Skoči na vsebino

Sodeluj: Kognitivne sposobnosti neigralcev in igralcev video iger


Priporočene objave

Živijo! 

Delam magistrsko nalogo iz kognitivne psihologije, v kateri primerjam kognitivne sposobnosti neigralcev video iger in igralcev akcijskih video iger. Pri tem ne gre za običajno anketo, ampak za kognitivne teste - podobne na primer uporabljajo pri ocenjevanju pilotov. 

Zelo bom vesela, če mi pomagate in rešite te teste, v kolikor se najdete v opisu ene od skupin. V raziskavo bom vključila posameznike (18-35 let)

1. ki ne igrajo video iger (teh mi najbolj primanjkuje - moški neigralci, če obstajate, prosim rešite:)

2. ki igrajo akcijske video igre (to so strelske in akcijske RPG). 

 

Teste lahko rešite na tej povezavi: https://kognitivniprofil.net

Pri reševanju dobite povratno informacijo o svoji sposobnosti mentalne rotacije, obsegu pozornosti in kognitivni fleksibilnosti! Traja do pol ure, rešuje pa se na računalniku, priporočljivo z običajno miško. 

Če imate kakšno vprašanje ali komentar, bom vesela odziva!

Hvala vsem, ki boste rešili ali posredovali naprej!  happy.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prestar....:slap:

Nisem najboljši, sem pa definitivno med boljšimi v RPG igri Insurgency...:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem prišel do točke: vpiši svoj email, sem stisnil: :jezik:

Drgač pa: Crysis 1,2,3 razturam, HL1,2 itd razturam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz v življenju nisem igral niti ene same samcate računalniske igrice. Jebiga, sem pač mal čuden, ker sem spreten z žogo, na smučeh, pa z kaksnim malim loparjem.:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko vidim, vas spet večina ne zna brat al pa se težko sprijaznite s starostjo. ? Tudi sam sem hotel klikniti na anketo, pa sem videl da sem prestar, da bi bil za anketo zanimiv. :huh:

 

 

P.S.: Lahko pa probaš na Ringaraja forumu, tam je več pomladka.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, euterpe pravi:

Sej mail ni obvezno izpolniti ?

sori, ampak včasih hitro beremo, pa ne ugotavljam kaj moram pa kaj ne..itak sm prestar :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, maus pravi:

:huh:

a se tukaj dela starostna diskriminacija  :dry:

 

:friend1:

 

... jest ful rada igram igrce.... ;).... sam ankete naum izpolnila.... nimam cajt ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/5/2019 at 11:47 AM, euterpe said:

Pri reševanju dobite povratno informacijo o svoji sposobnosti mentalne rotacije, obsegu pozornosti in kognitivni fleksibilnosti!

Kodo imam zapisano, mail se ni prisel... ...pride ko se anketa generalno zakljuci, ali ko je posameznik koncal z anketo/testom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Zok said:

Kodo imam zapisano, mail se ni prisel... ...pride ko se anketa generalno zakljuci, ali ko je posameznik koncal z anketo/testom?

Svoje rezultate vsak dobi sproti. Na mail pa dobiš rezultate, kako si se odrezal v primerjavi z drugimi, ki so to rešili - tako da bo to razposlano šele, ko se generalno zaključi. ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej nocem biti nestrpen... ...ampak sem rahlo nestrpen.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!