Skoči na vsebino

Ducati Multistrada 1260 (S, S D/AIR, PIKES PEAK, ENDURO)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

PSX_20200315_162828.jpg.c17ebecd3046394cfa16abc93ddf8476.thumb.jpg.30a91652deabca19ecf3310f62887c38.jpg

Priporočene objave

Jeba, cele Dolomite in se Stelvio povrh sem ene parkrat prevozu s K1300S  k ma se daljso medosno pa se mal mocnejsi je pa sploh nisem vedu da bi se lahko zataknu sred serpentine,pizda mam sreco. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, luxsa pravi:

Jeba, cele Dolomite in se Stelvio povrh sem ene parkrat prevozu s K1300S  k ma se daljso medosno pa se mal mocnejsi je pa sploh nisem vedu da bi se lahko zataknu sred serpentine,pizda mam sreco. ?

videoposnetek v potrditev? (v drugo temo seveda, da ne bo šef norel) 

sicer pa ti verjamem, tudi avtobus sem videl na Stelviu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej pa res dovolj. Al bom pa par strani poradiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

no zdej pa res dovolj. Al bom pa par strani poradiral.

Tudi če bi vseh 5...1260 Pikes peak so imeli testno in jo je lahko vsak, ki ga zanima, zapeljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, 3nity pravi:

Tudi če bi vseh 5...1260 Pikes peak so imeli testno in jo je lahko vsak, ki ga zanima, zapeljal.

pravo okolje je le v Koloradu za ta model... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

pravo okolje je le v Koloradu za ta model... :) 

Ampak ne v poletnih mesecih, ker ti hitro postane tam spodaj prevroče :D To je tudi edini minus, ki ga dobi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KERE BEDARIJE VEDNO ENI IN ISTI UNIČUJEJO TEME NA TEM FOROMU. 5 STRANI O MULTISTRADI PA ČIST NČ NAPISANGA O TEM. TA FORUM JE ŠOV ČIST U KURAC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, dejcpob pravi:

KERE BEDARIJE VEDNO ENI IN ISTI UNIČUJEJO TEME NA TEM FOROMU. 5 STRANI O MULTISTRADI PA ČIST NČ NAPISANGA O TEM. TA FORUM JE ŠOV ČIST U KURAC.

Lepo pogledaš teste na Youtube, stric G tudi marsikaj pove, potem se odločiš ali je to motor zate ali ne. Če je, greš na testno vožnjo, če ni, zgodbo zaključiš. Tle ni kaj velik za filozofirat. Sicer pa, kaj pričakuješ, da ti bo Motosvet povedal o tem motorju, kar o motorju še ni bilo povedano drugje? Tople vode verjetno ne more odkrit, ali pač?

Torej, odgovori si na čisto enostavno vprašanje. Kaj sploh želim slišati ali vprašati? Včasih folk nit tega ne ve.

Edit: Caps Lock ugasni, ker je mnogo težje brati zadevo.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/21/2019 at 12:18 PM, Snečer said:

Se da zadevo peljat v 6. prestavi 50 in obrniti gas ročico? strese in ugasne al zvezno potegne

V tretji prestavi se da, v višji pa ni dober občutek. Več kot 4 za normalno vožnjo sploh ne rabiš. :)

Štrikanje s prestavami.... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, XTR said:

V tretji prestavi se da, v višji pa ni dober občutek. Več kot 4 za normalno vožnjo sploh ne rabiš. :)

Štrikanje s prestavami.... 

 

Pa dej nehi no, to je V2!!!!

Pusti ga dihat, da se dere.. bolj kot ga navijas bolj je vesel.. jao jao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, dejcpob pravi:

KERE BEDARIJE VEDNO ENI IN ISTI UNIČUJEJO TEME NA TEM FOROMU. 5 STRANI O MULTISTRADI PA ČIST NČ NAPISANGA O TEM. TA FORUM JE ŠOV ČIST U KURAC.

Ni šel forum u kurac, kvečjemu folk mal preveč bluzi izven teme. So pa take in podobne teme namenjene debatiranju o motorju. Kar pomeni, da se lahko nekdo odloči in kritizira barvo, okvir, vilice, velikost, moč pravzaprav vse kar je v zvezi z dotičnim motorjem, celo primerjave z nekim drugim modelom lahko omeni.

In da tudi Sneči se lahko sprašuje če gre v 6 brzini 50km/h, saj je to njemu izredno pomemben podatek. In nekdo mu potem lahko odgovori, kar mu pač odgovori.

ps. če bi ti vedel, koliko strani je v tej temi že izbrisanih, bi se samo nasmehnil.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

To je Woooow efeeek k ga pri xr nisem dobil :OK: sede mi

DSS elektronsko vzmetenje :huh::OK: prvič probal.

20190618_153634.thumb.jpg.1779b7fef9753a537950b58773c776b8.jpg

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 51 minutami, mladench pravi:

image.png.db9a48b138e610d2db5423e5b3b2bb64.png

iskrene čestitke, naj ti tako dobro služi kot SX, in srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A testiral si ga prej, preden si ga naročil? Kaki so kaj občutki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzel sem/bom rabljenga iz štajrskega konca. 2018 Touring in Urban paket + navi. Saj nimam še nekih občutkov. Tavelzag sem sprobal iz Spodnjega Dupleka do Zgornjega in nazaj :D:D  Napram sxu je ta veliko bolj lahkoten za premetavat, pada v ovinek, sem ga moral dvigovat v ovinku k preveč naložil :lol1: Sxa porineš in nastaviš v ovink in gre kot po tračnicah. Pa vzmetenje je hudooo. Quiki delaaa lepooo. Všeč mi je! Že 950 mi je bila kul a tavelik res potegne :D žvav.  Bomo vidl kva bo :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, mladench pravi:

Vzel sem/bom rabljenga iz štajrskega konca. 2018 Touring in Urban paket + navi. Saj nimam še nekih občutkov. Tavelzag sem sprobal iz Spodnjega Dupleka do Zgornjega in nazaj :D:D  Napram sxu je ta veliko bolj lahkoten za premetavat, pada v ovinek, sem ga moral dvigovat v ovinku k preveč naložil :lol1: Sxa porineš in nastaviš v ovink in gre kot po tračnicah. Pa vzmetenje je hudooo. Quiki delaaa lepooo. Všeč mi je! Že 950 mi je bila kul a tavelik res potegne :D žvav.  Bomo vidl kva bo :D 

to je naravni položaj sedenja v tem segmentu, na polcestaku tega ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snečer pravi:

to je naravni položaj sedenja v tem segmentu, na polcestaku tega ni

Snec, nevem, XR velik podobn sxu v ovinku. 

Lih en tu pojamru mal na  FB. MTS ful bolj "lahkotna".

pred 1 uro, vuk76 pravi:

srecno voznjo!!

Hvala !

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 5. 2019 ob 21:46, XTR pravi:

V tretji prestavi se da, v višji pa ni dober občutek. Več kot 4 za normalno vožnjo sploh ne rabiš. :)

Štrikanje s prestavami.... 

 

ta pilot je frišn na V2 :)  je pa res kar si napisal... 3 prestava za 50km/h, 5 prestava nad 100km/h 

mene najbolj "jebe" da pozabljam na 1 prestavo :D drgač se pa motor pelje k bomba, sam na obrate ga treba dat.

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!