prosila, če gre lahko z mano. No pa greva mogoče kdaj drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pot imam približno začrtano ne pa terminsko (časovno) točno, ker sva se odločila, da greva na način do kamor prideva prideva in tam spiva. Štartava 1.5. in imava časa do 5.5. popoldan. Pred 30.4. itak ne moreš iti zaradi vremena.

Pot nekako takole: LJ – Benetke – Padova – Bologna – Pistoia – Firence ali Lucca - Volterra - San Gimignano - Siena - Montalchino - Bagni San Filippo - Montepulciano - Lucignano / Monte San Savino - Arezzo - Assisi - San Marino - Rimini - Ravenna - Benetke - Lj

Verjetno vsega niti ne bova uspela Zato se bova sproti prilagajala možnostim glede na čas.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj hudo pametnega v Toskani itak ni za videt ali?

Bil sem v Firencah v tisti katedrali, pa v Pisi sem si pogledal stolp, potem pa smo končali s komercialo.

No, cinque terre so tudi blizu, a niso v Toskani :) ne vem no, ni nek magnet, ali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo zaključil izlet:)

Moje mnenje....izlet priporočam vsakemu.....blo super.....vožnja pravi užitek. Zaradi pomanjkanja časa in vremena zadnji dan sem sicer kar nekaj izpustil zato bom sigurno šel še enkrart ob priliki.

Mesta sem prevozil z motorjem, ovinkov po lokalnih cestah je res veliko.....priporočam, da si vzamete en teden in greste na izi. Jaz sem bil 4 dni in mi je bilo premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Kako je zdaj v Firencah z omejitvijo prometa?

Ni mi čisto jasno glede dostopa do Piazale Michelangelo po Viale Michelangelo SS 67. 
Kot kaže SS 67 ni podvržena omejitvam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!