Skoči na vsebino

Nakup rabljenega MP3 v Italiji


BOJAN K.

Priporočene objave

Pozdravljeni. Moje ime je Bojan in sem nov član tega foruma. Potreboval bi vašo pomoč. In sicer iščem pomoč pri nakupu rabljenega skuterja (Piaggio mp3) v Italiji. Sam imam nagledanih par oglasov, sedaj bi pa potreboval nekoga, ki bi mi točno povedal proceduro vse okrog nakupa, prepisa, prevoza, itd., skratka celoten proces, ki je potreben, da ga pri nas postavim na cesto in vozim oziroma še najboljše, da mi kdo to, ki obvlada, uredi proti plačilu. Ima kdo od vas te izkušnje oziroma kakšna priporočila za točno določeno osebo. Hvala )bkonecnik@yahoo.com, 031/544-914).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/19/2019 at 11:05 AM, BOJAN K. said:

Pozdravljeni. Moje ime je Bojan in sem nov član tega foruma. Potreboval bi vašo pomoč. In sicer iščem pomoč pri nakupu rabljenega skuterja (Piaggio mp3) v Italiji. Sam imam nagledanih par oglasov, sedaj bi pa potreboval nekoga, ki bi mi točno povedal proceduro vse okrog nakupa, prepisa, prevoza, itd., skratka celoten proces, ki je potreben, da ga pri nas postavim na cesto in vozim oziroma še najboljše, da mi kdo to, ki obvlada, uredi proti plačilu. Ima kdo od vas te izkušnje oziroma kakšna priporočila za točno določeno osebo. Hvala )bkonecnik@yahoo.com, 031/544-914).

s kje si pa doma z goriške ???

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Novi Gorici Moto Fortuna
Mora bit blizu meje SLO vsaj 2x se moraš odpravit do tja ogled nakup.Potem sitnosti prepis na ACI (dogovorit se moraš kdo plača prepis okrog 80Eu) Dajatve pri nas + homologacija in čakaš 10- 14 dni za papirje( moraš imet kombi ali prikolico ker po cesti se ne moreš peljat).Če hočeš ravno tak motor moraš seč v žep ali pa,boljša varjanta je da greš k sivemu...u in se dogovoriš ta motor hočem on ti uvozi zrihta papirje prevzameš motor in greš samo na tehnični p.. En taki sivi je u NG ki uvaža iz  Italje.Poikliči in vprašaj cene

Moto Fortuna Tel:  040 808 889

Tu je še nekaj mnenji :

http://www.hondaforum.si/viewtopic.php?f=6&t=64809

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!