Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• motozajebant
      Še nikol noben ni zaradi hitrosti umrl. Če me razumete seveda.   ps. kolko vem, so na AC radarji tak nastavljeni na 20+ kmh... vsaj tako mi je bilo pred kakim letom rečeno  @Borutt, popravi če se motim....
    • nejc74
      To se bos navadil v enem tednu. Drugače pa so velike ure moda zadnjega casa, približno tako kot veliki avti. Ampak saj poznas ono, mala cura velik avto in obratno. Resno, od devetdesetih so zacele ure postopoma večati, to kar se danes zdi ura za malo zensko roko je bila takrat normalna moska ura. In razlog tici predvsem v bahaštvu lastnikov, ki so zeleli da kar cim vec ljudi vidi uro na njegovi roki. Tako da, manjsa ura ni nic manj robustna, pa se vsem sodelavkam bo jasno, kaj ti bignla...  
    • tomaz69
      Ja kaj pa drugega? Kaj si imel v mislih? 😚 Namreč starejšim se pulz zelo redko preveč dvigne...z leti slabi srčna mišica in tudi pri športnikih se pri določenih obremenitvah pulz manj dviga    Max su= 220-leta (Karvonen formula) Max su = 217 – ( leta × 0.85) (formula po Miller- ju)
    • TomyK
      Hvala za nasvet. Kličem na servis!
    • S1000R
      na mojem 2016 (R) negre enostavno brez menjave stopalk oz nekega kit-a bi tudi jaz menjal
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!