Skoči na vsebino

Big 3's


mladench

Pick one  

55 članov je glasovalo

  1. 1. Pick one

    • KTM 1290 Super Adventure S
      16
    • BMW R 1250 GS
      27
    • Ducati 1260s Multistrada
      12


Priporočene objave

pred eno uro, mladench pravi:

ma versys je GRD, Triumph nič bolje, V strom nič posebnega, AT je še v mislih...

Jah a ni luštn k se prpelš na OMV s TOP mašino pa te gledajo k boga... men še mal ego pol zraste, da se še bolje peljem čez ovinke. Paše mi. Pa če si ga lahko trenutno privoščim, zakaj pa ne? (zato ker je vseeeno veliko € za en moped)

Drgač pa moj pogoj, da je v mojih očeh lep in da ima več kot 100KM. Višek moči samo zato, da se polno naloudan s tremi kufri in ženo, lahko kulturno vozim in ko potrebujem gas, se motor tudi kam premakne. 

tisto o bogu, ko prideš na OMw...če pogledaš mašine ki so tam parkirane, so itak sami bogovi na kavi :P

Versače je relativno drag, pa recimo grd. Tudi od presežka moči ne poka, zna pa bit hudičevo prijeten za ležerno kruzanje.  Za isto ceno se dobi KTM ADV, tak da je za razmisliti.

ps. od viška kojnu, ne boli glava :D

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, krucymucy pravi:

Med temi tremi definitivno GS.

Zanesljivost in servisna mreza meni veliko pomeni.

KTM cuka, MTS ne vem, najbrz tudi. BMW je uglajen.

Kateri najbolje drzi ceno pa tudi ni dvoma.

sori ampak adv nič ne cuka

pred 22 minutami, jskrablin pravi:

Po uglajenem poprdavanju naokoli z SX-om in GS-om ti zna bit katoom malo kulturnega šoka.

Lahko potrdim, da ni bilo nobenega šoka. Vsaj pri meni ne. Je pa ADV veliko bolj uglajen kot moj GT. Pa že moj mi ni predstavljal motnje.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

sori ampak adv nič ne cuka

Lahko potrdim, da ni bilo nobenega šoka. Vsaj pri meni ne. Je pa ADV veliko bolj uglajen kot moj GT. Pa že moj mi ni predstavljal motnje.

 

tebe ne cuka k te nima za kj cukat :lol1:

 

O teh mopedih vem bolj malo/nič, sam KTM je najbol fukish

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktm, definitivno .. :D

tisto glede OMVja pa bi morda priporočal še da po nakupu plastificiraš račun in ga trajno priklamfaš nekam na zelo vidno mesto, predlagam vizir .. wau učinek bo še večji! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda GS. Sploh sedaj z novo mašino. 

Sigurno bolj udoben kot ktm in ducati. Moč? Ne rabiš in ne izkoristiš tistih 136hp kaj šele 160hp.

Navora ima preveč tako, da BMW GS!! :) sam poglej to lepoto ? 

IMG_20190511_120224_943.jpg

Popravljeno . Popravil Vito23
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, Vito23 said:

Seveda GS. Sploh sedaj z novo mašino. 

Sigurno bolj udoben kot ktm in ducati. Moč? Ne rabiš in ne izkoristiš tistih 136hp kaj šele 160hp.

Navora ima preveč tako, da BMW GS!! :) sam poglej to lepoto ? 

IMG_20190511_120224_943.jpg

Navaden v kaki drugi barvi je lep ja. Moder z zlatimi feltnami recimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem glasoval, tema je dobra, komentarji pa malodane bizarni. Zakaj bi bil človek premlad za ta motor? Edini razlog pri meni, da sem si ga šele pri 45 kupil je bil, da sem se prej vedno samo slinil po njem, pa nikol ni bilo dost kinte, da bi si ga privoščil. Pravite, da je grd. Mogoče. Marsikomu je Rolex lep, men pač ni. Osebna preferenca, nima nekega pomena za vsesplošno dobro. Men recimo je GS od taprvega R 80 G/S naprej ful lep. Zanesljivost? Stroški servisov? Zato ga pač ne kupuje mularija, ki bi doma šraufal, ker ni poceni. Dokler bo garancija ga bom vozu, pol pa bom drugega vzel, če mi bo pasal. Sicer pa dvomim, da so bistvene razlike pri cenah vzdrževanja. In če so ti cena servisov, kasko, registracija in poraba nek faktor, ki te odvračajo od nakupa, potem takega motorja ne kupuješ, ampak kvečjemu sanjaš o njem, če ti je pač všeč. Kdo ga kupi, ker ga potrebuje? Malo je takih, ki potrebujejo GSa, kot je malo takih, ki potrebujejo Panamero, X5, Q8,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se jezit. GS je najcenejsi za vzdrzevanje od treh navedenih.

Najbolje drzi ceno in upam si trdit da je najbolj zanesljiv.

