Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      Če mene osebno vprašaš: vsi gadgeti in ostale pritikline: -cornering lights..rabil 2x u lajfu, so noro dobre, izboljšajo vidnost ponoči, ampak ne rabim -semiaktivno vzmetenje, je qul, nobenga dela, se da spremenit med vožnjo, prednapetost pred vožnjo s pritiskom na gumb. A ga pogrešam: NE, ni nujno, ma nekaj pomanjkljivosti, čeprav je resnično dobro. Namreč fidbek podlage je za odtenek bolj slab, ali pomankljiv, da pretiravaš ti ne pokaže, ker tak dobro pobira napake, neravnine itd. Ga rabim: NE. Gre čist komot prilagoditev z rolerjem (prednapetost) pa še vem, kaj se dogaja pod ritjo. Samo 2 zadevi sem opisal. recimo OEM vtičnica 12V original 90€, jo kupim pri lojzu in zmontiram=15€ itd Torej, tudi po nekaterih testih Versisa je bila končna misel: Ne kupujte SE modela, vzemite vstopni model, bo cca 4 jurje manj (ne vem točno cene) pa še vedno dobite zelo vrhunski moped. Če bi jaz šel na Versača bi zihr to varianto ubodel.  
    • 3SS
      TOTE!
    • VS800
      KEre TO?
    • DAMI34
      Al Potrču manjka pozornosti, al je pa res tok blizu "organom", ki o tem odločajo. Nej mi pofukajo počitinice bom še koga ubou   resnično se vprašam, ko je spet paranoja...pa ne kok je okuženih (testi so itak delno zanesljivi, zato se pri hudo rizičnih 3x ponavljajo-zdr. delavci napr) kok je hospitaliziranih, kok je na respiratorjih...fak..vse tiho. Sem se odločil, da do nadaljnjega ne jebem več korone. ps. 400.000 brezposelnih v EU po novem zaradi te drame..aja, to nobenga k ma sigurno službico ne briga.
    • DAMI34
      v temi pnevmatike splošno  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!