Skoči na vsebino

Big 3's


mladench

Pick one  

55 članov je glasovalo

  1. 1. Pick one

    • KTM 1290 Super Adventure S
      16
    • BMW R 1250 GS
      27
    • Ducati 1260s Multistrada
      12


Priporočene objave

Po moje namerno povečujejo kubikaturo in predvsem težo teh tankov, da bo končno na voljo elektrika, da ne pripomb zaradi teže baterij.

Komaj čakam električne motorje, tam si boš pa lahko naložiš program za cukanje, da bo posnemalo delovanje teh tankov.

pred 33 minutami, DinDiin pravi:

Nekaterim bo zmer kej narobe hodil, cukanje, tresenje, newem kaj...Na koncu itak zacudenje kako se lahko 20k prevozi... . Eni se pa pac usedemo in paaaallliiiiii :)

elektro motor ti pravim...ko jagenjčki obmolknejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, krucymucy pravi:

Se ne najdem ...

Saj se jz tudi ne , dež pa to ......:)

pred 20 urami, MdAzz pravi:

Jaz moram rečt, da me je razlika med 1200 in 1250 kar sezula. Vsi so govoril, da je bistvena, pa nisem verjel. In ugotovil - da je bistvena. Edin ropota mi 1200 lepš kot 1250, čeprav oba grdo grgrata. Ni pa spet tolk razlike, da bi šel dve let starga zdaj prodajat in novga kupovat.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Joker pravi:

 

Ni rečeno.

Bom razložil, zakaj sem jaz šel in odkartal za nov GSA:

Precej enostavno. S svojimi 200cm+ se izbor motorjev, ki so mi "prav" zelo skrči. Sploh, ker se pač ne vozim zgolj do prve gostilne. Še na OMW-ju v Postojni se ustavim samo, če sem z avtom in mojo drago ravno nekam pritisne... Tistih 15kkm letno naredim na dopustu in parih dnevnih vožnjah. Od naštetih je bil v igri še TEX a od vseh se najbolje počutim na GSA. 

Nato je bilo samo še vprašanje rabljen ali nov? Do sedaj sem vedno kupoval rabljene. Tudi v Anglijo sem že šel po motor. V danem trenutku pa je bila razlika med 2-3 leta starim s 30kkm in novim 1200GSA 3000€ (z besedo: tri tisoč evrov)!

Pri tem denarju pa je to tako majhna razlika, da je bila odločitev lahka.

Skratka, nisem ga kupil s čustvi. In obnašal sem se racionalno in se nisem vrgel na 1250, za katerega bi moral odkartati še dodatnih 3000€...

Še to: Všeč mi je bil tudi 850 ADV. A le do trenutka, ko sem ugotovil, da tehta samo par kil manj, kot 1200GS in da bi v primerjavi z 1200GSA pri polno opremljenem prihranil zgolj okroglega tisočaka...

Iskreno povedano: Že pogrešam moj stari GSA, ki ni imel niti ABS, kaj šele razne menije, mape in ne vem katere PM še vse...

Tudi jaz pogrešam 990ADV . Fajn je imeti vse gađete po EU in civilizaciji . Čez slab mesec spet krenem v razne stane  in imam že cmok v grlu zaradi vse te elektronske navlake .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

Ti ne štekaš, stari, to je revolušn. Vsak nov motor je revolušn. Vse kar ma več ko 4 leta je za v prešo. Tud gume morjo bit bol frišne k jogurt od lublanskih mlekarn. To more bit use nooovoooooo. Če ne, ni za nkamr. Kako boš pršu do Novalje s podrtijo l2015, c’mon. Ne morš. 

Se ti zdi bmf res edina opcija iz ankete? 

Potem imam jaz vse za v kanto :cry: 

Mislš , da res neb pršu do Novalje :? ker sem mislu še mal naprej potegnt kakšen kilometrček ............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trije motorji so v izboru. Md vsemi tremi lahko delate primerjave, jokate kok so dragi/ne dragi, cukajo, potegnejo, ne potegnejo, limajo, polni gadžetovi itd... 

Samo trije. Vsa ostala debata, versoti, pegice, starejši modeli itd..bo romalo v kanto.

Madona, niti ene debate se ne znate držati.

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

 do Novalje bi valda priplezal .

Ne podcenjevat Novalje... Imaš dve možnosti. Če ti uspe priti čez tisti epski vzpon nad mestom Pag ali pa od trajekta, boš imel pa toliko večji problem od Prizne do jadranke ali pa če greš okrog, tisti uničujoči klanec od Šimunov proti mestu Pag... Zadnjič sem gledal enega reveža s štiricilindrskim 600 kubičnim podhranjencem. Bedak gre na tako pot s premajhnim motorjem, potem pa naloži gor še kufre. Dobro, da ni imel sopotnice, saj moral v ovinkih zaradi počasnih avtov prestavit v prvo, če bi imel pa še sopotnico, pa  bi moral še prestavo nižje... Moje mnenje KTM, ker od viška ne boli glava, edino ni tako pičkohvaten. BMW vsaka pozna in je fin podaljšek kurca, KTM pač ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda te lahko moti :) Ampak tebe moti in gres v zic, mnoge moti in so doma al pa se boljs v kaficu, kjer razgljabljajo kok je nek motor zanic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabs privat odpirat.... Gres za kelnarja Pa si ga kups :kva2:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U stvari ni noben boljši ali slabši, vsi so boljši kot rabiš.  Vozil sem Mercedes E 350, Audi A6 3.0 in sedaj BMW 530, ni šans , da realno rećeš kateri je boljši, vsi so  več kot rabiš, vse je stvar subjektivnega dojemanja in enako je s temi motorji. Vsake oči imajo svojega malarja. 

Aja. KTM zmaga. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

odklenjeno, dokler bo normalno pisanje in vsaj malo v povezavi s temo, drugače bo pa kar izbris teme. 

Zaklenjena je bila na željo @mladencha/ustvarjalca teme in jaz sem se strinjal.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Xebec Ma sm kr napaljen za dučeta in če nebi imel enga problema, bi se vrjetno že zaletu pa nabavu. Problem pa mam, da ne grw v garažo ? širina vrat je cca.83cm, balanca pa 1m ? če ga zmotam, ga že spravm ampak ni to to. Tko da moram menjat garažna vrata, pa če bom že vrata menju, morm še garažo mal porihtat hahah 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!