Aja in cuka najmanj.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, krucymucy pravi:

Ne se jezit. GS je najcenejsi za vzdrzevanje od treh navedenih.

Najbolje drzi ceno in upam si trdit da je najbolj zanesljiv.

Aja in cuka najmanj.

sej tut sune najmanj od vseh treh :P

Da drži ceno itak. Pri vzdrževanju smo najbrž tam tam s cenami oziroma je MTS dražji od obeh (seveda če je desmo servis še vedno na 24kek, tega nisem preveril, sem pa vsaj temo odprl)

O zanesljivosti?

Hm, če moje mnenje kaj velja, mal sreče moraš imet, pa bo vse zanesljivo ali nesreče, pa se lahko marsikaj pokvari. Drugo pa je kako se reklamacije upoštevajo in katera blagovna znamka ima najboljše zaledje in najdaljšo garancijo in tu bo najbrž BMW z najboljšo podporo.

Čeprav, tak moped se kupi s čustvi, nikakr ne s preračunljivostjo. In potem ga moraš hvalit na vse pretege, ter mu odpustiti vse napake. Dejansko je kot žena. Kar si podpisal si podpisal in s tistim moraš živeti, v dobrem in slabem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

Čeprav, tak moped se kupi s čustvi, nikakr ne s preračunljivostjo.

To velja zate, mogoce se za koga, nikakor pa ne za vecino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

To velja zate, mogoce se za koga, nikakor pa ne za vecino...

itak, zato se pa mam tok fajn :ras:

braaap, braaaap, pk, pk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi nekaj. Čeprav moj glas v tem primeru gre KTM-u.

Najbolj pomembno pa je, da ne kupiš tistega, ki je bil narejen u ponedeljek, ali pa v petek. Ob ponedeljkih so še delavci utrujeni od vikenda, pa bl fuflast sestavljajo. V petek se jim pa na vikend mudi, pa spet kej pozabjo dat zraven.Tko da zdej veš keri motorji se kvarjo.

Dober nakup ti želim.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, mladench pravi:

Na daaaaleč se spogledujem z menjavo, so pa moje želje kar visoke :D sxa bi zamenjal za nekaj višjega in kaj, itak mi najnovejše najlepše. No pa me prevzame in sem že skoraj odločen, da bom, pa si premislim, češ butl, pa nauš tolk dnarja dajal za moped. 

Cene so visoke, pa se mi zdi, da še najlažje kupit. Za tako novo igračko bi skoraj vrjetno moral vzet kasko (ali pač?), potem so tu redni servisni stroški, kjer opazim, da so par sto €€ višji kot jih imam sedaj in na koncu še zanesljivost teh motorjev?

V vsaki temi nekdo jamra in skritizira. Hjaaa saj ponavadi je tako da, skritizira tisti, ki ga nima, hvali pa tisti ki ga ima... tako da si je težko ustvarit neko realno oceno kaj je res in kaj od teh znam kje bolje nabavit. Sicer pa za tak denar neb smelo bit zaj*bancije s temi mopedi.

Vem, najbolje je, sprobaš sam in si ustvariš oceno, če ti ni všeč prodaj naprej in sprobavaj dalje... sam tle je kar dosti €€ v igri.

Torej, kaj bi vi izbrali od teh treh? Vsi trije so mi všeč. KTM SA še nisem vozil, GS mi postal všeč po testni vožnji (videz ne toliko kot ostaledva), Duče pa lepotaaaaa :wub: Plusi in minusi iz vaše strani...

KTM 1290 Super Adventure S

BMW R 1250 GS

Ducati Multistrada 1260 S

 

saj vem, tu bom pljunil na karbid pa nakoncu vas itq nebom upošteval :naughty: ampak takele teme še ni, pa ajd... kaj bi če bi?

Vse tri preizkusi in se odloči za tistega, ki ti je najbolj všeč. Ker nič drugega ti ne sme biti bolj pomembno, kot tvoj nasmeh med vožnjo. Poslušaj sebe in nikogar drugega ter preskoči to temo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

zmazek tale gsa

Rezultat iskanja slik za syria tank with cage

Samo ne tako velik zmazek kot enooki cyclops pardon versys...

Kupi tistega, ko ti je najbolje všeč. Jest sem sanjal o GSA in sem si ga privoščil pa sem še mlad. Vsi  so dobri motorji za ta denar.

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Čeprav, tak moped se kupi s čustvi,

Mhm. Kupiš ga s čustvi. Plčaš oa s cca 20 000€, oziroma, fafaš na 3zirajd.  Men so te cifre čisdt nore

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Vito23 pravi:

Samo ne tako velik zmazek kot enooki cyclops pardon versys...

tam je samo maska "nenavadna" pri gski pa je teh elementov preveč, pravi zmazek, od cilindrov, do wc luči itd.

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Zanimivo, berem temo in skoraj vse komentatorje poznam.

