Skoči na vsebino

MT Helmets čelade


avro

Priporočene objave

A kdo pozna čelade MT  Helmets??

Menda so Španske.  Kakšne so izkušnje z njimi?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jih opazil med iskanjem cenejših preklopnih čelad. Po prebranem testu Atoma me ni ravno prepričala...so pa lepih poslikav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
Ob 4. 5. 2019 ob 19:59, vandrovec pravi:

Sem jih opazil med iskanjem cenejših preklopnih čelad. Po prebranem testu Atoma me ni ravno prepričala...so pa lepih poslikav.

Kaj pa ti veš o tej celadi če je nis probal....celada je popolnoma ekvivalent dosti dražj8m kot npr.hjc..nolan..ipd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Imam, sicer ne dolgo. Model KRE SV.

Mogoče mi je vizir malo trd za odpiranje, saj ponavadi skoraj čelado prej obrnem preden se odpre. Lahko bi bilo mehkejše definitivno. Sicer pa v redu. Zračnost ok, za rošenje sem dodal pinLock. Je pa res mogoče glasna, ampak kolikor berem večina jamra tudi pri ostalih čeladah. Verjetno za kaj več cvenka delujejo kaj bolje tole je pa bilo v okolici 200€ tako da je kar je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Kupil čelado pred dvema mesecema in lahko rečem verjetno nikoli več. Zelo nekvalitetna izdelava, zaščita jermena za pritrditev razpada po šivih, ko so se premaknejo zračniki pa je toliko škleptanja plastike kot da bi imel kilo lešnikov pod čelado. Tako da nikoli več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!