Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
avro

čelade mt helmets

Recommended Posts

avro

A kdo pozna čelade MT  Helmets??

Menda so Španske.  Kakšne so izkušnje z njimi?? 

vandrovec

Sem jih opazil med iskanjem cenejših preklopnih čelad. Po prebranem testu Atoma me ni ravno prepričala...so pa lepih poslikav.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Scarabeo 500
      Zame močno pretirana. Dnevni stroški pri meni so bili od 90€ do 120€ na dan. Največ se da prišparati pri spanju in hrani - kje spiš in kaj ješ - to je zdaj vprašanje. 
    • Tedybear
      Par iz Cerknice se je odločil, da gre na dopust v Dalmacijo. Odločila sta se, da bosta v istem hotelu kot ponavadi. Zaradi službe žena ni mogla odpotovati istočasno z možem, zato je on odšel dan prej. Mož se je prijavil v hotel in ker je imel računalnik v sobi, je ženi poslal mail. Žal se je zmotil pri vpisovanju naslova, ter izpustil eno črko. Medtem pa se je nekje v Kranju vdova ravnokar vrnila iz pogreba svojega moža. Odločila se je, da preveri elektronsko pošto, v pričakovanju izrazov sožalja zaradi smrti moža. Ko je prebrala prvo sporočilo, je omedlela. V sobo je prihitel njen sin, videl nezavestno mamo na tleh in sporočilo na ekranu: "Moji preljubi ženi. Prišel sem. Vem, da si presenečena, da se ti javljam, vendar imajo po novem tu tudi računalnike povezane z internetom. Ravnokar sem prispel in se vpisal. Sporočam ti, da je vse pripravljeno za tvoj jutrišnji prihod. Se že veselim, da te spet vidim. P.S. Tu spodaj je res vroče!"
    • vandrovec
      Krpa ne bo dovolj, najmanj polirna pasta ali celo vodobrusni papir pred polirno pasto...sem očistil že nekaj žarometov, vedno pa je bila ta meglica na zunanji strani.
    • Tedybear
      Na drat in krpo sem tudi jaz pomopislil...AMPAK....je notri "senčnik" čez žarnico....ne gre. Hvala..bom brskal naprej...
    • Hytech
      Je kdo vozil Conti Attack SM gume? Zanime me kilometrina (koliko km se z njimi naredi), grip v mokrem, pa grip na zalivkah in talnih označbah?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!