Eden je motorist še zelen, ma GS a pameten v tri pm.

Eden ima Kawasaki, drugega ne obstaja, težek provokator, čeprav ima velikokrat prav.

Eden nima nobenega od omenjenih a ko se zapelje 5km ti lahko napiše obnovo.Veliko da na grafe in teste, ki jih pišejo tepci, da bodo se kdaj dobili kaj za vozit.

Drugi je pameten , saj ima značko, vtakne se v vse, tudi v tisto za kar nima tri pike znanja, polen nasvetov.

Eden je težek privatnik, lahko si kupi kar češ a še vedno vozi jajca in še ta sposojena.

En z novim gs komentira o udobnosti teh motorjev, pa nima pojma kak je prevozit 1000km v kosu, tu potem lahko kompetentno komentiraš o udobnosti.

Potem imamo tu še direktorje, razmišljanje vladajoče koalicije in v zdravstvu je pravljica.....

In se moja malenkost KTM 1190,1050 in 990adv  od Krampov.

Lastil 1200mts l 2012

Lastil GSA zadnji zračno hlajeni.

Ampak kaj pa jaz vem sem samo lep, temen in pameten .....20cm 

3.....2.......1.'''''''''.''''

 

na fb piše 18cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kmet2 pravi:

Zanimivo, berem temo in skoraj vse komentatorje poznam.

js tut tebe poznam ?

Multisolo bi meu, ker mi je najlepši ... pa naloudana je z vsem ... če bi se moral zaradi smrtno smrtnih groženj odpovedati najboljšemu motorju na svetu, katerega si trenutno lastim in si nekaj drugega izbrati, bi bila Multistrada Pikes Peak ;)

22,53 cm  :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kugelschreiber pravi:

Mhm. Kupiš ga s čustvi. Plčaš oa s cca 20 000€, oziroma, fafaš na 3zirajd.  Men so te cifre čisdt nore

 

ekonomičen nakup je nakup rabljenega mopeda do 10 kek, potovanje s čim krajšo razdaljo, spanje do 15€/glavi, hranjenje s sendviči in to samo 2x dnevno, zvečer met s sabo lastno litrco vina :P

20 jurjev v motorju al 20 jurjev na banki? Hm... z unimi jurčki ki sem jih tresnil v moped mi občasno pride, z unimi na banki...ja jih je vsako leto manj..pa še pride mi ne :P

 

pred 8 minutami, krucymucy pravi:

Se ne najdem ...

vas, ta "posebne" ni komentiral :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kugelschreiber pravi:

Super. Vesel zate. Iskreno. Ampak lep še vedno ni. Ne. Ni.

Hvala bogu, da imamo različne okuse. ? in ja @Kmet2 prevozil v kosu 1000km samo ne z tem motorjem. Vem kako je to. Drugace imam pa 12cm ane...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

ekonomičen nakup je nakup rabljenega mopeda do 10 kek, potovanje s čim krajšo razdaljo, spanje do 15€/glavi, hranjenje s sendviči in to samo 2x dnevno, zvečer met s sabo lastno litrco vina :P

20 jurjev v motorju al 20 jurjev na banki? Hm... z unimi jurčki ki sem jih tresnil v moped mi občasno pride, z unimi na banki...ja jih je vsako leto manj..pa še pride mi ne :P

 

vas, ta "posebne" ni komentiral :P

 

Dvomim de še kakšno stvar nardiš tako dobro, kot brcneš v prazno. To ti rata zavidljivo dobro. Obvladaš. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Dvomim de še kakšno stvar nardiš tako dobro, kot brcneš v prazno. To ti rata zavidljivo dobro. Obvladaš. 

Naslov teme ni "šparam" pa naj košta kolikor hoče.

Naslov je čisto ajnfoh: nabijanje kater motor naj vzamem, denar imam.

Vse ostalo:

ima se može se, nema se glumi se :P

ps. sicer pa loh tut babo doma šparaš do 75 leta, pa jo pol nategneš, bo manj znucana :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, maus pravi:

js tut tebe poznam ?

Multisolo bi meu, ker mi je najlepši ... pa naloudana je z vsem ... če bi se moral zaradi smrtno smrtnih groženj odpovedati najboljšemu motorju na svetu, katerega si trenutno lastim in si nekaj drugega izbrati, bi bila Multistrada Pikes Peak ;)

22,53 cm  :huh: 

lažeš, sm te poguglov, pa piše dolžina 10,2.....metra :eek:

https://en.wikipedia.org/wiki/Panzer_VIII_Maus

 

 

pizda ns pere k ne mormo vandrat okol :lol1:še bl k vreme :lol1:

 

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

ps. sicer pa loh tut babo doma šparaš do 75 leta, pa jo pol nategneš, bo manj znucana :D

 

 

a veš kok ola rabiš za usako furo pri taki...če ne kuj zariba :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!