Skoči na vsebino

Maksi skuter 650 GT


Priporočene objave

Pozdravljeni!

Kupil sem skuter BMW 650 GT letnik 2013. Vozim ga tri sezone, opravil sem okoli 6000km. Skupaj jih ima okoli 15000 km. Letos je prišlo do hujše okvare na motorju, zaradi preskoka faze so domnevno poškodovani ventili saj je ugotovljeno, da ni dovolj kompresije. Okvara je nastala ko sem skuter normalno ustavil, pri ponovnem zagonu pa so nastali problemi. Zanima me če ima kdo podobno izkušnjo in kako je problem rešil. Hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljen,

ponavadi se ventili na skuterju nastavijo pri 30000 km. A je bil skuter pripeljan iz tujine? Jaz imam C650GT že 3 leta in vse brez problemov, razen rednih servisov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljen.

Druge ni kakor, da razdres najprej pokrov ventilov in tako naprej....

Preskok faze ali ima pogon  odmične gredi preko jermena, verige?

Popravljeno . Popravil klemen55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Ob 11. 5. 2019 ob 8:16, davorinb pravi:

Pozdravljeni!

Kupil sem skuter BMW 650 GT letnik 2013. Vozim ga tri sezone, opravil sem okoli 6000km. Skupaj jih ima okoli 15000 km. Letos je prišlo do hujše okvare na motorju, zaradi preskoka faze so domnevno poškodovani ventili saj je ugotovljeno, da ni dovolj kompresije. Okvara je nastala ko sem skuter normalno ustavil, pri ponovnem zagonu pa so nastali problemi. Zanima me če ima kdo podobno izkušnjo in kako je problem rešil. Hvala za odgovor!

Kaj točno se je zgodilo? Meni je letos na poti v tujino preskočil časovna veriga pri ventilih, ogromen strošek popravila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

bmw se vedno šraufa če ne ni taprav bmv pa sem zasledil da te bmwje dela kimho kitaj nevem je to res

z japonci ni nikoli nobenih težav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, petek123 pravi:

bmw se vedno šraufa če ne ni taprav bmv pa sem zasledil da te bmwje dela kimho kitaj nevem je to res

z japonci ni nikoli nobenih težav

Res je...Kymco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bi imel tega BMW, pa ne upam. Nočem visokih stroškov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!