Skoči na vsebino

nujno!! težava s skuterjem


Priporočene objave

NAJPREJ BI VAS LEPO POZDRAU IN POHVALU TALE FORUM.

IMAM PA ENO RESNO TEŽAVO, IMAM PAR DNI STAREGA SPEEDFIGHTERJA IN SEM PREVOZU KOMAJ 150KM IN ŽE SE MI JE POJAVIL PROBLEM. ČE SE PELJEM Z HIROSTJO VEČ KOD 10KM/H SE V PREDELU VARIJATORJA OZ. JERMENA POJAVLA CVILEČ OZ. ZVOK PODOBEN VIBRIRANJU NEKE PLASTIKE. SE MOGOČE KOMU SANJA KAJ BI TO LAHKO BILO? MOGOČE KAK LEŽAJ??

HVALA ZA VAŠE ODGOVORE

LP DEJAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAJPREJ BI VAS LEPO POZDRAU IN POHVALU TALE FORUM.

IMAM PA ENO RESNO TEŽAVO, IMAM PAR DNI STAREGA SPEEDFIGHTERJA IN SEM PREVOZU KOMAJ 150KM IN ŽE SE MI JE POJAVIL PROBLEM. ČE SE PELJEM Z HIROSTJO VEČ KOD 10KM/H SE V PREDELU VARIJATORJA OZ. JERMENA POJAVLA CVILEČ OZ. ZVOK PODOBEN VIBRIRANJU NEKE PLASTIKE. SE MOGOČE KOMU SANJA KAJ BI TO LAHKO BILO? MOGOČE KAK LEŽAJ??

HVALA ZA VAŠE ODGOVORE

LP DEJAN

odperi dekl in poglej šraufe :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej izklopi caps lock, potem pa se bomo dalje menli :D

saj ne. verjetno kaka plastika vibrira - speedfighti so znani kot zelo nemirni skuterji - najvec tresljajev. pa menda znas ocenit al vibrira plastika ali pa kaj v motorju oz. prenosih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma. Prvič čujem, da bi spidfajt ružo. Ko ga boš predelo se ga boš navadno z njegovimi hibami vred. Pomoje ni plastika. Ziher kaki Auspuh, isto sranje ko se je kolegu dogajalo na Neosu, pa je skoraj popizdo. No sej jas bi tut. :wink: Ko je auspuh menjal ni blo trte mrte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem soliti pameti ampak če si v tem še "zelenc"kot jaz je najbolje če ga daš pregledati na servis..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem soliti pameti ampak če si v tem še "zelenc"kot jaz je najbolje če ga daš pregledati na servis..

To mas pa prov. Ker če ne znaš in sam šariš po motorju lahko narediš še vecjo piz****** kukr je an. In pol bos dav za popravilo 3x vec kot bi ce bi ga peljal ze prej. :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to ti jas tudi priporočam iz lastnih izkušn

sn šel leovincija sam gor šraufat pa sn pozabo dat vmes dihtungo, in vse zašrauflem in vklopim mašino, in mi je zrak ven šel, te pa me je raz****** in sn šel z račne nad šraufa in fuuul močno zategno, dokler ni počil šrauf ;) smola pač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neke vrste škrabljanje se je pojavilo na mojem Speedfightu 2, ko je crknil katalizator v avspuhu. Če sem dal malo več gasa, je nekako ružilo po zadnjem delu skuterja.

Katalizator mi je crknil po dobrih 500km. In tako sem imel dober razlog za nakup Giannellija. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za info: Mojemo prijatelju je enako tako delalo kot tebi (vibriranje iz variatorja) in ko sem mu dal gor lažje valčke zaradi menjave avspuha mu vibriralo še toliko bolj. TEŽAVA: šel je ležaj od gredi...LoL motor pa je imel takrat le nekaj čez 3000km :roll: Verjetno kakšna serijska napaka.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za vaso pomoč, sej ga bom pelu na servis, sam je res čudno, ker sploh ne morem določit točke kjer "brenči",pa vso plastiko sn pregledu... pa zanimivo je to da začne to delat ko se skuter mal ogreje...

lp dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAJPREJ BI VAS LEPO POZDRAU IN POHVALU TALE FORUM.

IMAM PA ENO RESNO TEŽAVO, IMAM PAR DNI STAREGA SPEEDFIGHTERJA IN SEM PREVOZU KOMAJ 150KM IN ŽE SE MI JE POJAVIL PROBLEM. ČE SE PELJEM Z HIROSTJO VEČ KOD 10KM/H SE V PREDELU VARIJATORJA OZ. JERMENA POJAVLA CVILEČ OZ. ZVOK PODOBEN VIBRIRANJU NEKE PLASTIKE. SE MOGOČE KOMU SANJA  KAJ BI TO LAHKO BILO? MOGOČE KAK LEŽAJ??

HVALA ZA VAŠE ODGOVORE

LP DEJAN

Če maš nov moped, pol pa garancijo koristi :!: :!: :!: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAJPREJ BI VAS LEPO POZDRAU IN POHVALU TALE FORUM.

IMAM PA ENO RESNO TEŽAVO, IMAM PAR DNI STAREGA SPEEDFIGHTERJA IN SEM PREVOZU KOMAJ 150KM IN ŽE SE MI JE POJAVIL PROBLEM. ČE SE PELJEM Z HIROSTJO VEČ KOD 10KM/H SE V PREDELU VARIJATORJA OZ. JERMENA POJAVLA CVILEČ OZ. ZVOK PODOBEN VIBRIRANJU NEKE PLASTIKE. SE MOGOČE KOMU SANJA  KAJ BI TO LAHKO BILO? MOGOČE KAK LEŽAJ??

HVALA ZA VAŠE ODGOVORE

LP DEJAN

Če maš nov moped, pol pa garancijo koristi :!: :!: :!: :wink:

no ,sej mi bojo na servisu popravli zadevco, garancijsko, sam a je mozno da se ta zadevca zvije zaradi obremenitev!!?? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAJPREJ BI VAS LEPO POZDRAU IN POHVALU TALE FORUM.

IMAM PA ENO RESNO TEŽAVO, IMAM PAR DNI STAREGA SPEEDFIGHTERJA IN SEM PREVOZU KOMAJ 150KM IN ŽE SE MI JE POJAVIL PROBLEM. ČE SE PELJEM Z HIROSTJO VEČ KOD 10KM/H SE V PREDELU VARIJATORJA OZ. JERMENA POJAVLA CVILEČ OZ. ZVOK PODOBEN VIBRIRANJU NEKE PLASTIKE. SE MOGOČE KOMU SANJA  KAJ BI TO LAHKO BILO? MOGOČE KAK LEŽAJ??

HVALA ZA VAŠE ODGOVORE

LP DEJAN

Če maš nov moped, pol pa garancijo koristi :!: :!: :!: :wink:

no ,sej mi bojo na servisu popravli zadevco, garancijsko, sam a je mozno da se ta zadevca zvije zaradi obremenitev!!?? :roll:

:twisted: Zadeva je narejena za obremenitve, ne pa sam za gledat :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!